iPhone, iOS для початківців

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
є принтер Canon i-SENSYS MF443dw
встановив я собі додаток canon print business
і можу друкувати в локалці файли з телефону
як зробити щоб воно друкувало наприклад з телеграму без збереження документу до файлів телефону ?
якщо намагаюсь друкувати з телеграму то пише (не знайдено жодного принтера AirPrint)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
є принтер Canon i-SENSYS MF443dw
встановив я собі додаток canon print business
і можу друкувати в локалці файли з телефону
як зробити щоб воно друкувало наприклад з телеграму без збереження документу до файлів телефону ?
якщо намагаюсь друкувати з телеграму то пише (не знайдено жодного принтера AirPrint)
Замість Роздрукувати треба обирати Відкрити в... і обираєте власне саму програму зі списку. Якщо така функція підтримується, програма в списку буде.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
alibob, а если поставить DNS(для wi-fi) от ADGuard, не сильно поуменьшится рекламы?
Тел дружини, дитина періодично втикає. Майже завжди нет мобільний. Як саме зробити те, про що Ви пишете? Я не спец, можна покроково? Може хоч для випадків з вай-фай можна буде використати. Дякую.
alibob, 1) если моб. инет, то ручками не получится(за приложение ниже {2} не скажу). Если подключение только по wifi, то идем в наcтройки wifi и "выделение ip адресов" меняем с "DHCP" на "ручной" вариант.. там прописываем диапазон адресов нашего роутера и DNS.

2) Либо приложением https://adguard.com/ru/blog/encrypted-dns-ios-14.html
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
AppStore++, AppAdmin ті інші не працюють, :pop:
Залишається тільки Чарлі-проксі для спроби відкотити версію аппки на попередню.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
власне дістався мені айфон 8 ... перед тим як продати це чудо , я вирішив скинути з нього всю інфу , і бажано на ПК з віндою , або на айпед ... під інфою мається на увазі 17 Гб фото і відео .

спроба 1 Віндовс 10 через шнурок через Імпорт фото дві спроби ... перший обрив на 65-тому файлі , дургий обрив на 101 файлі із 303 ... в
спроба 2 поставив Itunes з вінди , мдя воно дає тільки синхронізовуватися через Хмарку icloud ... Я андроід користувач звик до шари і купувати 17 Гб в хмаринці яблука тільки для того щоб перекинути\скинути фото на ПК з віндою перед продажем Айфона якось не альо
спроба 3 перекинути Air Drop-ом на свій Ай пед і там вже колись на свіжу голову , на кращі часи скинути то на комп з віндою
еммм...повисло ... написало на айпеді 285 файлів прийнято ( чому не всі 303) ок , шукаю де ж воно на айпеді ... заходжу в папку через програму Файли - еммм... всі файли биті , назва і все - з поясненням не вдалося завантажити ... і при відкритті Foto Asset bundle
еммм... блін ЧОЯД = ЧО Я ДЕЛАЮ НЕ ТАК ??? я уже час мучаюсь или больше ...
двопрос как єто сделать бьістро и без гемороя ? культурньіе слова закончились, а ругаться я могу и умею только на руZZком , так як вважаю що не можу паскудити соловїну не притаманними їй словами

можливо я ще той ретроград
( противник общественного, культурного, научного прогресса) (Ретроград (лат. retrogradus — той, хто задкує): той, хто прагне повернення старого, людина з відсталими поглядами; ворог прогресу, реакціонер.) Який вважає що архіви ( фото\відео ) мають зберігатися на фізичних окремих носіях відокремлених від мережі, а ще бажано з не можливістью їх перезапису ,в надійному незгораємому сейфі який витримає пряме влучання ворожого калібру в бункер із сейфом. Як приклад у мене є CD з фото від 2002 року які ще читаються , але всеодно раз в 10 років копіюються на нові носії . той же ДВД наприклад . В крайньому разі ( при великих розмірах наприклад 4k video) це окремий HDD для архіву який буде знову ж таки з певною переіодичністью дублюватися новим HDD і будуть дотримані всі вищеперелічені умови, як то відсутність підключення до мережі та взагалі підклчюення до будь-чого крім перевірки раз в рік на працездатність , або для додавання нових частин архіву

