Який пристрій краще придбати для SIP, щоб до нього під`єднати домашній радіотелефон?

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Мені теж дає тільки на SIP. А який пристрій краще придбати для SIP, щоб до нього під`єднати домашній радіотелефон?
Отаке візьми, й буде тебе щастя майже нашару.. Мій номер в говно-совок йде, доведеться про нього забути... :cry:

 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Мені теж дає тільки на SIP. А який пристрій краще придбати для SIP, щоб до нього під`єднати домашній радіотелефон?
Я собі такий взяв: VOIP шлюз 2 SIP порта V2 протокол интернет-телефона речевой адаптер с сетевым кабелем для Linksys PAP2T
На днях з Китаю приїхало, по грошах вийшло 406 грн (новий, доставка безкоштовна, дають купон на знижку). Працює справно.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Дякую, але для домашнього користування трохи дорогувато. Десь годину назад був у Житомирі, взяв з тої об`яви що Maxxx порекомендував у людини Грандстріма 502, приїду буду налаштовувати. Якщо треба, покористуюсь декілька днів та можу сказати чи треба дорожчу залізяку, чи ця буде не гірше за CDMA стаціонарного шлюза.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Отаке візьми, й буде тебе щастя майже нашару
Придбав я цього грандстріма, всі що побачив налаштування в гуглі продивився, прошивка в нього остання. Колупався з ним більш півдня та є питання. Не можу зрозуміти, чи щось треба налаштовувати його якось, чи він глючить, чи в мене інтернет йому не подобається (сірий IP)? Проблєма в тому, що все робить декілька хвилин коли перезавантажу, потім неможливо на нього прийняти виклик та іноді неможливо зробити вихідний виклик. Перезавантажу, іноді працює деякий час, іноді відразу не хоче, постоїть хвилин 10, знову працює. З шлюзом сіповським вперше стикаюся, прошу підказати в чому може бути проблєма?
P.S. Не знаю в цій темі чи не в цій обговорювати налаштування шлюзів та інших пристроїв? Перенесіть будь ласка, якщо тут це не по темі.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Знайди в налаштуваннях галку "keep alive", зазвичай це допомогає.
Дякую. Спробую

Ще на ньому є наклейка на червоному фоні напис
Pleace remember that telephone service will not function in the eventof a broadband, internet service provider (ISP), or phone power phone service is terminated. Following a power failure or disruption, you may need to reset the device by unplugging and reconnecting power prior to utilizing the sevice, including 911 dialing. Youshould inform all household or bussines residents, questsand other shirdpersons who maybe present at the physical location where you utilize the service of there important differences and limitations. Pleace see our terms of service for more info.
Я її переклав, підкреслив те що здивувало
Будь ласка, пам'ятайте, що телефонна послуга не працюватиме у випадку припинення роботи широкосмугового зв'язку, провайдера Інтернет-послуг (ISP) або телефонної мережі. Після відключення або перебоїв у живленні вам може знадобитися скинути налаштування пристрою, відключивши та підключивши живлення перед використанням послуги, включаючи набір номера 911. Вам слід повідомити всіх мешканців домогосподарств чи бізнесу, квести та інших людей, які, можливо, присутні у фізичному місці, де ви користуєтесь послугою, про важливі відмінності та обмеження. Будь ласка дивіться наші умови надання послуг для отримання додаткової інформації.

Це у всіх шлюзів таке, чи тільки в застарілих? Чи є шлюзи, які гарантовано та якісно працюють на вхідний та вихідний виклик, так само як телефонні шлюзи щоб не пропускати особливо вхідні виклики?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Це у всіх шлюзів таке, чи тільки в застарілих? Чи є шлюзи, які гарантовано та якісно працюють на вхідний та вихідний виклик, так само як телефонні шлюзи щоб не пропускати особливо вхідні виклики?
Маю 2 шлюзи: один новий, другий старий, обидва працюють справно і стабільно. Жодних застережень на них не написано.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
сіповським вперше стикаюся, прошу підказати в чому може бути проблєма?
"keep alive"
Потестував вже декілька днів, все дуже гарно працює: якість голосу відмінна, дозвон миттєвий, годинник сам налаштовується в домашньому радіотелефоні. Але лишається маленька ложка дьогтю. Якщо висмикую інтернет із wan-порта та знову його вставляю, після цього пропадає можливість прийняти або здійснити дзвінок поки не вимкнути та знов вімкнути живлення пристрою Grandstream HT502. Може є який-небудь спосіб зробити щоб відновлювався зв'язок після зникнення та відновлення інтернету?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Взагалі-то якщо не важлива пропускна здатність (а це так, якщо юзати sip із домашнього інтернету), то справді вибір g.711 a-law є оптимальним: для використання цього кодека не потрібна ліцензія, і, як правило, він підтримується всіма провайдерами та клієнтами. А бавитися з g.729a є сенс хіба що тоді, коли важлива різниця між бітрейтом умовно 160 і 20 кбіт/с (стиснення в 729-го якісне і майже безвтратне) – наприклад, за умови обмеженого трафіку в роумінгу та/або не дуже хорошого інтернету.
---
Що я помітив по якості: a-law > u-law > g.729a (хоч і різниця незначна). От реально який кодек виділяється за якістю – так це широкосмуговий opus. Але більшість провайдерів його нормально не підтримує.
 
Зверху