Bluetooth-навушники

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Добре, що вбивцею виявилися не GPods з Тюмєні :D
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кому треба "вуха" для "дзвінків" (гугльміт/зум/всякі_коли/ітп) - рекомендую MPOW HC5 (BH359B). У китаців вони ±25$. Думаю, HC6 будуть аналогічні.
Щодо музики - дерьмєцо. Але.
Як вони передають голос... ммм... просто супер. За мікрофон (як чути мене) мені був відгук "можна записувати підкасти"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Паук, для дзвінків - для зонального кал-центру "вечір в хату"? 😉 Як з таким на голові ходити/їздити/бігати, де справді потрібна гарнітура? Тому й звук і мікрофон нормальні, краще знайди TWS, з яких "можна записувати подкасти", стоячи біля 6-полосної траси, чи таке існує взагалі?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Maxxx я ж сказав "для дзвінків". Це домашній/робочий варіант для мітів. Ходити/їздити/бігати з ними ніхто не буде.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Roman_UA, в мене лежать. Як на мене - нічого особливого по звуку і не дуже зручні, за ці гроші може бути цікавіше. Використовував виключно через блютуз. Але красиві.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
plebis, дитина заходилася купити, що з цікавішого можна взяти за $100 (саме за таку ціну є можливість придбати маршали) ? І питання по кабелю - вони ж мають можливість підключення по кабелю? Бо в рекламі написано що у режимі віддачі, хоча там же приєднані такі самі як приймач) Тобто і роздають і приймають звук по кабелю?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
якщо дівчинці дуже комфортні для вух AirPods, яку альтернативу можете порадити за +/-2000 грн? п.с.: а ще вона любить бас.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Якщо для вух комфортні ейрподс, то це натяк, що треба ейрподс:) Тим більше що вони дійсно класні і дівчинка після ейрподс не ейрподсам буде не рада.
Мені OnePlus найбільше сподобались з альтернатив, ними й користуюсь
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
а чи є сенс купувати саме AirPods, якщо в неї смартфон "Салямі"?
З технічної точки зору, за ціну airpods є купа інших гарних вух з кращою звукоізоляцією, активним шумодавом, мультипоінтом, LDAC і так далі.
Але шукати щось за +-2000 точно не варто, дівчинка буде дуже розчарована.
Тому, як вже зазначили вище, краще купити ейрподс, або, якщо дівчинка зовсім адекватна, то можна прямо запитати чи хоче вона ейрподс, чи просто зручні навушники з гарним звуком.

Моя наприклад, незважаючи на айфон, була дуже задоволена Galaxy Buds +, а коли ті померли - взяв їх Linkbuds S, бо мультипоінт для неї кіллер фіча.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це в сенсі що одночасно може бути декілька джерел? В мене наче на якійсь досить базовій джабрі таке працювало.
Так, може тримати коннект з телефоном і ноутом. Не зовсім одночасно, бо звук з двох джерел одночасно воно не може відтворювати, але перемикається між ними автоматично, коли умовно ти дивишся фільм тобі приходить дзвінок на телефон, при відповіді на дзвінок - воно перестрибує на телефон і так далі.

Це насправді далеко не скрізь є серед TWP, у Buds Pro, не завезли, у AirPods теж не завезли(там костиль з можливістю автоперемикання тільки для еппл пристроїв, які знаходяться в одному аккаунті iCloud)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
якщо дівчинці дуже комфортні для вух AirPods, яку альтернативу можете порадити за +/-2000 грн? п.с.: а ще вона любить бас.
Можно взяти JBL WAVE FLEX. Там є низи і верхи, середина так собі. Але зручні, взяв собі як доповнення до Marshal major.
Але якщо хоче Apple то брати таки apple. У apple на андроїді не оновлюється по навушників, і наче не працює сенсор коли витягуєш навушник з вуха і музика стає на паузу.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Не надо ничего покупать кроме AirPods, берегите нервы и время
Та ладно)) у жены AirPods 3 и я бы не сказал что это идеальные наушники для android. Потому что все фишки этих самых наушников не работают на ведроиде.
Если у тебя телефон за условные 5к, а купить уши за 9)) ну это моветон.
 
Зверху