plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Та блін, як діти малі. В гугл-мапс перебивають назви спеціально навчені індуси - робити це коштує грошей і робиться якось проектом, бо треба нові назви валідувати і все таке. Головотяпство і пофігізм тут ні до чого, російський офіс тут теж ні до чого, наш ринок ніколи не в приорітеті в принципі, а в часи коли вулиці перейменовують масово і постійно і нема гарантій що завтра воно не зміниться, то сенсу того робити немає тим більше і це по-любому на паузі.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ще до війни їм писав і один раз мені відповіли навіть (прям чудо якесь!), щось на зразок, що їм має місцева рада (чи орган місцевої влади) надати офіційний лист з проханням/вимогою перейменувати. І типу по тих населених пунктах де це місцева влада зробила, то вони все перейменували.
Але про які вулиці можна говорити, коли вони навіть основні траси України не можуть перейменувати, хоча всі нові назви з постановою є на сайті кабміну
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Затори відключили з початком війни. Хто чим користується, щоб бачити затори?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

Вкладення

  • Screenshot_20230213-033903.png
    Screenshot_20230213-033903.png
    229.7 КБ · Перегляди: 11
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Вперше дізнався, що є такий окремий додаток :ROFLMAO: Думаю тому його і закривають, бо більшість дивиться на через гугл-мапи
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Затори відключили з початком війни. Хто чим користується, щоб бачити затори?
Коли проклав маршрут, затори показує. Вейз також. Але коли в Києві був Байден, то й це не працювало, або видавало фейки.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
«Після початку війни в Україні ми встановили обмеження на Картах Google, щоб допомогти захистити людей і забезпечити надання коректної інформацію. Тепер у регіонах, які працюють над відновленням, ми почнемо знову дозволяти публікацію зображень в режимі "Перегляд вулиць", можливість переглядати оновлені супутникові зображення та розміщувати відгуки, фотографії та рейтинги», — йдеться у повідомленні компанії.
Обмеження на додавання згадуваної інформації на карти триватимуть у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях, — у регіонах, де тривають бойові дії.
Як зазначило видання, за неофіційною інформацією, незабаром на Google Maps для України можуть повернути можливість додавати бізнеси.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Alex, здається, було через створення теми на гугл форумі, в темі долучити копію рішення місцевої ради. І чекати.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Ніяк
Наче мають право подавати на зміни лише органи місцевого самоврядування.
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
З таким підходом вулиці в селах назавжди залишаться члєніними та гагаріними
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
В мене в селі на картах взагалі назв вулиць нема)))
Треба зробити звернення на імʼя голови ОТГ з прохання вирішити питання. Авось проканає ;)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Наче мають право подавати на зміни лише органи місцевого самоврядування.
Я їм колись писав щоб державні дороги перейменували, кидав постанову уряду де затверджені нові назви доріг. Відписали, що це має подавати кабмін або Укравтодор. Я вже мовчу про вулиці, якщо вони не в змозі навіть Міжнародні та Національні траси перейменувати
 
Зверху