[режим ліквідації] Дельта Банк

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Обсуждение Дельта Банка

что ли себе сделать что бы валялась :)
хотя смешно будет они сами предлагали мне кредитку не так давно ... ,а я отказался :)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Re: Обсуждение Дельта Банка

13% на ощадній карті мають ярусну систему? (Типу "від 0 до 1000 грн-Х %, від 1001 до 2000 грн.-(Х+Y)%,...") На сайті про це нічого не сказано.
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Re: Обсуждение Дельта Банка

Дельте понравилось парить покупон хл. Только уже без пейпасов-шмайпасов(ненужная вещь у Украине), а просто с чипом. под вопросом Шовмастгоуон.
Да, они ее парили даже когда время действия предложения на покупоне закончилось.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Re: Обсуждение Дельта Банка

Терся я в отделении, и менеджер сболтнула что покупоновская акция не пошла.
Совсем.
Вот её и обновили.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Re: Обсуждение Дельта Банка

А в чем прелесть кредитной карты заказанной на Покупоне? Её нельзя зайти/позвонить-заказать напрямую в Дельта-банке без замороченк с купонами Покупона?
 

Sagax

Лазутчик
Реєстрація
25.08.10
Місто
Біла Церква, Рівне
Телефон
Asus ZenFone Max Pro M1
Re: Обсуждение Дельта Банка

P22, де в чому кращі умови. Заморочки якраз з оформленням звичайної картки - треба двічі ходити у відділення. А тут лише заповнити коротку анкету на сайті покупона, всі питання в телефонному режимі вирішуються і треба лише раз зайти у відділення за готовою карткою.
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Re: Обсуждение Дельта Банка

Щось мені Дельта починає не подобатися, коли не зайду в відділення, то весь час черги біля того банкомата - ну хіба його не можна десь перемістити ато всі на кучу - люди в відділенні, до банкомата, спеціалісти,...
Так же часто буває що взагалі спеціалістів біля столів немає, приходиться чекати, як тільки я попереджаю що можу поскаржитись то відразу ж із за комірки вибігають, але за то спеціалісти по кредитуванню весь час на місці.
Також брат якось відкрив Дельта Портмоне, але через декілька місяців бажав закрити, так ось прийшов відділення - ні не можна,...., різного брєду наговорила що це не реально закрити, через декілька днів так вийшло що разом пішли і все відразу ж спеціаліст закрила - для чого було морочити голову?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Обсуждение Дельта Банка

alexsher, адрес отделения озвучь страна должна знать своих героев :)

З.Ы. адрес в профиле поправь .
 
Реєстрація
12.02.13
Місто
Запоріжжя
Re: Обсуждение Дельта Банка

Сегодня позвонили из Дельта Банка и сказали,что я стал одним из победителей в акции «Платежі відправляй — подарунки вигравай» и выиграл iPad. Уточнили где будет удобно забрать подарок и обещали позвонить, когда доставят. Неожиданно, пока даже как-то не верится :cool:
 

Sagax

Лазутчик
Реєстрація
25.08.10
Місто
Біла Церква, Рівне
Телефон
Asus ZenFone Max Pro M1
Re: Обсуждение Дельта Банка

Abbat, а скільки потратився на період акції, якщо не секрет?
 
Зверху