Яке пиво ви полюбляєте?

Какого производителя украинского пива Вы предпочитаете?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    625
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Вот такое, очень даже понравилось
 

Вкладення

  • IMG_20210404_230049.jpg
    IMG_20210404_230049.jpg
    583.2 КБ · Перегляди: 24
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.09.13
Місто
Бровари (Київ.обл.)
Телефон
Samsung galaxy a10s
Bierbrauer В Bronze. Живе напівтемне фільтроване непастеризоване.
Приємне на смак.
 

Вкладення

  • 20210420_210323_mfnr.jpg
    20210420_210323_mfnr.jpg
    240.6 КБ · Перегляди: 25

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Bierbrauer В Bronze. Живе напівтемне фільтроване непастеризоване.
Приємне на смак.
То что продается у нас в АТБ сильно посредственное на вкус. Отдает старой, затхлой, не мытой кегой с подкисшими дрожжами на дне..
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Паук, люблю полтавское пиво. Жаль, до наших краев не все сорта доезжают. Ячменный колос, Бочковое - мои любимые.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Паук, А почему не видно нашего человека с РЭДа на заводе :unsure: , или ты там засекречен;).
 
Реєстрація
28.10.14
Місто
Київська обл.
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Sashkent я с ними (не у них, а с ними) работал... в... 2009-2010 годах
Они солод покупали вагонами, хмель фурами, иногда ферменты покупали, ну и сахар, ячмень, пшеницу, рис. Мне главбух с главным инженером экскурсию проводили по предприятию, общение было очень интересным.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Мені єдине пиво, яке реально смакує, – рідне тернопільське Опілля (світле Корифей – улюблене; ще Пшеничне дуже добре). Справді натуральне пиво. Живу якраз перед пивзаводом, часто в повітрі витає такий класний запах свіжого хмелю, подібний до хліба, ммм...
Друге місце я б відвів пиву від Першої Приватної Броварні, хоча Опілля значно краще, тут навіть порівняння нема. Все решта, що не пробував, – як на мене, шмордяк останній. Особлива гидота – Львівське і Чергнігівське.
Хоча не знаю, яка ситуація зараз, бо вже як роки два не споживаю пива регулярно (хіба кілька разів на рік влітку із друзями, і на тому все) :)
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
но это ж не повод чтоб не поумничать ))) Для красного словца можно и не такое сказать :)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Woffka, неплохо, но литовскому (из АТБ) Livu уступает по вкусу, как по мне. И мне Чайка черноморская все время попадается с кукурузой - ну вот не нравится мне ее привкус. А так вполне ничего. Да еще за смешные деньги.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Спробував сьогодні..

ORIGINAL: Світле, витримане дріжджове ячмінне пиво, нефільтроване, з м’яким солодкуватим ароматом хмелю та солодовим післясмаком низовогобродіння. https://bierwelle.com/category/beer/

як на мене Умань Waissburg Lager краще. :unsure:
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Как же хочется сейчас холодненького пивка, кружечек так 8-10 да рыбки плотвички с икоркой или щучки, судачка, аж слюни текут... вот только пока нужно воздержаться, пока болею ни капельки нельзя:cry:
 
Зверху