Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
З 22 лютого 2023:
Просто Лайф (зміни)
Смарт Лайф (зміни)
Вільний Лайф (зміни)
Платинум Лайф (зміни)
Шкільний Лайф (зміни)

Інтернет БЕЗМЕЖ (зміни)
Дзвінкий БЕЗМЕЖ (зміни)
Вільний Лайф. Регіон (зміни)

Інтернет Жара (зміни)
Лайфхак (зміни)
Хендмейд (зміни)
Вільний Лайф 2020 (зміни)
Інтернет БЕЗМЕЖ 2020 (зміни)

Зміни в умовах стандартної тарифікації послуг (в усіх індивідуальних тарифних планах передплаченого зв’язку)

З 8 березня 2023:
Смарт Сім’я S (зміни)
Смарт Сім’я M (зміни)
Смарт Сім’я L (зміни)

Жара Лайт 2021 (зміни)
Жара GO (зміни)
Жара GO Plus (зміни)
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
eartemyev, ні. Він зараз 180. Я питав після змін.
Post automatically merged:

eartemyev, чи ти про те що без змін?
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Не совсем понятно не нашел на сайте информации: если сегодня заказать и оплатить тарифную подписку на 6/12 месяцев - это зафиксирует цену на оплаченный период или нет?
 
Реєстрація
26.10.19
Місто
Kyiv
Телефон
Sony Xperia Z1 Compact
Не совсем понятно не нашел на сайте информации: если сегодня заказать и оплатить тарифную подписку на 6/12 месяцев - это зафиксирует цену на оплаченный период или нет?
Цену зафиксирует. Наполнение оператор может поменять.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
2 гривни за минуту городских?

Да...Совсем недавно, в топике про ВФ, после подорожания с 0,50 коп за минуту "на город", кто-то из форумчан сетовал по этому поводу.
ЛС, видимо, решил и своим абонентам повод для недовольства подкинуть. Не дает о себе забыть ;)


З-поміж операторів великої трійки Лайфсел, здається, найчастіше змінює умови.

Говорят, что маленькому надо больше всего кушать, что бы вырасти большим и сильным. Видимо, исходят из этой позиции :)
Но есть один нюанс...
Ведь все же речь идет о мобильном операторе, а если он все кушает, кушает и кушает, то что может произойти?
Правильно, он никогда не вырастет :)
 
Реєстрація
26.10.19
Місто
Kyiv
Телефон
Sony Xperia Z1 Compact
Не совсем понятно не нашел на сайте информации: если сегодня заказать и оплатить тарифную подписку на 6/12 месяцев - это зафиксирует цену на оплаченный период или нет?
Цену зафиксирует. Наполнение оператор может поменять.
Например: Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний).
Я оплатил подписку на год. Но спустя некоторое время лайфсел самовольно поменял условия тарифа для пользователей " не в регионе "
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Резюмуючи:
Змінюється стандартна тарифікація та ціна тарифів Вільний, Смарт, Просто та Платинум звичайна та для зареєстрованих абонентів.
Не змінюється їх наповнення та ціна для "біженців".
 
Останнє редагування:

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Резюмуючи:
Змінюється стандартна тарифікація та ціна тарифів Вільний, Смарт, Просто та Платинум звичайна та для зареєстрованих абонентів.
Не змінюється наповнення та ціна для "біженців".
Не согласен, у меня тп инет без границ станет на 30грн. дороже
 

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Це по-російськи, а в оригіналі Інтернет без меж
Post automatically merged:

Александр книжник, а де ви в моєму повідомленні побачили Інтернет без меж?
Не змінюється наповнення та ціна для "біженців".
Тут двоякое толкование, или к первому абзацу относится, или ко всем ТП которые затрагивает изменение.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний).
Я оплатил подписку на год. Но спустя некоторое время лайфсел самовольно поменял условия тарифа для пользователей "не в регионе"
Спасибо за расширенный ответ. Тоже тариф «Інтернет Безмеж», получил СМС о подорожании до 150 грн за 28 дней (а было 100), буду подключать "Подписку" для экономии.

Еще вопросик вдогонку. Смещается ли дата очередного платежа при активации "Тарифной подписки"? То есть если ближайший платеж был условно 28го февраля, а абонент активировал подписку 1 февраля, то он теряет месяц или отсчет пойдет с 28 февраля как и было?
 
Реєстрація
17.07.18
Місто
Киев
Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний).
Я оплатил подписку на год. Но спустя некоторое время лайфсел самовольно поменял условия тарифа для пользователей "не в регионе"
Спасибо за расширенный ответ. Тоже тариф «Інтернет Безмеж», получил СМС о подорожании до 150 грн за 28 дней (а было 100), буду подключать "Подписку" для экономии.

Еще вопросик вдогонку. Смещается ли дата очередного платежа при активации "Тарифной подписки"? То есть если ближайший платеж был условно 28го февраля, а абонент активировал подписку 1 февраля, то он теряет месяц или отсчет пойдет с 28 февраля как и было?
Підписка почне діяти після закінчення оплаченого пакету.
 
Реєстрація
26.10.19
Місто
Kyiv
Телефон
Sony Xperia Z1 Compact
Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний).
Я оплатил подписку на год. Но спустя некоторое время лайфсел самовольно поменял условия тарифа для пользователей "не в регионе"
Спасибо за расширенный ответ. Тоже тариф «Інтернет Безмеж», получил СМС о подорожании до 150 грн за 28 дней (а было 100), буду подключать "Подписку" для экономии.

Еще вопросик вдогонку. Смещается ли дата очередного платежа при активации "Тарифной подписки"? То есть если ближайший платеж был условно 28го февраля, а абонент активировал подписку 1 февраля, то он теряет месяц или отсчет пойдет с 28 февраля как и было?
Отсчет пойдет с даты активации "Тарифной подписки" (например, для пол-года это = 6 пакетов тарифной подписки в терминах лайфсел) . Этой же датой снимается первый пакет.
И да, после окончания уже оплаченного термина.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху