Linux/Unix

  • Автор теми Maly
  • Дата створення
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Не думав я що на Лінуксі доведеться займатися піратством але, як виявилося, доводиться... Порадьте, як крякнути офіційний CrossOver або як встановити ламаний. На офіційний ключі начебто знайшов, але наврядчи вони робочі бо треба вводити ліцензійні пошту і пароль, а таких даних у мене немає... Ламану версію завантажив, але на Manjaro вона при встановленні bin видає помилку... Треба саме на Manjaro встановити.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не думав я що на Лінуксі доведеться займатися піратством але, як виявилося, доводиться... Порадьте, як крякнути офіційний CrossOver або як встановити ламаний. На офіційний ключі начебто знайшов, але наврядчи вони робочі бо треба вводити ліцензійні пошту і пароль, а таких даних у мене немає... Ламану версію завантажив, але на Manjaro вона при встановленні bin видає помилку... Треба саме на Manjaro встановити.
а для чого? може варто купити або PlayOnLinux спробувати чи напишіть розробникам - скажіть: "Добрий вечір, ми з України"?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Не можна порівнювати Wine (PlayOnLinux) з CrossOver бо останній краще. Є наприклад Abby FineReader спеціально для CrossOver у вигляді cxarchive (правда стародавня 8 версія, але робоча версія на Unix).
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не можна порівнювати Wine (PlayOnLinux) з CrossOver бо останній краще. Є наприклад Abby FineReader спеціально для CrossOver у вигляді cxarchive (правда стародавня 8 версія, але робоча версія на Unix).
що вас змушує користуватися піраткою, поділіться, будь ласка?
до прикладу, є багато альтернатив FineReader, у т.ч. онлайнових.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не можна порівнювати Wine (PlayOnLinux) з CrossOver бо останній краще. Є наприклад Abby FineReader спеціально для CrossOver у вигляді cxarchive (правда стародавня 8 версія, але робоча версія на Unix).
що вас змушує користуватися піраткою, поділіться, будь ласка?
до прикладу, є багато альтернатив FineReader, у т.ч. онлайнових.
Що вас змушує їсти шоколад? Є багато дешевого незрозумілого продукту, в тому числі у промоутерів.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
до прикладу, є багато альтернатив FineReader, у т.ч. онлайнових
Онлайн програми не вважаю придатними до використання, бо не можна добровільно зливати свої документи на якісь сервери. "Альтернативи" FineReader - сумовите гівно. FineReader єдиний придатний до використання.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не можна порівнювати Wine (PlayOnLinux) з CrossOver бо останній краще. Є наприклад Abby FineReader спеціально для CrossOver у вигляді cxarchive (правда стародавня 8 версія, але робоча версія на Unix).
що вас змушує користуватися піраткою, поділіться, будь ласка?
до прикладу, є багато альтернатив FineReader, у т.ч. онлайнових.
Що вас змушую їсти шоколад? Є багато дешевого незрозумілого продукту, в тому числі у промоутерів.
я купую шоколад, а не тирю його ;)
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Онлайн програми не вважаю придатними до використання, бо не можна добровільно зливати свої документи на якісь сервери. "Альтернативи" FineReader - сумовите гівно. FineReader єдиний придатний до використання.
штош, чувак, у меня для тебя плохие новости: ABBYY была всегда российской компанией, основана москалем Москалевым и армянином китайского происхождения тоже учившимся в Москве, головной офис у неё до недавнего времени был в Москве
и у неё уже бывали проблемы с утечеками пользовательских сканов - ABBYY случайно открыла чужие документы.
Более того, компаха является/лась грантососателем Сколково

Ответы генерального директора ABBYY Сергея Андреева на вопросы читателей Хабра. Часть 2. Грант

