Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64

Сообщение от Olgen
Как насчет услуг по доплате за входящие? Отключили их, есть ли возможность подключить?
отключили автоматически, и не подключить...
На едином, наверное, работает у тех кто подключил до 31.12.2015 Или не только?
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
А на единый можно подключить легкую?
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
ПРОСТО АБЗАЦ! Просто дешевле 2013 классический
З 03.08 Ваш тариф буде закрито.За новими умовами Вам щомісяця надаватиметься безлим в мережі та 30хв на міські номери та номери інших мобільних операторів. Вартість 15грн/30днів. деталі по номеру 543344 або сайт.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Elephant, лайфселл в минус не загоняет, и это связано не с тарифом а с биллингом.
тавышо. ;) а почему тогда у меня есть пару симок, на одной -11,63, на второй -21,68? симки в таком виде получил, откуда эти минуса не в курсе, но они таки есть.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
ant, если вы не в курсе откуда минус то мы подавно, тем более что в отличии от вас мы этот минус не видели.
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Это кредит. Отключаем лайф кредит, пополняем и больше минусов не будет.
а как вам вот такой кредит: лежали активированные симки в тарифе шалэный дэнь, почему-то решил с одной позвонить.... звонит с 0 на счету, обрадовался назвонился от души. проверил ещё одну - тот же эффект. на завтра проверяю обе - минус абонка на счету. так шо не надо нам тут про некий особенный лайфовский биллинг навешивать ;)
на счёт кредита. попадалось несколько номеров на которых при проверке счёта была надпись: "на счету 0гр, долг 10гр". полагаю так отображается кредит? сам никогда не брал кредит, поэтому не в курсе.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Блін, обрадували:
З 03.08 Ваш тариф буде закрито. За новими особливими умовами Вам щомісяця надаватиметься безліміт в мережі та 200хв на міські та мобільні номери. Вартість 29грн/30днів. Також в тарифі будуть безкоштовні СМС та Інтернет. Деталі по номеру 543344 або lifecell.com.uа

Всіх людей зганяють на Дзвінки\Дзвінки+ з а\п 15\20 грн\міс, а мене - в особливий т\п без назви за 29 грн\міс. І чим я їм не як люди? ...
Зараз тп Лайф 25.

Добавлено через 13 минут
Вже вияснив: зганяють на 3Ж Смарт 29 :(. Перші 2 міс. акційні умови - 200 хв на ворогів і 3 гіги інтернету. А потім - 100 хв на ворогів і 1 гіг інтернету. В Зручний не хочуть перевести. От, редиски...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Переходи на вільний ультра. Я вже перейшов, не будуть вони бачити більше 10 грн. в місяць від мене. Якщо багато користуєшся то винідно за 29грн. мати міні безлім.

Я навіть не знаю куда переходити. Бо сімка для експериментів і тестування покриття. Дзвінками взагалі не користуюсь, інколи інтернет тестував. Абонку вони від мене фіг побачать. А, от, якийсь пакет інтернету за 10 грн на кілька днів часом треба.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
В зручний, або Дзвінки б перейшов, мені підходить, так не пускають...
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху