IPTV або телебачення online в мережі Інтернет

  • Автор теми Dim
  • Дата створення

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Алё,федеральных каналов там нет,туши пукан😑я этот ресурс десять лет использую.
Як казав один відомий персонаж "Какая разніца".
Кацапи сидять і регочуть: ми етіх хахлов убіваєм, а ані нам самі бабкі пєрєсилают. Лохи.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
До спини те вимкнення а розважальні і кіношні чому не вимкнено?? В кіношних розказують які вони всі браві вояки непереможні.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
був би укр ресурс не було б такої мороки з поповненням, а то одні срублі в поповненні.
по логiцi навпаки, заморочок бiльше, щоб саме в Украiнi було складнiше за сiдницi узяти
бiлiнг в доларах, доречi
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
У всех пиратов способы оплаты замороченные. А серваки могут быть где угодно, хоть в Зимбабве хостись. Без заморочек только официальные ОТТ-провы, но что там смотреть? У 1цента, в он-лайновом плейлисте, можно отключить любые группы каналов, в т.ч. и с рашистскими пропагандонами.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Сколько не пробовал халявные плей-листы, всегда они не долго живут и постоянные затыки в просмотре. Лучше уж платный пират, чем бесплатный самосбор с 10 копиями одного канала из разных источников.
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
в мене на ноуті, шось не ідуть канали, після введення промо.Вічне крутіння списку каналів.На планшеті через додаток , працюють.Дивно якось,браузери змінював.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
А у всіх youtv підгальмовує на фільмових каналах? І чи працюють у вас канали групи discovery, бо у мене, щось, чорний екран. Тариф з промокоду від Tartak.
 
Зверху