Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Безлімітний інтернет яке має обмеження?
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Безлімітний інтернет яке має обмеження?
50 Гб
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Безлімітний інтернет яке має обмеження?
50 Гб
М-да! Для семьи маловато!
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Безлімітний інтернет яке має обмеження?
50 Гб
М-да! Для семьи маловато!
для одного номера ) це іншій тариф
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Безлімітний інтернет яке має обмеження?
50 Гб
М-да! Для семьи маловато!
За таку плату то нормально.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А от в "Друзях" збільшили абонплату, й прибрали безлім всередині мережі

Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Друзі» змінюється ціна та покращується пакет послуг: 30 ГБ, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 120 грн/30 днів.
А для кого такий тариф видають?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Мне даже лучше будет, а вот говоруны часами внутри сети могут быстро слить эту 1000 и на внешку минут не останется. Сейчас 300 внешка и безлим внутри сети изначально. Кому как короче)
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
А если до 06.03 заказать тарифную подписку на тариф Друзья, то стоимость будет снимать старую в рамках подписки, а условия будут уже новые?
То бишь выгода?
 
  • Like
Реакції: idea

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
А если до 06.03 заказать тарифную подписку на тариф Друзья, то стоимость будет снимать старую в рамках подписки, а условия будут уже новые?
То бишь выгода?
Так, вартість стара а умови нові.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
«Інформуємо, що з 06.03.24 у тарифному плані «lifecell Сім’я» змінюється наповнення пакету послуг: безлімітний інтернет, 1000 хв на всі номери по Україні (вкл. lifecell), lifecell безліміт після їх використання, 100 SMS за 50 грн/30 днів. Інфо: s.lifecell.ua/l-sim-u»

Хвилини по Лайф порізали, але більше на інші номери. Хоч абонплату зберегли
Як отримали тариф? Ви працюєте в лайфселі?
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Тарасио, це для вибраних, туди вхід замовлений
Мені пояснювали що тільки для працівників лайфсел,а не для простих грішних.
Да. Этот тариф днём с огнём не найдешь. Я на маркете уже года 2 пытаюсь найти, кто смог бы перевести. Безрезультатно, увы :(
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Тарасио, це для вибраних, туди вхід замовлений
Мені пояснювали що тільки для працівників лайфсел,а не для простих грішних.
Да. Этот тариф днём с огнём не найдешь. Я на маркете уже года 2 пытаюсь найти, кто смог бы перевести. Безрезультатно, увы :(
Теоретично переведуть і потім заберуть) лайфсел дири закриє скоро) кц пише тільки для своїх.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Тарасио,
ну тю... я еще понимаю - как у VF Partner, ноль абонки за подобное наполнение, да еще и доплачивают за реги - а тут, сотку отдай фиг знает за что (пакет не фонтан) да еще и для своих. ИМХО :zek:
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Теоретично переведуть і потім заберуть) лайфсел дири закриє скоро) кц пише тільки для своїх.
Ну в принцыпе все в этой жизни не вечно.
Тариф могут любой порезать всегда.
Ну даже не получилось попробовать 😂
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Теоретично переведуть і потім заберуть) лайфсел дири закриє скоро) кц пише тільки для своїх.
Ну в принцыпе все в этой жизни не вечно.
Тариф могут любой порезать всегда.
Ну даже не получилось попробовать 😂
Завжди є шанс отримати те саме наповнення взагалі за 0 грн через ТЦК. Безпосередній командир складає списки побратимів, які потребують пільгових умов і надсилає заявку в Лайфселл ел.поштою. 1-2 доби і ви насолоджуєтесь акційним зв'язком.
 

Вкладення

  • signal-2024-02-28-09-02-07-460.jpg
    signal-2024-02-28-09-02-07-460.jpg
    94 КБ · Перегляди: 112
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Теоретично переведуть і потім заберуть) лайфсел дири закриє скоро) кц пише тільки для своїх.
Пользуюсь с 2018 года, причём друг который переводил уже не сотрудник lifecell (он там работает и дальше, но как-то за штатом). Он тогда говорил, что это для семей сотрудников, но я человек 10 мигронул на этот ТП, у всех работает нормально. Когда этот ТП в тарифную подписку добавили, вообще шикарно стало.
 
Останнє редагування:
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху