Facebook

Реєстрація
27.01.16
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Black_Shef, скоріше за все фейсбуку не подобається IP, з якої реєструєшся. Попробуй зареєструватися на телефоні через мобільний інтернет.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Black_Shef, можливо мило чи тел уже зареєстровані за іншим абонентом, або таке ім'я уже є.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Имена одинаковые естественно повторяются. Как зовут человека так и ваодит. Имена людям дают родители и не отличаются разнообразием, как бы.
Email... Перед регистрацией создал новый ящик. Домен ukr.net. На этом домене несколько емайлов используется успешно для других аккаунтов.
Знаю, потому что помогал настраивать.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Якийсь глюк стався із оновленням месенджера лайт, тепер позначка про нові повідомлення зображена таким симпатичним ведроідом. Тепер не оновлюватиму, приноситиме мені щоденну радість. Фото з верхнього рядка, де годинник.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210223-191124.png
    Screenshot_20210223-191124.png
    51.2 КБ · Перегляди: 23
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
idea, у дружини таке тижні два, у мене вже точно більше трьох.
 
  • Love
Реакції: idea

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Facebook запускает приложение Instagram Lite по всему миру​

Среда, 10 марта 2021 г. | 14:28 CET | Новости
Facebook объявил о глобальном запуске нового приложения Instagram Lite. Новая версия приложения для Android, впервые протестированная в избранных странах в 2018 году, будет доступна более чем в 170 странах. Он предлагает гораздо меньше МБ, чем стандартное приложение Instagram (2 МБ против 30 МБ), и меньшее использование данных для клиентов на рынках, где расходы на Интернет могут по-прежнему быть высокими, а телефоны менее продвинутыми.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro
Надо пробовать инсту
FB lite себя оправдал в сравнении с обычным "жирным" приложением.
 
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro
В общем установил и попробовал.
Полный инс занимал 180 мб и периодически зависал
Лайт 11 мб (еще не успел замусорить)
мне нужно просто просмотр и сообщения, этот фцнкционал остался

пишут что для лайта нет загрузки нескольких фото одновременно, видео
и других инструментов типа редактиования и etc
для жителей инстограмма эта версия не подойдет.
мне оно не надо. для просмотра новостей нормально.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Мова йде, зокрема, про 32 мільйони користувачів у США, 11 млн - у Великобританії та 6 млн – в Індії.

Опублікована інформація включає номери телефонів, повні імена, місцезнаходження, дату народження, біографічні дані та - в деяких випадках - адреси електронної пошти.

Business Insider перевірив кілька записів, порівнявши номери телефонів відомих користувачів Facebook із ID, зазначеними в наборі даних. Також видання перевірило записи, протестувавши адреси електронної пошти з опублікованих даних з допомогою функції скидання пароля Facebook, з якою можна частково розкрити номер телефону користувача.

Представник Facebook повідомив Business Insider, що дані поцупили в результаті прогалини, яку компанія виправила у 2019 році.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу уважно роздивитися кадр відео на паузі. Замість цього мені його перекривають превью з іншими відео. Як їх прибрати?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Поступила задача создать страничку для организации (для публикации различной инфы), а я особо никогда в ФБ и не лазил. Там для организаций есть специальная форма? Или как человека создавать? Или группу? Как правильно?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Не работает кнопка "Подписаться"... Что-то недоделал, или она позже заработает? https://www.facebook.com/cml.reni
 
Зверху