Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
На время карантина АМКУ запретил операторам сотовой связи повышать тарифы и переводить абонентов на более дорогие планы
Страшно подумать, что начнётся после карантина! Опсосы наверстают своё в двойном размере.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
З 02.04.2020 року оновлюються тарифи на послуги «ЗАБОРОНА ВИЗНАЧЕННЯ НОМЕРУ», «ЗАБОРОНА ВИЗНАЧЕННЯ НОМЕРУ НА ДЕНЬ», «ЗАПЛАТИ ЗА МІЙ ДЗВІНОК», «ВИЗНАЧНИК ПРИХОВАНОГО НОМЕРА

Назва послугиОдиниця тарифікаціїТариф
Заборона визначення номеруКористування послугою 30 днів35
Заборона визначення номеру на деньКористування послугою 1 день3,50 грн
Заплати за мій дзвінокСеанс зв`язку тривалістю до 180 секунд5 грн
Визначник прихованого номераКористування послугою 30 днів35 грн

Тарифи доступні автоматично, без потреби замовляти будь-які послуги.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
З 02.04.2020 року оновлюються тарифи на послуги «ЗАБОРОНА ВИЗНАЧЕННЯ НОМЕРУ», «ЗАБОРОНА ВИЗНАЧЕННЯ НОМЕРУ НА ДЕНЬ», «ЗАПЛАТИ ЗА МІЙ ДЗВІНОК», «ВИЗНАЧНИК ПРИХОВАНОГО НОМЕРА

Назва послугиОдиниця тарифікаціїТариф
Заборона визначення номеруКористування послугою 30 днів35
Заборона визначення номеру на деньКористування послугою 1 день3,50 грн
Заплати за мій дзвінокСеанс зв`язку тривалістю до 180 секунд5 грн
Визначник прихованого номераКористування послугою 30 днів35 грн

Тарифи доступні автоматично, без потреби замовляти будь-які послуги.
Лайф, ви кс переплюнули
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Лайф, ви кс переплюнули
Я так понял, что они не собираются придерживаться рекомендаций АМКУ (типа "мы не получали официальных разъяснений") и все планы про повышения остаются в силе. Борзеют ребята
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Тарифы толковые пошли у них,плюс прирост абонентов думаю 20% как минимум,один толко лайфхак (контракт) чего стоит по наполнению,вот и решили хоть на чем то заработать,на этих услугах как скрытие и определение номера.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Я так понял, что они не собираются придерживаться рекомендаций АМКУ (типа "мы не получали официальных разъяснений") и все планы про повышения остаются в силе. Борзеют ребята

Их просили не повышать тарифы на социально важные вещи типа звонков и интернета. Они их и не повысили. Зато повысили на дополнительные услуги, которыми пользуются четыре с половиной калеки. С точки зрения закона всё соблюдается. Типа.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Их просили не повышать тарифы на социально важные вещи типа звонков и интернета. Они их и не повысили. Зато повысили на дополнительные услуги, которыми пользуются четыре с половиной калеки. С точки зрения закона всё соблюдается. Типа.

Ну да, ну да. Тарифы на звонки не повысили ? Зайди на оф.сайт и посмотри.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Ну да, ну да. Тарифы на звонки не повысили ? Зайди на оф.сайт и посмотри.

То повышение анонсировали еще ДО рекомендации НКРСИ, и конечно, было бы неплохо его взять и отменить. Но если решение было принято на бумажке до рекомендации НКРСИ, то заставить их его отменить будет очень сложно, закон они в момент подписания приказа о повышении тарифов не нарушили.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Mathias про ідеї мали б відтермінувати рішення, яке набирає "законної" сили під час карантину...
Питання не про рішення, а про фізичне збільшення тарифів.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Починаючи з 29 квітня 2020 року для тарифних планів Зручний та Інтернет Жара, а з 13 травня 2020 року для тарифних планів Лайфхак, Лайфхак 2019, Лайфхак 2020, ХайП, 4 Безліміти 2019, 4 Безліміти, 4 Безліміти Плюс, Смарт М, Смарт L, Залізна Двадцятка, Стартова Двадцятка, Пільговий, Platinum, Жара GO, Жара GO PLUS, Гіга Майнінг, Десятка, Хітмейкер, Ґаджет, ХендМейд, Особливий, БОМБА, Лайфхак Контракт, Дзвінки за кордон, Практичний, Шалений рік, Лайфхак PLATINUM, Смартфон L 2018, Турист, Шалом, Зроби сам, Смарт сім’я, PLATINUM 2019, SIMKA LTE, Комфорт, Зачьотний, Premium Contract, Platinum Контракт, 3G Смартфон ULTRA L, Premium, Premium Exclusive, 3G Смартфон L, Все включено Ultra 79, Все включено L, Все включено+, Абсолютна Свобода, Шалений день при наявності на рахунку суми, недостатньої для оплати стандартної вартості хвилини вихідного та / або переадресованого дзвінка, але більшої ніж 2 коп, та здійсненні дзвінка за залишок коштів нараховується пропорційна кількість секунд відповідно до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек= 0,016666 грн для тарифікації 1грн/хв або 1 сек=0,008333 грн для тарифікації по 0,50грн/хв).

