Linux/Unix

  • Автор теми Maly
  • Дата створення

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Manjaro, з репозіторія AUR не хоче ставитися Spotify ad block (блокування реклами в Спотіфай). Я так думаю що несумісність версії з новим Manjaro. Розробники ad block не поспівають за оновленнями Лінукса, на більш старому Manjaro чудово ставився і працював цей ad block. Чи реально це обійти щоб все-таки встановити Spotify ad block?
Якщо замість Manjaro встановити Linux Mint - чи є там Spotify ad block?
Можеш спробувати заблокувати всі домени з рекламою через hosts файл на комп'ютері

sudo nano /etc/hosts або будь який інший едітор
І туди вміст цього файла https://github.com/x0uid/SpotifyAdBlock/blob/master/hosts

Репозитарій старий (список доменів може вже змінився), але може допоможе.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
А є якийсь популярний дістр з великою кількістю піратського софту?
Не думаю, вони не можуть хранити в своїх репозитаріях різний грязний софт, бо їх засудять копірайтери.
Post automatically merged:

Captain, питання має бути не в піратському софту, зараз майже для всього є безкоштовний/вільний аналог, якщо мова йде про софт а не контент.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Враховуючи, що це лінукс і там фактично 2 великі гілки: debian i red hat, а більшість інших дистрибутив сумісна з пакетами одного з них, то думаю варто просто пошукати сторонній репозиторій із необхідним софтом і додати його у систему
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Враховуючи, що це лінукс і там фактично 2 великі гілки: debian i red hat, а більшість інших дистрибутив сумісна з пакетами одного з них, то думаю варто просто пошукати сторонній репозиторій із необхідним софтом і додати його у систему
три, Arch Linux з їх aur де напевно найбільше всього.
 
Зверху