eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Є контрактний номер, сімка стара mini-sim. Хочу змінити через web-версію "Мій Київстар" на esim. Питання: хочу змінити за кордоном, зловить чи esim мережу, або зміну треба робити в Україні?
еСім можна робити будь-де. Головне, щоб був інтернет і номер не був тимчасово призупинений.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Є контрактний номер, сімка стара mini-sim. Хочу змінити через web-версію "Мій Київстар" на esim. Питання: хочу змінити за кордоном, зловить чи esim мережу, або зміну треба робити в Україні?
еСім можна робити будь-де. Головне, щоб був інтернет і номер не був тимчасово призупинений.
Головне, щоб київстар не глючив. Читайте попередні повідомлення.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Є контрактний номер, сімка стара mini-sim. Хочу змінити через web-версію "Мій Київстар" на esim. Питання: хочу змінити за кордоном, зловить чи esim мережу, або зміну треба робити в Україні?
еСім можна робити будь-де. Головне, щоб був інтернет і номер не був тимчасово призупинений.
Головне, щоб київстар не глючив. Читайте попередні повідомлення.
Ну цей фактор що в Україні, що поза її межами, потрібно однаково враховувати. Так можна писати, що рахунок можна поповнити на номер Київстар, навіть, якщо знаходишся закордоном. І дописати: Головне, щоб Київстар не глючив :)
 
Реєстрація
22.06.10
Місто
Євпаторія
Дякую. Знайшов на сайті Київстар - Активувати карту можна як на території України, так і в роумінгу.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Припадок. А яка процедура перенесення есім з одного апарату на інший? Чомусь у фак цього нема...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
А обов'язково попередньо "від'єднувати" її від пристрою?
Для чого? Вона просто стане неактивною в момент відкату на фізичну. Після чого в будь який момент можна видалити профіль.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А обов'язково попередньо "від'єднувати" її від пристрою?
Для чого? Вона просто стане неактивною в момент відкату на фізичну. Після чого в будь який момент можна видалити профіль.
Поясню більш детально. Планується перенесення номеру з одного іфону на інший різних осіб. Вони навіть не факт що будуть на момент переносу в одній країні.
Тому важливо розуміти, чи обов'язкове видалення профілю і в який момент. Номер зареєстрований на мій паспорт.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Поясню більш детально. Планується перенесення номеру з одного іфону на інший різних осіб. Вони навіть не факт що будуть на момент переносу в одній країні.
Тому важливо розуміти, чи обов'язкове видалення профілю і в який момент. Номер зареєстрований на мій паспорт.
Думаю, якщо видалиш профіль eSIM одразу після відкату на фізичну - точно не прогадаєш)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
14.05.11
Місто
Одесса
Телефон
Samsung S10e
Уточняв, коли запрацює e-sim для передоплати. Повідомили в чаті, що строк усунення проблем продовжено до 30.07.2021.
Кошмар. Мне как раз понадобилась услуга на этой неделе, очень ждал что починят на днях. Увы..
 
Реєстрація
05.10.19
Місто
Мариуполь
Уточняв, коли запрацює e-sim для передоплати. Повідомили в чаті, що строк усунення проблем продовжено до 30.07.2021.
Кошмар. Мне как раз понадобилась услуга на этой неделе, очень ждал что починят на днях. Увы..
для КС это неудивительно
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Ахах. Повертаюся з-за кордону. Хотів діючу сім на есім перевести. Передоплата. Дякую. Переніс :(
 
Реєстрація
24.09.17
Місто
Одесса
Телефон
Mix 3 | iPhone 7
Подскажите пожалуйста , может кто-то есть из технарей киевстара.
У меня контракт ( я знаю что его можно перенести на eSim) но будет ли при этом сохранен mobileID функционал?

на сайте написано:
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Подскажите пожалуйста , может кто-то есть из технарей киевстара.
У меня контракт ( я знаю что его можно перенести на eSim) но будет ли при этом сохранен mobileID функционал?
Київстар остаточно забив на цю послугу (Mobile ID) - вони не лише не спромоглися за увесь цес час "тестування" eSIM перенести функціонал, а ще й виводять її з обороту - з осені, якщо не помиляюсь, вона вже не працюватиме.

Тому на eSIM її вже ніколи не буде.
 
Зверху