DeFi — децентрализованные финансовые службы

Вы что-нибудь знаете о дефай?

  • В первый раз слышу

  • Что-то видел на тему, но никогда не погружался

  • Читал, но страшно пробовать

  • Да я давно там!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Разные могут быть причины. В одном месте упал - в другом поднялся. Доходность там обычно плавающая, гарантий никто не дает
в том числе и отрицательная
Ну так. Але ж від'ємна доходність - також доходність )
"Отрицательный рост" :)
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Разные могут быть причины. В одном месте упал - в другом поднялся. Доходность там обычно плавающая, гарантий никто не дает
в том числе и отрицательная
жадничать не надо, тогда и отрицательной не будет.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Разные могут быть причины. В одном месте упал - в другом поднялся. Доходность там обычно плавающая, гарантий никто не дает
в том числе и отрицательная
жадничать не надо, тогда и отрицательной не будет.
Тоді й 90% не буде.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Разные могут быть причины. В одном месте упал - в другом поднялся. Доходность там обычно плавающая, гарантий никто не дает
в том числе и отрицательная
жадничать не надо, тогда и отрицательной не будет.
Тоді й 90% не буде.
буде, буде. 90 - это на стейблкойнах, это не жадность. Жадность - это имперманент лосс на 1000+ процентах )))

Давайте я вкратце объясню, откуда берутся 90% годовых на стейблкоинах. Проценты вам начисляются каждый день (а не где-то там в будущем), и каждый день вы можете их снимать и прибавлять к основной сумме - или сервис агрегатор доходности ака оптимизатор будет делать это за вас, взимая небольшую комиссию (когда у вас 50+ вкладов в разных местах, весьма напряжно делать это всё ручками). И тогда вы каждый день начинаете получать на 3 копейки больше. Про сложный процент вы надеюсь слышали. Вот так все и происходит. Никакого волшебства.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Разные могут быть причины. В одном месте упал - в другом поднялся. Доходность там обычно плавающая, гарантий никто не дает
в том числе и отрицательная
жадничать не надо, тогда и отрицательной не будет.
Тоді й 90% не буде.
буде, буде. 90 - это на стейблкойнах, это не жадность. Жадность - это имперманент лосс на 1000+ процентах )))

Давайте я вкратце объясню, откуда берутся 90% годовых на стейблкоинах. Проценты вам начисляются каждый день (а не где-то там в будущем), и каждый день вы можете их снимать и прибавлять к основной сумме - или сервис агрегатор доходности ака оптимизатор будет делать это за вас, взимая небольшую комиссию (когда у вас 50+ вкладов в разных местах, весьма напряжно делать это всё ручками). И тогда вы каждый день начинаете получать на 3 копейки больше. Про сложный процент вы надеюсь слышали. Вот так все и происходит. Никакого волшебства.
ты ещё и в математику не умеешь :censored:
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Вот так все и происходит. Никакого волшебства.
Ну за рік щоб отримати дохід 60%-90% (при нульовій комісії) по такій схемі потрібно 47-64% ефективних відсотків.
так. И ничего нереального в этом нет.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
дефай построен на крипте.
И вовремя выйти - это святое в любом случае, на любом рынке.

Про гарантии я тут вообще ничего не писал, кто тут меня "цитирует"?
Тут про криптовалюту майже ніхто не знає, важко вам буде, але не здавайтесь.
  1. Якщо б одразу написали про вчасно вийти - була б інша справа, а то 90% - постійно чи ні, для людей, які звикли до ставках по депозиту, виглядає дуже підозріло.
  2. Про гарантії. Я мав на увазі, що ті крітерії відбору, які ви радили - не допоможуть, шанси втратити майже однакові. В кращому випадку це будуть меньші проценти.
А головне ви не показали, який маєте досвід (скільки заробили/втратили). Від dima1 почув значно більше, що до практики, у вас більше теорія.

И по поводу колебания курса криптовалют.
Лохи идут волнами? Или реальные причины?
Спрашиваю на полном серьёзе.
Лох чи ні - то кожен сам вирішує.
Приведу один приклад, серйозний. Коментувати не треба думати (кому десь в реченні поставите?)!
Снимок экрана 2021-05-25.png
Є чотири валюти. Графіки цін, починаючи с жовтня 19 року, ціни в USD.
Якщо обирати, точно знаю, що кожен буде інвестувати як найменше в одну з цих валют. Сказати в яку?
  • Перші дві - одразу видно, що 1000% зросту, так не буває, надуті пузирі, краще їх оминати.
  • Третя - за півтора роки впала майже на 10%, що не дуже. Але більшість обере саме цей варіант.
  • Четверта - дала прибуток в 27%, може, хтось з вас зацікавиться, але не знаючи, як з цим працювати, обере третій.
А тепер звідки впевненність про вибор третього варіанту:
  • більшість не має вільного доступу до першого
  • боїться другого (але доступ має)
  • не певні як вигідно придбати четвертий, щоб не втратити при продажу (хоча я знаю одну людину, яка купила четвертий варіант, потім продала і купила житло).
Тому для більшості залишається третій?
Розшифровую:
  1. Акції Tesla
  2. Ethereum
  3. Грівна (ціна в USD)
  4. Золото