а как известно, кто девушку ведет в ресторан, тот её и танцует, Касперского тоже раньше считали перспективным росс.предпринимателем по всему миру, кек, а оказалось оно вона как.
В общем, с приватностью файнридера ты погорячился, это все равно что в бордель за девственностью идти
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
с приватностью файнридера ты погорячился, это все равно что в бордель за девственностью идти
Я говорив про функціонал а не приватність FineReader. Щодо приватності, програма офлайн, і тим більше ламана версія нікуди не повинна лізти в інтернет. Я в цьому плані не переживаю.
А коли мова про онлайн сервер із самого початку, то це зовсім інша справа.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Щодо приватності, програма офлайн
елси ты ранишь её под виртуалкой с отключенной сетью, то да, это правильный ход. А иначе я бы не был так уверен, что там не встроили бэкдорчик, который льет данные куда надо
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як зробити в звичайному XFCE ярлик Мій Комп'ютер який є на скріншоті Linux Lite? В звичайному XFCE є лише Домашня Тека, це не теж саме (Мій Комп'ютер відображає ще й накопичувачі окрім Домашньої Теки). От в Cinnamon є можливість ввімкнути галочку Мій Комп'ютер, в XFCE немає.
 

Вкладення

  • my computer XFCE.jpg
    my computer XFCE.jpg
    7 КБ · Перегляди: 5
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Як зробити в звичайному XFCE ярлик Мій Комп'ютер який є на скріншоті Linux Lite? В звичайному XFCE є лише Домашня Тека, це не теж саме (Мій Комп'ютер відображає ще й накопичувачі окрім Домашньої Теки). От в Cinnamon є можливість ввімкнути галочку Мій Комп'ютер, в XFCE немає.
Не мій, а цей же :)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Не думав я що на Лінуксі доведеться займатися піратством але, як виявилося, доводиться... Порадьте, як крякнути офіційний CrossOver або як встановити ламаний. На офіційний ключі начебто знайшов, але наврядчи вони робочі бо треба вводити ліцензійні пошту і пароль, а таких даних у мене немає... Ламану версію завантажив, але на Manjaro вона при встановленні bin видає помилку... Треба саме на Manjaro встановити.
Постав wine-staging і став exe версію.

Ще при 5 версії вина 12 FineReader PRO працював, що ж говорити про останню.

CrossOver свої фікси апстрімить (відправляє у wine) тому нема сенсу його ставити, це для ентерпрайс рівня рішення (як і FineReader але що уже поробиш, раз ТРЕБА "не імеющого аналогов") :)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Постав wine-staging і став exe версію.

Ще при 5 версії вина 12 FineReader PRO працював, що ж говорити про останню.
А чи працюватиме піратська .exe версія? Я ставив на Wine піратську .exe версію, хоч і встановлюється, але при запуску видає фатальну помилку і закривається. Але на Вінді така піратська версія чудово працює. От тільки не пам'ятаю чи ставив я wine-staging.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Постав wine-staging і став exe версію.

Ще при 5 версії вина 12 FineReader PRO працював, що ж говорити про останню.
А чи працюватиме піратська .exe версія? Я ставив на Wine піратську .exe версію, хоч і встановлюється, але при запуску видає фатальну помилку і закривається. Але на Вінді така піратська версія чудово працює. От тільки не пам'ятаю чи ставив я wine-staging.
по ссилці вище є опис що юзер доставляв з бібліотек всередині wine щоб запустився exe, має бути все одно піратський чи ні.

Workarounds

You need a 32-bit wineprefix (WINEPREFIX=~/.finereader12 WINEARCH=win32 wine /path/to/executable), on 64-bit it will stuck forewer during recognition

You need to install MSXML6 (winetricks msxml6)

Also you need winebind (apt install winebind)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
по ссилці вище є опис що юзер доставляв з бібліотек всередині wine щоб запустився exe, має бути все одно піратський чи ні
Встановив wine-staging з дотриманням рекомендацій. У мене Abbyy FineReader 12 видає помилки і користуватися неможливо. В черговий раз впевнився, що немає сенсу користуватися Wine (wine-staging, PlayOnLinux) тому що віндова програма толком не працює. На жаль.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
по ссилці вище є опис що юзер доставляв з бібліотек всередині wine щоб запустився exe, має бути все одно піратський чи ні
Встановив wine-staging з дотриманням рекомендацій. У мене Abbyy FineReader 12 видає помилки і користуватися неможливо. В черговий раз впевнився, що немає сенсу користуватися Wine (wine-staging, PlayOnLinux) тому що віндова програма толком не працює. На жаль.
Там не просто треба встановити, а ще додаткові бібліотеки
 
Зверху