Linux/Unix

  • Автор теми Maly
  • Дата створення

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У мене Mint Cinnamon. Я на робочому столі через праву кнопку миші вибираю "Створити пустий документ", інших варіантів нема.
В домашнем каталоге есть папка "Шаблоны". Создай в нем пустой файл с именем "Створити пустий документ.txt" и появится возможность по правой кнопке сразу с расширением .txt создавать пустые файлы.
Post automatically merged:

Какой хоть редактор там?
в минте xed идет из-коробки.. Форк плюмы :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
привіт. Мені тут як старпьору підігнали системний блок для роботи, по характеристикам таке
Тип ЦП QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)
Системна плата Asus P5K/EPU
оператива ддр3 5 гіг
відео інтел 730
Який лінукс сюди встановити, бо крайня убутна тупила з оформленням як у він10
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Який лінукс сюди встановити
Досить потужний комп щоб встановити будь-який Лінукс. Я би встановив Mint Cinnamon 64 bit останню версію. А взагалі справа смаку.
мені xfce edition рекомендували на форумі по прошивках телефону, але теж хотілось щось більш окультурене вже по дизайну. Дякую.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
щоб встановити будь-який Лінукс
И для десятки совершенно нормальное железо тоже. SSD только поставить. Убунта тупила по той же причине. У меня прям прошлый десктоп в точно такой же конфигурации был.
Совет поставить минут, после фразы о тормозящей убунте выдает типичного линуксо-советчика, тупить будет точно так же:) Если не поставить SSD :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
щоб встановити будь-який Лінукс
И для десятки совершенно нормальное железо тоже. SSD только поставить. Убунта тупила по той же причине. У меня прям прошлый десктоп в точно такой же конфигурации был.
Совет поставить минут, после фразы о тормозящей убунте выдает типичного линуксо-советчика, тупить будет точно так же:) Если не поставить SSD :)
Та в мене інша проблема...Жоден дистрибутив лінукса не хоче бачити вайфай свисток для інету. Дрова на оф сайті є лише під віндовс, а в лінуксі для роботи необхідно понижати версію ядра, бо інакше не заводиться...Одного разу на МХ лінуксі якось зпереляку запустилося, а тут просто ні в яку не хоче
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
То есть вначале ты попросил совета, какой линукс поставить, потому что винда и убунта тормозили, а теперь выяснилось, что вопрос: какой линукс поставить, потому что под линуксом железо не работает, которое под виндой работает норм. Я тогда добавлю ещё две рекомендации к SSD и винде:
- собраться с мыслями: какую задачу ты решаешь
- научиться переводить свои мысли в текст :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
То есть вначале ты попросил совета, какой линукс поставить, потому что винда и убунта тормозили, а теперь выяснилось, что вопрос: какой линукс поставить, потому что под линуксом железо не работает, которое под виндой работает норм. Я тогда добавлю ещё две рекомендации к SSD и винде:
- собраться с мыслями: какую задачу ты решаешь
- научиться переводить свои мысли в текст :)
Я можу спокійно роздавати інтернет з допомогою юсб модема в телефоні. Лінуксі мені необхідний для нормальної прошивки смартфону в фастбут і все. Просто убунту була дійсно трішки "повільна" і тому віришив поцікавитися що є виною, залізо чи система. Серія мінт працює без нарікань, окрім "свистка"...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
То есть теперь проблема снова не в:
Та в мене інша проблема...Жоден дистрибутив лінукса не хоче бачити вайфай свисток для інету
А в том, что тормозит во время нормальной прошивки в фастбут.
Я, короче, удаляюсь, проблемы тут явно и не в операционной системе и не в железе :)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Жоден дистрибутив лінукса не хоче бачити вайфай свисток для інету.
Спробуй встановити рідний драйвер. Після встановлення Лінукса на комп треба забезпечити резервний інтернет через кабель. Потім через менеджер драйверів шукаєш драйвер. Якщо не знайшло тоді можна спробувати встановити драйвер Вінди.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
То есть теперь проблема снова не в:
Та в мене інша проблема...Жоден дистрибутив лінукса не хоче бачити вайфай свисток для інету
Я, короче, удаляюсь, проблемы тут явно и не в операционной системе и не в железе :)
Ну простіше всього "удалитися" , особливо після такої цікавої дискусії. Свисток бачиться командою lusb але не бачиться системою. Гугл рекомендує скомпілювати драйвера самому, підключивши репозиторій. Але проблема в тому, що ядро необхідне старішої версії, під нові компіляція вилітає з помилкою...Те що я не "профі" я навіть не скриваю...Хоча користуюсь лвнуксом як робочим ПК вже давно
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Жоден дистрибутив лінукса не хоче бачити вайфай свисток для інету.
Спробуй встановити рідний драйвер. Після встановлення Лінукса на комп треба забезпечити резервний інтернет через кабель. Потім через менеджер драйверів шукаєш драйвер. Якщо не знайшло тоді можна спробувати встановити драйвер Вінди.
Дякую. Але думаю не мій варіант. Mercusys mw300um у мене. Якщо будуть цікаві ідеї, то буду радий експериментувати але вже завтра)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@plebis
А в том, что тормозит во время нормальной прошивки в фастбут.
Тормозить в меню навігації. До прошивки діло не дійшло. Меню програм відкривалось чи лупа пошуку програми з фризами. Те що при роботі адб і фастбут будуть тупняки, я це розумію і готовий до цього...
 
Реєстрація
16.12.17
Місто
Белая Церковь
Який лінукс сюди встановити
Досить потужний комп щоб встановити будь-який Лінукс. Я би встановив Mint Cinnamon 64 bit останню версію. А взагалі справа смаку.
мені xfce edition рекомендували на форумі по прошивках телефону, але теж хотілось щось більш окультурене вже по дизайну. Дякую.
ставь KDE NEON, не пожалеешь
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Дякую. Але думаю не мій варіант
Якщо комп надовго то можно купити внутрішню PC Card Wi-Fi. Для неї точно знайде драйвер.
Щодо рекомендації встановити SSD: якщо комп не має SATA 3 роз'єму то прискорення буде але несуттєве. Комп епохи Core 2 Duo, тоді не всі компи мали SATA 3.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Дякую. Але думаю не мій варіант
Якщо комп надовго то можно купити внутрішню PC Card Wi-Fi. Для неї точно знайде драйвер.
Щодо рекомендації встановити SSD: якщо комп не має SATA 3 роз'єму то прискорення буде але несуттєве. Комп епохи Core 2 Duo, тоді не всі компи мали SATA 3.
Sata3 і вінт підключений якраз до нього. Дякую.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Свисток бачиться командою lusb але не бачиться системою.

Перевір цими командами, може модемменеджер не активний. В убунті 16.04 замовчуванням саме так.
Копіпаста з мого "блокноту":


systemctl status ModemManager — проверяем статус сервиса.
Если выключен -
systemctl start ModemManager — запускаем сервис
systemctl enable ModemManager — автозагрузка сервиса.
 
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Спробуй встановити рідний драйвер. Після встановлення Лінукса на комп треба забезпечити резервний інтернет через кабель.
надо просто интернет через lan подключить, далее через оборудование - дополнительные драйверы - проприоритарный драйвер найти и установить - отключить lan
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Тип ЦП QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)
Системна плата Asus P5K/EPU
оператива ддр3 5 гіг
відео інтел 730
Який лінукс сюди встановити, бо крайня убутна тупила з оформленням як у він10
Конфигурация указана неправильно . Оперативка DDR2 , встроенного видео нет . Тогда какая видеокарта ?
 
Зверху