29.04.2020 для абонентів тарифних планів Зручний та Інтернет Жара, а 13.05.2020 для абонентів всіх інших тарифів, зазначених вище, надається право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення або скласти свій індивідуальний тариф «ХендМейд».
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Починаючи з 29 квітня 2020 року для тарифних планів Зручний та Інтернет Жара, а з 13 травня 2020 року для тарифних планів Лайфхак, Лайфхак 2019, Лайфхак 2020, ХайП, 4 Безліміти 2019, 4 Безліміти, 4 Безліміти Плюс, Смарт М, Смарт L, Залізна Двадцятка, Стартова Двадцятка, Пільговий, Platinum, Жара GO, Жара GO PLUS, Гіга Майнінг, Десятка, Хітмейкер, Ґаджет, ХендМейд, Особливий, БОМБА, Лайфхак Контракт, Дзвінки за кордон, Практичний, Шалений рік, Лайфхак PLATINUM, Смартфон L 2018, Турист, Шалом, Зроби сам, Смарт сім’я, PLATINUM 2019, SIMKA LTE, Комфорт, Зачьотний, Premium Contract, Platinum Контракт, 3G Смартфон ULTRA L, Premium, Premium Exclusive, 3G Смартфон L, Все включено Ultra 79, Все включено L, Все включено+, Абсолютна Свобода, Шалений день при наявності на рахунку суми, недостатньої для оплати стандартної вартості хвилини вихідного та / або переадресованого дзвінка, але більшої ніж 2 коп, та здійсненні дзвінка за залишок коштів нараховується пропорційна кількість секунд відповідно до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек= 0,016666 грн для тарифікації 1грн/хв або 1 сек=0,008333 грн для тарифікації по 0,50грн/хв).

29.04.2020 для абонентів тарифних планів Зручний та Інтернет Жара, а 13.05.2020 для абонентів всіх інших тарифів, зазначених вище, надається право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення або скласти свій індивідуальний тариф «ХендМейд».

Это хорошо или плохо? :)
Подорожание (удешевление) тарифа -это я понимаю.
А тут..не совсем :giggle:

И зачем они дают возможность переноса, (я говорю об актуальных тарифах с сайта),если эти тарифы не пропадают?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Конвертировать остаток денег на счету (меньше дневной ап) в секунды, курс написали.
Будуть злизувати все в 0?
Post automatically merged:

Залишається грошей менше, ніж на хвилину розмови, знімають все, що є і дають пропорційну кількість секунд.
А якщо на рахунку буде більше, ніж вартість 1 хв?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
А якщо на рахунку буде більше, ніж вартість 1 хв?
Значить будуть списувати спочатку похвилинно, а коли/якщо залишиться менше, ніж на хвилину, то потім ще трошки.
Post automatically merged:

И зачем они дают возможность переноса, (я говорю об актуальных тарифах с сайта),если эти тарифы не пропадают?
Значит недолго осталось этим тарифам.
 
Останнє редагування:

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Щось нічого не зрозумів, що вони хочуть зробити...
Ответ находится в условиях ТП на сайте, а по сути: сейчас остаток средств меньший стоимости минуты разговора списывается и предоставляется одна минута, а после изменений - остаток, как уже сказано выше, будет конвертироваться на количество секунд. Наверное, учатся на опыте от КС.:sneaky:
Нынешняя тарификация:
В случае, если во время осуществляемого звонка (продолжительностью не менее 1 минуты) на счете абонента будет недостаточно денежных средств для оплаты стоимости следующей 1 минуты согласно условиям стандартной тарификации, со счета такого абонента будет снят остаток денежных средств и начислено 1 минуту.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху