Apple Україна

Dirk

тунеядец
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
w810i & s55
Кстати да, подвальным ремонтникам Apple пора хвататься за сердце. У них резко поубавится работы. Да и их самих после открытия официального доступного сервиса тоже резко поубавится.
Я думаю их вообще не станет, на поверхности конечно.
Яблоко никогда бы не зашло , если бы не было уверено в возможности защиты своей монополии на свои услуги. Госгарантии этого получены на самом высоком уровне, я уверен в этом.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Эти подвальные ремонтники потом и телефоны продают, с работоспособностью в 1 месяц. Нафиг большиество этих ремонтников, останутся лучшие онли.
Аппле украина +++
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
никуда они не денутся, ну будет в 4 городах официальные сц, а остальным куда?
 

Dirk

тунеядец
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
w810i & s55
По франшизе будут работать многие стоящие мастерские. Конечно никуда не денутся те кто сейчас работает. Просто за условную вывеску на ларьке "ремонт айфон", можно будет получить проблем.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Да конечно, раз на самом высоком уровне договорились. Мне иногда кажется, что в разных странах живем.
 

Dirk

тунеядец
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
w810i & s55
plebis Скажи конкретнее, интересно твое мнение
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
та кого там волнует что у них на вывеске написано.

другое в том что эпл всячески пытается защитить свой продукт от не авторизованных ремонтов (привязка всех основных микросхем, не работает трутон на замененном дисплее, уже и батарею просто так не заменить на моделях XS и выше).
 
  • Like
Реакції: Dirk

Dirk

тунеядец
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
w810i & s55
Именно об этом и я. Эппл не стоил бы трилион, если бы не выгрызал свой профит из любой мелочи.
Конечно сам Эппл трусить ремонтников не будет.
Наличие оф. представительства просто делегирует эту возможность упырям всех сортов из госорганов.

А в контексте темы предыдущего поста. Кажется что именно такая защита мелких узлов и вынуждает их зайти в Украину. А как иначе тогда осуществлять ремонт миллионов девайсов, которые зайдут в страну по серому? Отправлять в Польшу? Вобщем посмотрим как это будет происходить
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
смысл такой работы, 90% на английском.
з часом перекладуть, думаю. Зате не будуть тепер кричати деякі "офіційно продукти Еппл в Україні не продаються, бо де розділ /ua на оф. сайті?".
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
смысл такой работы, 90% на английском.
з часом перекладуть, думаю. Зате не будуть тепер кричати деякі "офіційно продукти Еппл в Україні не продаються, бо де розділ /ua на оф. сайті?".
Бо треба було одразу "кричати" про инше: українська версія має бути на дот ком! А решта – на /us тощо. ))
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
українська версія має бути на дот ком!
Для какцапів теж нема виключення, /ru на загальному домені. :rolleyes:
Ну? І що?
Прокидайся вже! ))
Я ж кажу: українська версія має бути на .com і всьо.
А инші – на:
apple.com/us – для Злучених Держав Америки
apple.com/msc – для Московської Федерації
apple.com/wkl – спільний для Литви та Білоруси
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
українська версія має бути на дот ком!
Для какцапів теж нема виключення, /ru на загальному домені. :rolleyes:
Ну? І що?
Прокидайся вже! ))
Я ж кажу: українська версія має бути на .com і всьо.
А инші – на:
apple.com/us – для Злучених Держав Америки
apple.com/msc – для Московської Федерації
apple.com/wkl – спільний для Литви та Білоруси
А правда, хлопці! А діло каже!
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
А правда, хлопці! А діло каже!
А хіба я колись погане порадив? ))
Маю варіянти й для решти, якшошо.
/kosher -- для тих, хто пише справа наліво
/halal -- для тих, хто пише справа наліво (альтернативних)
/jp -- для тих, хто пише згори вниз
/de -- фюр Дойче Райх...
Звертайтеся.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
До цього українських користувачів обслуговували за замовчуванням російською, а власників американських облікових записів — англійською.

Близько двох тижнів тому при вхідному дзвінку від російськомовної служби підтримки повідомлення-попередження про запис дзвінка почало програватися українською. Повноцінне замовлення дзвінка для України служба підтримки Apple запустила з 28 червня.

Щоб отримати консультацію або допомогу щодо технічних питань, потрібно попередньо надіслати онлайн-запит, вибравши його тему в переліку. Після цього з користувачем зв’яжеться співробітник підтримки.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Наші попередні припущення повністю підтвердились — український офіс Apple візьме на себе роботу з місцевими компаніями-партнерами та займеться локалізацією продуктів. Повідомляється, що купертиновський гігант буде безпосередньо ввозити техніку в Україну і контролювати магазини партнерів. Дистриб’юцією товару український офіс Apple займатися не планує. Тобто, про відкриття офіційної мережі Apple в Україні чи запуск онлайн-магазину мова поки не йде.

 
Зверху