andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
Стал новым клиентом этого банка. И я просто в шоке. Целый день пытаюсь воспользоваться мобильным приложением (iOS) - невозможно зарегистрироваться, после ввода последних цифр карты и пинкода крутится колёсико в ожидании пару минут, потом выскакивает ошибка "Помилка. Щось пішло не так". При последющих повторных попытках аккаунт блокируется. В контакт-центре читают мантру про якобы неправильно мной введенный пароль, про необходимость смены пароля, переустановки приложения, перезагрузки телефона и т.д. Всё это проделывал десяток раз. Каждый раз один и тот же сценарий - "Помилка. Щось пішло не так", блокировка, обращение в контакт-центр и т.д. В контакт-центре всё по шаблону говорят, реально решить ситуацию в принципе невозможно никак вообще, повторяют мантру по кругу.

Это реально трэш.
 

Вкладення

  • IMG_5900.jpeg
    IMG_5900.jpeg
    45.8 КБ · Перегляди: 9
  • IMG_5902.jpeg
    IMG_5902.jpeg
    19.1 КБ · Перегляди: 9

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Под Андроидом тоже нельзя войти - помилка мобільного додатку.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У мене входить на андро. От, правда, відсотки досі не нарахували або не відображаються.
Post automatically merged:

Toliban, а ви впевнені, що застосунок для іфона взагалі працює? Може він так само "не підтримується", як і онлайн-версія?
Що можу сказати, спробуйте краще завтра у робочий час. Підтримка у них дійсно дуже слабенька.
 
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
@Toliban, а ви впевнені, що застосунок для іфона взагалі працює? Може він так само "не підтримується", як і онлайн-версія?
Що можу сказати, спробуйте краще завтра у робочий час. Підтримка у них дійсно дуже слабенька.
Сказали, що повинен працювати. Після цих всіх безрезультативних дзвінків до контакт-центру, написав їм на e-mail з скрінсейвами помилок. Потім перетелефонували, уточнили деякі питання, та нарешті сказали що передають інформацію розробникам застосунку для вирішення проблеми.
 
  • Love
Реакції: idea

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Заработало, всё заработало. Начислены %.
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мені менеджер сказала що 1-й місяць все одно буде 5% на все, відкривав прозапас тиждень тому. 1-го січня перевірю.
Мені нарахували 10% за ₴ і 0.5%😤 за $.
Хоча гривні зайшли першого дня о 19:19 по p2p, а долари о 16:45 через касу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Мені менеджер сказала що 1-й місяць все одно буде 5% на все, відкривав прозапас тиждень тому. 1-го січня перевірю.
Мені нарахували 10% за ₴ і 0.5%😤 за $.
Хоча гривні зайшли першого дня о 19:19 по p2p, а долари о 16:45 через касу.
мабуть не полюбляе Газ свою касу, я теж через касу заносив гривню і нарахувало на найменший залишок 5%.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
Поділиться досвідом - по вашим карткам є 3D Secure - приходять смски чи одразу проходить оплата? Які картки?
Бо по іменній картці Mastercard World Debit Chip PayPass (у тарифі Прозапас) немає.
Щось я дуже дивуюсь з цього банку.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Toliban, я не плачу ними. смс підключають усім абонентам і вони безкоштовні. Лукапи приходили, -1грн знімали, які висять потім 31 день у виписці.
Здс у банку є, але як його налаштовано лише банк знає, та й ви знаєте, що деякі сайти їх не обслуговують, також за мастерпасом їх можуть не запитувати.
Подивіться ще у дзвіночок, там копії усіх повідомлень є.
Post automatically merged:

Можливо, в угб після 16 це вже "вечірня каса".
1. Тривалість операційного часу по обслуговуванню клієнтів у касах відділень встановлюється окремим розпорядчим документом Банку.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.10.20
Місто
kyiv, ukraine
в декабре в день открытия про-запаса вносил $ через кассу в районе 12:00. насчитали %% по повышенной
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Toliban, я не плачу ними. смс підключають усім абонентам і вони безкоштовні. Лукапи приходили, -1грн знімали, які висять потім 31 день у виписці.
Здс у банку є, але як його налаштовано лише банк знає, та й ви знаєте, що деякі сайти їх не обслуговують, також за мастерпасом їх можуть не запитувати.
Подивіться ще у дзвіночок, там копії усіх повідомлень є.
Post automatically merged:

Можливо, в угб після 16 це вже "вечірня каса".
1. Тривалість операційного часу по обслуговуванню клієнтів у касах відділень встановлюється окремим розпорядчим документом Банку.
можливо в Банці наступним днем пройшов платіж. А Ви два різних Прозапаси відкривали для гривні і валюти чи один Прозапас- договір, а інший через віртуальну карту?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
можливо в Банці наступним днем пройшов платіж.
У мене точно, бо операційний день у доларах і грн до 16:30. Ви ще можете поборотись, але у Вас і небагато днів.
Я вже казав, у мене дві карти. Зі звичайною картою зручно, бо ідеш у касу і робиш, поповнення чи зняття без заходу до менеджера.
 
  • Like
Реакції: webb
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
можливо в Банці наступним днем пройшов платіж.
У мене точно, бо операційний день у доларах і грн до 16:30. Ви ще можете поборотись, але у Вас і небагато днів.
Я вже казав, у мене дві карти. Зі звичайною картою зручно, бо ідеш у касу і робиш, поповнення чи зняття без заходу до менеджера.
на кожну картку свій заява-договір?
дзовнив в банк, відповіли що треба йти до відділення зясовувати, чому нараховують 5%. Незрозуміло для яких проблем існує гаряча лінія.
 
Зверху