Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
🤦‍♂️Железная двадцатка... Ну неужели 😩жалко было на месяц раньше добавить этот тариф... Редиски
Ну вот ещё. Чтобы вы нагребли себе год за смешные деньги? Так бизнес турками не делается :)
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
🤦‍♂️Железная двадцатка... Ну неужели 😩жалко было на месяц раньше добавить этот тариф... Редиски
Ну вот ещё. Чтобы вы нагребли себе год за смешные деньги? Так бизнес турками не делается :)
Да ладно, до подорожания всунули в подписку тариф практичный, подключил год по старой цене. Сейчас вот вовремя включили в подписку, тариф жара лайт.
 
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
рекомендую, не будет слизывать суточную абонку
*103# вже відмінили?
Кілька разів списувало денну абонку. Оператори, звісно кажуть, що то моя вина (ніколи на моїй пам'яті оператори "лайфа" не визнавали помилок, ще й відключаються швидше, ніж я друкую питання чи відповідь).
Ок, раз я міг помилитись, ну добре, двічі! Але не 5 чи 6 разів!
Провів експеримент: набираю *103#, відміняю. Заходжу в застосунок - послуга активна. Відключаю в застосунку. Набираю *103# - питає "відключити?". Відключаю. Заходжу в застосунок - послуга активна. Одним словом, тримаю на рахунку пару гривень, бо схоже, що напрацювання по крадіжках грошей злодюг з "юмс-мтс-водафон" активно почав застосовувати і "лайф".
СОРІ ЗА ОФФ!
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Провів експеримент: набираю *103#, відміняю. Заходжу в застосунок - послуга активна. Відключаю в застосунку.
Так в застосунку і повинна бути активна, це значить послуга на день відключена, а Ви її знову підключаєте!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Активна - это значит её можно включать и выключать. А не активна - значит только включена!
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Вчера вечером открыли канал бесплатного перехода на другие ТП, сразу перешёл на Единый, если кому надо, рекомендую, не будет слизывать суточную абонку.
А как перейти? Я зашел в Мой Lifecell, но ТП Единого там вообще нет.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Вчера вечером открыли канал бесплатного перехода на другие ТП, сразу перешёл на Единый, если кому надо, рекомендую, не будет слизывать суточную абонку.
А как перейти? Я зашел в Мой Lifecell, но ТП Единого там вообще нет.
На корпоративных номерах, переход на другие тарифы бесплатно, но перейти не даёт.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211026-014820_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20211026-014820_Pixel_Launcher.png
    153.7 КБ · Перегляди: 35
  • Screenshot_20211026-014838_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20211026-014838_Pixel_Launcher.png
    120.5 КБ · Перегляди: 36
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Вчера вечером открыли канал бесплатного перехода на другие ТП, сразу перешёл на Единый, если кому надо, рекомендую, не будет слизывать суточную абонку.
А как перейти? Я зашел в Мой Lifecell, но ТП Единого там вообще нет.
На корпоративных номерах, переход на другие тарифы бесплатно, но перейти не даёт.
Я буквально вчера у живого оператора узнал, что для перехода на другой корпоративный тариф нужно иметь оплаченный текущий месяц, а также иметь на счету деньги, достаточные для оплаты по новому желаемому тарифу, после чего надо позвонить непосредственно на оператора и подать заявку на переход.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
У меня есть и корпоративный, но я давно ним не пользовался. Симка регится в сети и даже по *161# отображает номер, но позвонить на него нельзя, робобаба говорит, что номер временно не обслуживается. Можно его пополнить и перейти в ТП Единый?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
У меня есть и корпоративный, но я давно ним не пользовался. Симка регится в сети и даже по *161# отображает номер, но позвонить на него нельзя, робобаба говорит, что номер временно не обслуживается. Можно его пополнить и перейти в ТП Единый?
Если тип договора, "Сообщество", то можно самому перейти. А если тип договора, "Компания", то переход только через администратора корпорации.
 
