andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Как бесплатно выводятся средства с карты "Pro Запас+"?
Если я правильно понял, то с гривневого счёта СЭПом через мобильное приложение бесплатно. Так ли?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
Коллеги, кто юзает Про-запас подскажите правильно ли я разобрался в этих лихо закрученных условиях, если к примеру снимаешь со счета, ну условно 1к и вечером возвращаешь эту же сумму, то прОцент будет повышенный (10%) ? Исходя из этого (взято с офсайта):

Мінімальний постійний залишокмінімальний із всіх залишків на рахунку, на кінець кожного операційного дня розрахункового місяця.

Так а в какое время вечером происходит фиксинг по остаткам на карте ?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Буржуй, для відповіді на ваше питання потрібно розуміти, що означає термін: "возвращаешь".

Коли у них початок і кінець операційного дня, одному богу відомо.

Розібрались Ви правильно, от лиш треба розуміти яким операційним днем відбудеться "снимаешь" і "возвращаешь". Якщо друге відбудеться у день першого, або раніше, то усе правильно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Так щоб остаточно зрозуміти, що це повне дно - сьогодні прислали нарешті відповідь з формальною відпискою, яка свідчить, що мій лист з скрінсейвами помилок так і не спромоглись навіть нормально прочитати.
Какие то тормознутые. Может закрыть все и при желании открыть еще раз или не открывать если там все через жо.
Если б не Прозапас, никто б им не пользовался добровольно.
я пользуюсь и у меня нет прозапаса :cool:
 
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
А снимаешь як? Теж ібан?
До речі теж цікаве питання, а головне хід ваших думок ! Робишь покупку ч-з термінал, як тільки відбулась проводка (цікаво чи є приблизно така випіска як у Скунса), поповнюешь Про-запас по Ібан-у на ту суму, що списалась. 10% на залишок забеспечен ? На який час потрібно повернути кошти на карту, хто знає ?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Робишь покупку ч-з термінал, як тільки відбулась проводка (цікаво чи є приблизно така випіска як у Скунса)
Не знаю, хто такий скунс, але дату проводки ви не дізнаєтесь. Вам будуть вішати лапшу на вуха про виписку у застосунку, яка дати проводок не показує. Дату проводки дізнаєтесь лиш у виписці із відділення.
Ви ж розумієте, що купівлі також не списуються день у день.
На який час потрібно повернути кошти на карту, хто знає ?
Я ж вам відповів, що ніхто у банку не знає, коли починається і коли закінчується операційний день.
Та й взагалі навіщо вам цей геморой? 10% вам і так забезпечено, купляйте з кредитних коштів, якщо ні то у день проведення операції поповнюйте картку не через відділення і буде вам сумнівне щастя.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Были собщения что с Пумба деньга и в 19,00 заходила
и кошерно проводилась.

Из своего опыта, поздний сеп из Аллы
в 17,30 зашел и провелся текущим днем.
 
  • Wow
Реакції: webb
Реєстрація
19.04.20
Місто
Kyiv & Lviv

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Объясните обывателю, какие плюсы и минусы карты ПроЗапас?
 
Зверху