Що ви вигравали?

  • Автор теми NRG
  • Дата створення
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
В конце прошлого года на телефон пришла смс про открытие нового Фокстрота и в честь открытия первым покупателям обещали призы, на следующий день по пути на работу решил пойти по приколу посмотреть на толпу жаждущих халявы, но подойдя к магазину за 10 минут до открытя увидел что возле входа только организаторы открытия и пара зевак, сразу подумал что СМС это розводняк, но когда магазин открылся оказалось что правда, в итоге купив батарейки мне вручили микроволновку в подарок.
Вечером придя домой решил вынести мусор, но тут на упаковках из курятины наша Ряба увидел акцию, думаю отправлю СМС. Спустя пару недель звонок на телефон, поздравляем вы выиграли сковороду и спросили данные про доставку, в итоге про звонок я забыл. Но 31 декабря СМС от Новой Почты получите отправление, получив посылку там была тефалевская сковородка, которая была успешно уложена под ёлочку жене.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вигравав пляшку для води від Молокія. Ця пляшка успішно загубилася в Сколівських Бескидах під час першого походу з нею. Можна вважати, що й нічого не виграв.

Найгірше, що пляшка реально зручна. Бо вважав, що зазвичай сміття якесь розугрують. І таку пляшку ніде не зміг знайти.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
поздравляем вы выиграли сковороду
был пару лет странный случай: получал от какого то инет магазина (либо розетка либо алло, не помню точно) посылку, и к ней была вторая на моё же имя с подарочной чугуниевой сковородкой! :rolleyes: так и написано было "Подарок". За что - так и не знаю :unsure:
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
На Фейсбуке где-то 2 года назад от киевского веломагазина неплохую эаднюю фару за 10% от полной цены(на то время почти 400грн).
Ч--з программу Рандом.
Post automatically merged:

От местного(тянул капсулы) мини-рюкзак Дойтер.

Фара хоть и неплохая, но у меня была(и есть) тоже классная, поэтому продал(норм), т.к моя более идеально подходит к велу и мне.
Рюкзачок супер, по всем параметрам отлично вписался на вел, днём там кнопочник(тлф), вечером акумы для передней фары.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Также флягу Elite(~200грн).
На всеукраинском зимнем велочеллендже.
Но это(далеко не главный приз) из разряда пойди и забери(главное дистанцию до конца проехать).🙂
 
Останнє редагування:

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
В МАСТЕРКАРДБІЛЬШЕ фішку на 50 грн. за частину сертифіката купив снікерс і виграв 10 грн на мобільний, а на наступний день прийшла ще 1 смс, сьогодні отримав те, що в смс.
 

Вкладення

  • Screenshot_20200805-154557_Gallery.jpg
    Screenshot_20200805-154557_Gallery.jpg
    940 КБ · Перегляди: 90
  • 20200805_154823.jpg
    20200805_154823.jpg
    872.2 КБ · Перегляди: 91
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
В МАСТЕРКАРДБІЛЬШЕ фішку на 50 грн. за частину сертифіката купив снікерс і виграв 10 грн на мобільний, а на наступний день прийшла ще 1 смс, сьогодні отримав те, що в смс.
от це так стратегічний запас:)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
В МАСТЕРКАРДБІЛЬШЕ фішку на 50 грн. за частину сертифіката купив снікерс і виграв 10 грн на мобільний, а на наступний день прийшла ще 1 смс, сьогодні отримав те, що в смс.
А внутри сникерсов нет кодов на авто, или миллион? А то тебя прям сам Бог велел не останавливаться :)
 
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Я в последнее время несколько рах баловался в ставки на спорт. Оказалось, что угадать кто выиграет это процентов 20 от удачи, а 80% удачи это то что тебе отдадут выиграные деньги))) Кидалово жестокое))) Так что как развлечение норм, как серьезное занятие отстой.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я в последнее время несколько рах баловался в ставки на спорт. Оказалось, что угадать кто выиграет это процентов 20 от удачи, а 80% удачи это то что тебе отдадут выиграные деньги))) Кидалово жестокое))) Так что как развлечение норм, как серьезное занятие отстой.
А кратко о кидалове при отдаче можно?
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
В далекому 2008, 1 січня. Чергував на роботі (був вдома, але якби викликали...), тому був бадьорий. Від нудьги увімкнув РадіоМан. Через кілька треків ведучий:
Відправте СМС з текстом 911 і вашим новорічним бажанням на короткий номер... і отримайте збірник "Музика твого бажання 2007"
Ну я і кинув: "911 Не хочу на роботу"

Десь через годину:
Хто перший додзвониться до нас в студію після ефіру — отримає в подарунок диск MadHeads з автографом Вадима Красноокого.
Набрав номер, привітали, сказали зайти через тиждень забрати.
Ще через якийсь час, вже не слухаю радіо, трохи задрімав, зі сну вибив дзвінок з міського номеру:
— Алло...
— Мене звати Віктор Каренов, це РадіоМан. Чому не хочете на роботу?
І так ще +2 диски в подарунок. Досі вважаю, що в той день я певно єдиний слухав радіо 😂
ПС. РадіоМан в лютому 2009 переформатували в Radio4u, а в вересні того ж року поляки продали його Євтухову, який згодом перепродав ТАВРу. Зараз на цій частоті KISS FM
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А мне лет 15 назад Просто Радио зажали билет в кино. В прямом эфире была нехитрая викторинка, вопрос был - просихождение слова "мармелад". А я тогда изучал основы французского, как раз прошел эту байку по Marie est malade ("Мари больна", ну и как бы просит полакомиться этой сладостью), позвонил, дозвонился, рассказал. Вроде как все верно, билеты ваши, мы вас наберем.
Так и не набрали, а ведь с мобильного звонил, по 50 центов минута :)
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Ще згадав. На Львівській хвилі програма "Дубль два" чи якось так. Суть: ведуча описує фільм, твоє завдання відгадати. Не вгадав — наступний дзвінок. У мене радіо працювало будильником, увімкнулося якраз на описі фільму. Готель Руанда. Якийсь тіп не вгадав. Я не чув, що розігрують (там завжди інше) просто додзвонився і виграв масаж обличчя. Дівчини у мене тоді не було, самому ця тема не цікава, тому сертифікат не забирав
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А в мене є диск з синглом ВВ Музіка, який розіграли на Львівській хвилі. Диск є колекційним, з автографами того сладу ВВ, коли вони тільки повернулися з Франції. Виграв однокласник мого друга, а мені продав за дрібні гроші.
2Rm31.png
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
В акции от "Короны" 4 раза по 500 гривен выиграл в еще далеком 2015 году )
Я теж тоді 4 рази, тоді мені допоміг київстар. Шоколадок купив на 1000, подвоїв суму і шоколад залишився. Так як в мене годинник постійно збивався - то для контролю часу постійно набирав *161# з кількох телефонів.
 
Зверху