Юридична консультація

Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Пару лет назад с нотариусом общался - самый большой подводный камень нашего законодательства это несовершеннолетние дети.

Они часто не попадают в реестры, а потом "всплывают" различные нюансы.

Грубо говоря, при покупке квартиры мало "пробить" всех ранее зарегистрированных (а это могут быть военнообязанные (временно выписаны), или пребывающие в местах лишения свободы, и поэтому не использовавшие свое право на приватизацию, бывшие жены, по десять лет судящиеся за имущество и прочее), но и узнать, а не было ли у всех этих людей детей. а если были, то надо точно установить, что у этих детей есть регистрация в другом месте. Иначе есть риск - получить к квартире обременение в виде регистрации чужого несовершеннолетнего ребенка. Вроде не то, чтобы потеря квартиры, но "выписать" такого жильца нельзя, запретить проживать - тож
Перед купівлею квартири,до кого треба звернутися, щоб ретельно перевірив квартиру і все що з цим повязано? Адвокат?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Они часто не попадают в реестры, а потом "всплывают" различные нюансы.
Я проходив ці кола пекла, хоча і не зовсім мав туди відношення
Після смерті тестя, "родствєннічки" дружини (старші брат з сестрою, з повною головою вати і опілок) дєрібанили квартиру. Дружина була зареєстрована там, наші діти зі мною. Юрист АН, те ще падло, ніхєра не дивився пакет документів (ще і намагався "стрибати" на мене у нотаріуса, довелося йому трохи мізків вправити). Через це, нотаріус не проводила угоду, і вимагала від мене довідку, шо діти зареєстровані зі мною - довелося тулити додому, брати шо треба, тулити з цим в ЖЕД і брати "довідку про склад сім'ї" (а було це ще до всих жіжіталізацій)

до кого треба звернутися
Думаю до гарного нотаріуса (або юриста) по нерухомості...
 
Реєстрація
29.07.18
Місто
Киев
Привет всем, прошу совета.
Купил безперебойник в оффлайн магазине на левобережке по характеристикам 700VA 490Вт, принес домой подключил к принтеру HP LaserJet 1018 (тут по характеристикам пишут что он 250Вт), безперебойник сразу вырубился. Оставил заряжать до утра, утром то же самое. Нашел лампу Иллича 200Вт - держит 20-30 сек и вырубает. Были выходные, в понедельник через 4 дня после покупки понес назад в магазин, объяснил ситуацию, говорю 14дней не прошло - забирайте и давайте деньги. Они - устройство по вашим словам неисправно, сделать возврат из-за этого не можем, вот вам телефоны сервис центра принесете заключение тогда будем решать. Я так сразу подумал "ничего себе магазинчик", стал нажимать что они обязаны забрать без вариантов. Включил громкую связь и начал звонить в сервис на телефон который они дали - в сервисе сказали чтобы магазин сам занимался отправкой безперебойника и связывался с ними. По результату более часового "бодания" они связались не знаю с кем в своем внутреннем чате и им сказали дать мне бланк заявления в котором я оставил свои персональные данные и описание проблемы, и так оставил этот безперебойник у них. Мне они дали ксерокопию этой бумаги и поставили печать. Сильно удивило то, что по моей просьбе они не захотели проверить комплектность того что я оставлял. Пообещали что в течение месяца позвонят и скажут результат. Теперь думаю:

1. все верно сделал, или как надо было по другому действовать?
2. надо было сказать что он мне просто не подходит без обьяснения причин и надавить?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Потрібно було просто повернути по причині типу подарували кращий, імхо. Бо дійсно з Ваших слів безперебійник несправний, можливо, Ви його спортили, вони ж не знають що Ви з ним робили. В реальності будь-яке повернення 14 днів можуть проводити через сервіс, щоб отримати підтвердження, що Ви нічого забороненого з товаром не зробили і не зламали його.
 
Реєстрація
29.07.18
Місто
Киев
з Ваших слів безперебійник несправний
Не знаю исправный он или нет, может продали неисправный, я не мог его проверить, только когда покупал то включил на столе и все. Если бы знал, то приехал с лампочкой, но, они могли сказать что он просто не заряжен. В бумажной инструкции написано что держит 3-20 минут, может роутер будет держать 20 минут, не знаю, но лампу 200Вт держит не более пол минуты. На коробке написано 490Вт, я думал что 3 минуты при этой нагрузке будет держать.
Но больше всего неприятно удивило что хотели чтобы я занимался отправкой в сервис и не хотели его оставлять у себя, или мне этим надо было заниматься?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
По роботі треба сфотографувати ззовні об'єкт цивільної інфраструктури, на об’єкті нікого не має. Об'єкт належить державному банку. Є лист від власника, що він доручає провести огляд об'єкта такій-то організації, ця організація виписала на своєму фірмованому бланку довіреність на мене. В наявності є доуковані копії цих двох документів, а також оригінали в ел.виді. Як правильно зробити, щоб при фотографуванні не виникло проблем?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Запросити представника військової адміністрації та/або поліції.
Принаймні, звернутися до них за роз'ясненням.
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Запросити представника військової адміністрації та/або поліції.
воно їм потоібно?
Воно потрібно Вам, щоб потім не було зайвих питань. Я б надіслав листи на обидві структури, бо потім на виклик приїдуть саме поліцаї.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Запросити представника військової адміністрації та/або поліції.
воно їм потоібно?
Воно потрібно Вам, щоб потім не було зайвих питань. Я б надіслав листи на обидві структури, бо потім на виклик приїдуть саме поліцаї.
куди/кому саме надсилати лист?
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
куди/кому саме надсилати лист?

Місцевв РВА та райвідділ ГУНП. Опишіть ситуацію та попросіть "сприяння у забезпеченні безпеки співробітників при виконанні службових обов'язків на об'єкті критичної інфраструктури".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ніхто не відповідає



.
Головне управління Національної поліції в Запорізькій області
69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29
Телефон
+380 (61) 239-21-02...
сказали набратии102, пояснити ситуацію і сказати, щоб передзвонила мені поліція з того р-ну, де знаходиться об'єкт
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А підкажіть, будь ласка, в нас вибори наразі заборонені, нашого мера узяли на хабарі (доречі, разом із депутатом-опзжшником), отже хто в нас повинен бути мером (в. о. мера)? Автоматично стає перший заступник, чи хтось має когось призначити?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Навіть, якщо мера відсторонять від посади, це зовсім не означає, що мають бути вибори.
В Харкові у 2010 мер Добкін пішов на посаду губернатора і містом керував секретар міськради Кернес. Наступні вибори мера відбулися у 2012, під час чергових місцевих виборів по всій Україні.
У 2020-2021 Терехов став секретарем міськради, а потім і в.о. мера.
Але є нюанс з тим, що секретаря міськради можуть і замінити з того, який зараз є на посаді, на іншу людину. (імовірно, через голосування міськради?)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
А підкажіть, будь ласка, в нас вибори наразі заборонені, нашого мера узяли на хабарі (доречі, разом із депутатом-опзжшником), отже хто в нас повинен бути мером (в. о. мера)? Автоматично стає перший заступник, чи хтось має когось призначити?
Уже вище написали приклад. Згідно із ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" виконує обов`язки міського голови секретар місцевої ради.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А підкажіть, будь ласка, в нас вибори наразі заборонені, нашого мера узяли на хабарі (доречі, разом із депутатом-опзжшником), отже хто в нас повинен бути мером (в. о. мера)? Автоматично стає перший заступник, чи хтось має когось призначити?
В нас т.в.о мера - секретар міськради
 
Зверху