Я знаю, що інвестувати - це складно, тому є ще п'ятий варіант - доллар США. А пузирі накшталт DeFi, криптовалют або Tesla - важко, треба знатися, мати час та гроші для експериментів.
Навіть на цьому форумі зарано, тому або грівна, або доллар. DeFi почекає.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Перші дві - одразу видно, що 1000% зросту, так не буває, надуті пузирі, краще їх оминати.
Буває коли винаходять щось реально корисне, яке витісняє щось інше що було до нього.
Якщо Тесла займе 20-30-50% ринку автомобілів і витіснить Мерседес/Хюндай/... то і ніякий не пузирь і ріст буде оправдано
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Саме так, бо найголовніше питання: нафіга розумним людям
90 - это на стейблкойнах
якщо є
на кефірі або акціях Тесли?
Post automatically merged:

криптовалют ... - важко, треба знатися,
Реально, що важкого у реєстрації на біржі та придбанні кефіру?
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Саме так, бо найголовніше питання: нафіга розумним людям
90 - это на стейблкойнах
якщо є
на кефірі або акціях Тесли?
Post automatically merged:

криптовалют ... - важко, треба знатися,
Реально, що важкого у реєстрації на біржі та придбанні кефіру?
чот какой-то оффотопик пошел, не?

если человек выбирает в итоге между гривной (!) и долларом, то какой кефир, вы што? Окститесь.

DeFi подождет )) у всех разное отношение к риску и к инвестициям, это ок.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
если человек выбирает в итоге между гривной (!) и долларом, то какой кефир, вы што?
обезжиренный, бро. В нашем возрасте надо следить за содержанием жира.
Модеры то не спят.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Я всего лишь замечу, что если появляются темы с бешеными процентами, то обязательно где-то рядом появляются и системы "безрисковых" инвестиций. Обычно вторые служат для того, чтобы дать приток денежной массы в первые, а судя по описанию дефай с этим прекрасно справляется.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Перші дві - одразу видно, що 1000% зросту, так не буває, надуті пузирі, краще їх оминати.
Буває коли винаходять щось реально корисне, яке витісняє щось інше що було до нього.
Якщо Тесла займе 20-30-50% ринку автомобілів і витіснить Мерседес/Хюндай/... то і ніякий не пузирь і ріст буде оправдано
Це легко казати за умови, якщо не купували акції Тесли за 800-900, а зараз вони по 600 з потенціалом зниження до 500-400.
Нагадаю
Будь-яка система де дохідність для інвесторів вища ніж приріст грошової маси (доларів, євро) і не продукує додану вартість не може бути стабільною і тримається виключено за рахунок зовнішніх інвестицій, які повинні рости по експоненті і тому рано чи пізно закінчаться. Проти математики не попреш.
Дуже точно про вартість акції Тесли! +1000% за півтора року по експоненті. Знов сценарій Reddit vs. Wall Street, GameStop?!

Ще раз придивитесь до курсу акції Тесли, вони не виробляють щось унікальне, Tesla Cyberruck ще нема, Audi e-tron вже їздять.
Хочу сказати, що за прогнозами Volkswagen AG к 2025 буде на першому місці, а Tesla не увійде навіть в першу трійцю по електромобілям. Тим часом, за 2020 рік Тesla - №1, VW - №2 (по електромобілям). Доля Tesla за 2019-2020 не змінилася, доля VW зросла в 3-4 рази (по електромобілям). VW при цьому не приніс 1000% інвесторам.

Так чому DeFi - це накшталт іпотечного пузиря в США, а Tesla - ні? Відповідати не обов'язково, бо все одно у кожного свої висновки на цей рахунок. Виявляється 1000% за такий невеликий час - це реально, нехай буде не пузир.
Вибачте за приклад Tesla в темі DeFi, але це той випадок, коли не завжди одразу можна розгледіти де пузир, а де навпаки.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
та какая то нищебродская контора, на самом деле. Судя по размаху офиса - там должны были гораздо большие суммы крутиться, а в носоти говорится всего про 9лимонов ГРИВЕН. Фууууу.....
 
Зверху