виникає додаткове запитання це фірмовий геморой з усіма айфонами? мені потрібен експорт from Iphone to DVD-R or HDD
and into atomic bunker і проблема виникає на першому кроці, бо всі інші кроки ідеально відлагоджені і мої архіви переживуть атомну війну , не відомо правда чи я встигну добігти до бункера щоб її пережити :) але то вже інше запитання :) Хоча в сучасних умовах ... жарт про ядерну війну не настільки смішний
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
3utools тобі у поміч.
Або iFunBox. Також рекомендую змінити шнурок або різні порти спробувати, це не такий вже великий обʼєм, щоб обривало на імпорті, так не має бути.

UPD: згадав ще, якщо Вінда, чи Айтюнц, чи ще хтось, при імпорті запитує чи конвертувати файли фото та відео - то ні в якому разі не конвертувати, поставити пташку "для всіх".
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Maxxx,ДЯКУЮ ! iFunBox вірна назва ? бо в епл стор не знаходжу . Так буду пробувати різні шнурки і різні порти :)
dzidzio, Дякую . 3utools просто чистилка для айфону - хіба витерти все ? так я для цього планую використати скидання айфону
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
logist_eg, це все софт для ПК.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
дякую Maxxx, dzidzio, почистив трохи файлів і вдалося іншим шнурком по іншому порту перенести через фотографії віндовс 10 з другого разу . Питання вирішив , софт додав в обране при потребі буду тестувати. 3utools - доречі краще працює ! він стягнув і розпізнав більше файлів ніж віндовс фото
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
З 2013го користуюсь айфонами і айпадами і жодного разу не підключав його шнуром до комп'ютера аби скинути фотки, бо вже тоді існував Dropbox (розкачав акаунт рефералами до 25 ГБ) і всі фотки-відео завжди одразу бекапились туди в оригінальній якості через офіційний додаток, увімкнув і забув. І коли з'являється ще один телефон (на Андроїді) - вмикаєш бекап теж туди. The future is here.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Смішний обʼєм для фото-відео.. Хіба що у 2013 році було достатньо.. :) Регулярно бекаплю айфон на зовнішній SSD, також фото зливаю на TeraBox.
Мої всі фотки і відео з 2011 року займають 91 ГБ. Тому так, не вистачає, але і хмара це не єдина :)
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
dzidzio, а по суті? Просто айфон тримав у руках одну годину у 2015 році.
Як зробити шаблон чи прив'язати його до номера абонента?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
dzidzio, а по суті? Просто айфон тримав у руках одну годину у 2015 році.
Як зробити шаблон чи прив'язати його до номера абонента?
Друже, ми б тобі з радістю допомогли, але не розуміємо суті питання. Попробуй якось зрозуміліше пояснити, шо тобі потрібно.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
dzidzio, я скинув знайомій на її вайбер свій номер карти, в неї 11 чи 12 айфон.
Треба якось зробити шаблон, що цей номер карти належить мені, а не вишукувала його у вайбері.
Я з айфоном не дружу, їй нещодавно його подарували, попередньо вона користувалась тільки смартами на андроїді.
Ну десь так. Якщо не зрозуміло і зараз. Тоді, вибачте, що зайняв ваш час
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Якої карти?

Банківської? Щоб що?
Якщо треба її поповнювати зі своєї карти іншого банку, то додати її в програму цього банку, якщо в ній так можна.
Якщо нею платити, то додати в гаманець як і звичайну свою. Але крім номеру і решти реквізитів треба буде прийняти код з SMS.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
не вишукувала його у вайбері
+ до порад вище можете зробити "заміну тексту" в налаштуваннях клавіатури (Параметри-Загальні-Клавіатура-Замінення тексту), де вона може налаштувати щоб при написанні "моно петра" текст мінявся на номер вашої карти моно.
 
Зверху