Реєстрація
28.01.13
Місто
Измаил
Телефон
Pixel 7
Вчера им в поддержку писал.
как написать в тех. поддержку ?
по какому каналу лучше всего обращаться. что бы попасть на адекватную поддержку.
А то я звоню на гарячку, а там одни пенсионеры (в прямом смысле), которые вообще "не въезжают" в суть проблемы и печатают заявку на клаве однопальцевым методом, слышно в трубке как по клаве стучат (жесть).
На мыло 0800....
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Дзвонили з "персональною" пропозицією відкрити депо на 3 місяці (8% + кешбек на карту 0.775% від суми вкладу) або 6 місяців (8% + 1.75% кешбеку). Взагалі нецікаво, на моно без кешбеків депо більші.
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
kyiv, ukraine
Дзвонили з "персональною" пропозицією відкрити депо на 3 місяці (8% + кешбек на карту 0.775% від суми вкладу) або 6 місяців (8% + 1.75% кешбеку). Взагалі нецікаво, на моно без кешбеків депо більші.
там еще есть годовой 8,6%+3,7% - его не предлагали?
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Дзвонили з "персональною" пропозицією відкрити депо на 3 місяці (8% + кешбек на карту 0.775% від суми вкладу) або 6 місяців (8% + 1.75% кешбеку). Взагалі нецікаво, на моно без кешбеків депо більші.
там еще есть годовой 8,6%+3,7% - его не предлагали?
Пропонували, я про умови на рік навіть не питав.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Мені телефонували 15.01.21 з "персональною" пропозицією бонусного 1.7% КБ за користування картою (оплата, зняття готівки і т.д), акція до 24.01.21. Доступно тільки тим, кому телефонують з такою пропозицією. Щоб активувати треба на ГЛ перетелефонувати і підтвердити. Питаю, а чому зараз не можна підтвердити і активувати? Зв'язок обірвався. Пізніше телефоную на ГЛ, пояснюю ситуацію, хлопець каже "нічого не бачу, КБ бонусний тільки на депозити, телефонуйте в робочий час". Потім була запара, телефоную вчора в робочий час, операторка дууууууже доооооовго перевіряла.... теж те саме, тільки депозитна акція, або партнерський КБ... "В мене є запис. Чому спочатку банк пропонує, а потім ніхто не знає?" Пауза... "А коли телефонували? Ми теж запис свій послухаємо. Завтра повідомимо..." Мабуть до 24.01 слухати будуть... :(
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
JKL, пишіть свої запити в мобільному додатку(спілкування з банком),там найкраще допоможуть вирішити питання. На кц взагалі не дзвоню,бо інформацію надають не завжди коректну чи протилежну
 
  • Like
Реакції: webb

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
JKL, в чем именно вопрос?
Мне утром звонили и предлагали воспользоваться картой и оформить депо и получить кешбек при оформлении депо. Насколько я понял, то размер кешбека привязан именно к размеру депо, а картой просят воспользоваться для формальности (чтобы показать активные действия по самой карте?).
Т.е. от того, что по карте будут покупки - дополнительного кешбека не будет.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Про депо мови взагалі не було, тільки за користування картою.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Про депо мови взагалі не було, тільки за користування картою.
Очень щедрое предложение давать кешбек за снятие наличных 😌
На финансах кто-то отписывался с подобным предложением?
Как вариант, напишите оф. преду банка на финансах, к нему же потом и обращаться в случае не выплаты акционного кешбека :)
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Про депо мови взагалі не було, тільки за користування картою.
Я думаю що трохи не так подали інформацію з контакт центру, більше всього депозит або акційний кредит готівкою
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
При получении кредитки и дебетки Коко нужно отключать смс и страховки при оформлении, есть у них такие???
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Смс можеш не вимикати. Встановити додаток і перейти на пуш-інформування. Страховки краще взагалі не підключати, можуть їх парити. А можуть ще й відмовитися відкривати продукти без страховок.
 
Зверху