Останнє редагування:

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Если тип договора, "Сообщество", то можно самому перейти. А если тип договора, "Компания", то переход только через администратора корпорации.
Я могу как-то проверить какой у меня тип договора имея только симку?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Если тип договора, "Сообщество", то можно самому перейти. А если тип договора, "Компания", то переход только через администратора корпорации.
Я могу как-то проверить какой у меня тип договора имея только симку?
Позвоните с вашей симки оператору, и он скажет какой тип договора, на вашем корпоративном номере.
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Привет всем. Кто-то знает, что происходило с тарифным планом "Зачетный"?
Суть в том, что нашел стартовый пакет, еще неактивированная симка, вот интересно, что там теперь будет при активации.
Искал инфу про этот тариф, его нет даже в архиве тарифов ЛС, такое чувство что выпилили полностью)
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Привет всем. Кто-то знает, что происходило с тарифным планом "Зачетный"?
Суть в том, что нашел стартовый пакет, еще неактивированная симка, вот интересно, что там теперь будет при активации.
Искал инфу про этот тариф, его нет даже в архиве тарифов ЛС, такое чувство что выпилили полностью)
Универсальный стартовый пакет будет
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ «РОУМІНГ ОНЛАЙН», «РОУМІНГ ПАЗЛ» ТА БАЗОВИХ ТАРИФАХ В РОУМІНГУ
ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговельною маркою lifecell, починаючи з 10.11.2021 змінює умови надання послуг «Роумінг онлайн», «Роумінг Пазл» та базові тарифи, а саме:
1. Буде розширено перелік країн дії послуги «Роумінг онлайн». До існуючого переліку країн буде додано наступні:
Боснія і Герцеговина, Гана, Індія, М'янма та Перу;
2. Буде розширено перелік країн дії послуги «Роумінг Пазл». До існуючого переліку країн буде додано наступні:
Боснія і Герцеговина, Гана, М'янма та Перу;
3. Буде змінено базові тарифи в роумінгу, а саме:
А) 100 МБ за 50 грн, 10 хв за 50 грн, 15 SMS за 20 грн для наступних країн: Австралія, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, В'єтнам, Гана, Гонконг, Індія, Індонезія, Ірак, Катар, Китай, Кувейт, Малайзія, Мексика, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Перу, Південна Африка, Південна Корея, Саудівська Аравія, Сінгапур, Таїланд, Уругвай, Філіппіни та Чилі;
Б) 150 МБ за 55 грн, 10 хв за 50 грн, 15 SMS за 20 грн для країни Боснія і Герцеговина;
В) 1 МБ за 5 грн, 1 хв за 45 грн, 1 SMS за 20 грн для наступних країн: Демократична Республіка Конго, Мозамбік та Танзанія.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ ТАРИФНОГО ПЛАНУ «ХІТМЕЙКЕР»Сьогодні
ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell повідомляє про те, що з 10 листопада 2021 року відбудуться зміни в умовах тарифу «Хітмейкер», зокрема:
буде змінена вартість та наповнення пакетів послуг на 4 тижні та на 1 день:
  • стандартна вартість пакету послуг становитиме 160 грн/4 тижні,
  • якщо ваш номер зареєстровано – 140 грн/4 тижні,
  • якщо номер перенесено за допомогою послуги перенесення номеру– 110 грн/4 тижні
нові умови 4-тижневого пакету послуг тарифу:
  • 20 ГБ інтернету,
  • 750 хвилин на всі міські та мобільні номери по Україні,
  • безліміт на соцмережі Facebook, Instagram, Twitter, мобільного додатку Facebook Messenger,
  • безлімітний трафік та доступ до музичного застосунку lifecell music.
Пакет послуг на 1 день, вартістю 12 грн включатиме 500 МБ інтернету та 45 хвилин на всі міські та мобільні номери по Україні.
До 30 листопада 2021 року включно абоненти тарифу мають можливість безкоштовно змінити тариф на будь-який інший, доступний для підключення.
Детальна інформація про зміни в умовах тарифного плану буде своєчасно надіслана в SMS-повідомленні, розміщена за номером 5433 (безкоштовно в мережі lifecell), а також на сторінці тарифу у строки передбачені вимогами законодавства.
Також, звертаємо увагу, що з 10 листопада 2021 року стане доступним підключення (міграція) до тарифу через офіційний сайт (на сторінці тарифу Хітмейкер), застосунок my.lifecell, USSDкод *355#, *141# та короткий номер 5433. Вартість міграції - за загальними правилами.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху