eSIM від Vodafone

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Хочу купити esim через monobank. Підскажіть будь ласка, номер в такому випадку буде анонімний чи зареєстрований на паспортні дані з монобанку?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Apple1 сказав(ла):
Хочу купити esim через monobank. Підскажіть будь ласка, номер в такому випадку буде анонімний чи зареєстрований на паспортні дані з монобанку?
Чого боїшся зашкварити моно-картку?
Задля дрібного криміналу купуєш чи задля ГРУ-шного відрядження?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Хочу купити esim через monobank. Підскажіть будь ласка, номер в такому випадку буде анонімний чи зареєстрований на паспортні дані з монобанку?
Ні, на відміну від lifecell, monobank НЕ передає персональні дані Vodafone, тож eSIM Vodafone буде "анонімним".
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Хочу купити esim через monobank. Підскажіть будь ласка, номер в такому випадку буде анонімний чи зареєстрований на паспортні дані з монобанку?
Ні, на відміну від lifecell, monobank НЕ передає персональні дані Vodafone, тож eSIM Vodafone буде "анонімним".
Десь рік тому, купив в Монобанку eSim Vodafone. Згодом, переніс цей номер до Lifecell, то при перенесенні номер значився як не персоніфікований.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
У застосунку monobank прибрали можливість придбання eSIM Vodafone з тарифом Joice Pro, залишили лише Vodafone Turbo.
IMG_1471.jpeg
 
Зверху