Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Vodafone

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
01.03.2024 — Зміна наповнення тарифів 4G Smart S та L, а також зміна їх назв на Euro S та L відповідно. Зростання вартості тарифу S (вартість L лишається без змін). Доступний роумінг, Подвійні хвилини та PASS'и стають недоступними у цих тарифах.

22.02.2024 — Зміна вартості та наповнення деяких тарифних планів (подорожчання, збільшення ГБ, відключення безкоштовних PASS'ів)


02.02.2024 — Зростання вартості послуги "Рік без абонплат" для деяких тарифних планів

☝️
Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
07.03.2023 — Зміни в умовах послуги "Польща на день"
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Декілька хвилин назад дзвонили з інтернет магазину, казали що тільки 3 стартові в одні руки, і якщо будуть на складі відправлять. Щось чуйка каже що стартового пакету не побачу.
P. S. А може перший місяць вже включений і не треба поповнювати.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Декілька хвилин назад дзвонили з інтернет магазину, казали що тільки 3 стартові в одні руки, і якщо будуть на складі відправлять. Щось чуйка каже що стартового пакету не побачу.
P. S. А може перший місяць вже включений і не треба поповнювати.
сначала заказал 1шт, потом еще 2шт дозаказал. При заказе есть возможность проверить наличие - проверил
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Не беспокойтесь , весь смысл что Вы станете новым абонентом и заплатите абонентскую плату . Пришлют . 3 штуки в одни руки для пресечения спекуляций на пакетах и чтобы ( самое важное ) как можно быстрее поступила абонентская плата .
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Я теж не думаю їх активувати нехай будуть. У мене ще залишилось десь 11 пакетів для заміни сим від того часу коли відправляли їх по укпошті безкоштовно.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
А Вы уверены что приедет неактивированым ? Уточняйте при заказе . Изменятся тарифы активация будет возможна только в новом тарифе .
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
А Вы уверены что приедет неактивированым ? Уточняйте при заказе . Изменятся тарифы активация будет возможна только в новом тарифе .
Да и пусть приезжает, в крайнем случае холдером удобно чистить аквариум :) А вот с магазина кто то забирал их? Как это приходишь, говоришь что я заказал пакет давайте мне его?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А Вы уверены что приедет неактивированым ? Уточняйте при заказе . Изменятся тарифы активация будет возможна только в новом тарифе .
Да и пусть приезжает, в крайнем случае холдером удобно чистить аквариум :) А вот с магазина кто то забирал их? Как это приходишь, говоришь что я заказал пакет давайте мне его?
Заказал, но еще не ходил. Смс-кой приходит номер заказа
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Декілька хвилин назад дзвонили з інтернет магазину....
Через сколько после заказа звонили? У меня прошло 30мин - звонка не было
Замовляв в 13:42 з доставкою, дзвонили з +380501178900 в 14:48.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Охрана, Отмена.

Перезвонили с ИМ, подтвердили заказ в к-ве 3шт и вконце добавили, что к оплате 75грн. Я с казао, что при оформлении было 10коп/шт, на что ответил, что это какой-то глюк и они уже вкурсе и у них отображается правильная цена 25грн/шт
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
Тоже на такое повелся , только что позвонили , отказался.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Бесплатный сыр бывает только в мышеловке
Я ничего при этом не потерялэ а вот они, 3х потенциальных абонов, как минимум, а вот кто закажет доставку курьеромъ так и на деньгу встрянут при отказе
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху