Facebook

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
В мене телефон Realme GT NEO, в жінки Samsung A52. Андроїд 12 й в мене, й в неї, версія ФБ однакова (остання з плеймаркету), ФБ месенджер не встановлено ані в неї, ані в мене.

В неї є можливість листуватися через додаток ФБ, не встановлюючи Месенджер, в мене немає. Це десь може треба увімкнути? Чи ФБ якось вибірково надає доступ до листування без свого месенджеру?

Воно мені в принципі не потрібно, Фейсбуком листувався за увесь час може з 5-6 особами, але ж стало цікаво, чому в жінки є, а в мене немає
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як боротися з таким явищем: хтось в групах на які ти підписан використовує тег @всі. Після чого приходить повідомлення що вас згадали. Ти дивишся, а там нічого особливого... Якби дійсно саме тебе згадали, а ніт. Як зробити щоб на тебе не діяв @всі ? Це явище спостерігаю не так довго але вже набридло.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Як боротися з таким явищем: хтось в групах на які ти підписан використовує тег @всі. Після чого приходить повідомлення що вас згадали. Ти дивишся, а там нічого особливого... Якби дійсно саме тебе згадали, а ніт. Як зробити щоб на тебе не діяв @всі ? Це явище спостерігаю не так довго але вже набридло.
в группах же можно настроить уведомления - только актуальные или только от друзей, или вообще их отключить. Мне помогает. Хотя я в принципе перестал пользоваться группами в ФБ, там все слегка перректально.

ну и как вариант, я уж не помню, может быть можно отключить уведомления от конкретных персонажей, которые юзают такой тэг. Написать админу группы с просьбой запретить использование тэга. Жаловаться на спам в таким записях.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Фейсбук змінив алгоритм ленти? Ще тиждень тому все було ок: новини про війну, технології і науку. А тепер вся лента забита знаменитостями в купальниках і бородатими анекдотами. Кілька сотень заблокував але не допомагає. Якось можна вернути стару підбірку?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Фейсбук змінив алгоритм ленти? Ще тиждень тому все було ок: новини про війну, технології і науку. А тепер вся лента забита знаменитостями в купальниках і бородатими анекдотами. Кілька сотень заблокував але не допомагає. Якось можна вернути стару підбірку?
да вроде нет. Я подобное увидел, когда переключился на управление страницей, аж испугался. Потом переключился на личный аккаунт - все ок.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Бывший футболист сборной России Дмитрий Хохлов отсудил в российском суде 65 миллионов рублей у социальной сети Facebook.
Хохлов подал иск в октябре прошлого года за то, что соцсеть многократно блокировала его сообщения в рамках компании по борьбе с "языком вражды", воспринимая фамилию игрока за оскорбление по национальному признаку.
Кроме того, согласно решению суда, Фейсбук в течение месяца обязан разблокировать все упоминания фамилии "Хохлов".
Планирует ли компания Meta, которой принадлежит Facebook, а также сама соцсеть исполнять решение Солнцевского суда Москвы, который и назначил компенсацию в 65 миллионов рублей - не сообщается. Комментариев от американской компании не поступало.
Интересно, если таки выплатят, его потом посадят, как получившего деньги от террористов? :unsure:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Чи можливо якимось чином відфільтрувати сповіщення на сайті (наприклад, я клікнув на дзвіночок і хочу там побачити виключно сповіщення про нові коментарі)?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
А чи можно вимкнути Рекомендації для вас. Бо таку лажу мені рекомендують і через кожний пост.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А чи можно вимкнути Рекомендації для вас. Бо таку лажу мені рекомендують і через кожний пост.
там вроде жмешь на три точки справа вверху поста и можно отключить их на 30 дней.

у мя просто стоит рекламорезка и я их вообще не вижу. Reels только достают в ленте, никак убрать не могу.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
А чи можно вимкнути Рекомендації для вас. Бо таку лажу мені рекомендують і через кожний пост.
там вроде жмешь на три точки справа вверху поста и можно отключить их на 30 дней.

у мя просто стоит рекламорезка и я их вообще не вижу. Reels только достают в ленте, никак убрать не могу.
Я блокирую его, оно мне новые подсовывает.
Вот три поста подряд рекомендации, и после него еще один с рекламой.
 

Вкладення

  • Screenshot 2023-07-28 at 13-33-14 Facebook.png
    Screenshot 2023-07-28 at 13-33-14 Facebook.png
    89.5 КБ · Перегляди: 21
  • Screenshot 2023-07-28 at 13-33-23 Facebook.png
    Screenshot 2023-07-28 at 13-33-23 Facebook.png
    89.1 КБ · Перегляди: 20
  • Screenshot 2023-07-28 at 13-33-30 Facebook.png
    Screenshot 2023-07-28 at 13-33-30 Facebook.png
    33.6 КБ · Перегляди: 18
  • Screenshot 2023-07-28 at 13-38-09 Facebook.png
    Screenshot 2023-07-28 at 13-38-09 Facebook.png
    161.5 КБ · Перегляди: 21

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
rikky, у меня один раз такое было недавно, просто глюк ФБ, я закрыл его и открыл заново - попустило.

ставьте рекламорезку, как вы вообще без них живете, я не представляю.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Підписаний на різні групи, спільноти. Останнім часом користувачі цих груп або спільнот без твоєї згоди можуть додати тебе в групові чати від цих груп. І якщо групи (спільноти) мені цікаві, то чати - ні. Можна вийти з чату, але через деякий час знову додають в якийсь інший чат.
Як вимкнути можливість додавати мене в групові чати?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху