LTE 4G і 3G в Закарпатській області

Матвєй

Известный пользователь
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Xiaomi Mi 9t
Із проблемних лишилося, по Ужгородському районі це Паладь Комарівці , малі Геївці, Петрівка, Салівка, Єсень. Останні 2ж лиш на вулиці.

Merida

Активный пользователь
Місто
Рахів
Merida, водафон за містом як і був, лишився в едж. Плюс телефонія за містом "на ходу" взагалі не його коник...
Не знаю-не знаю...

Сьогодні Водафон приємно здивував.

Сестра поїхала в село (Кибляри), там раніше було лише 2G-1800 від Водафон (дуже перевантажене, користуватися було неможливо) і 2G-900 з сусіднього села (Пацканьово) від Київстар (трішки краще від ВФ, але теж не юзабельно). Лайф зовсім мережі нема, навіть в "пошуку мережі" його не видно.

А тепер приїхала, то по всьому двору 4G від Водафон є, в будинку теж, але зовсім всередині вже викидає в 2G.

З'ясував, що це 4G в сусідньому селі Лінці запустили.

То ще минулого літа я там був, то взагалі нестерпно було, щоб телеграм прогрузився треба було декілька хвилин чекати. А зараз відео надсилає, фото, все миттєво.
Скоріше всього то задуває з села Анталовці, тому що село Лінці нема в реєстрі 4g.

tyler

Активный пользователь
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
В сільці й заріччі місцями почало ловитися 4ж. Стало трохи легше. Але до стабільного прийому ще далеко. Голос норм.

Ungvar

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 8T
Merida, водафон за містом як і був, лишився в едж. Плюс телефонія за містом "на ходу" взагалі не його коник...
Не знаю-не знаю...
Скоріше всього то задуває з села Анталовці, тому що село Лінці нема в реєстрі 4g.
Дуже часто в реєстр базові станції додають із запізненням. Навіть сьогодні реєстр оновили і додали в Ужгород 1 БС LTE-2600, а в реальності вона вже більше року працює (лікарня БАМ).
Тут в селі теж така ситуація. Мені точно підтвердили, що це в с. Лінці запустили 4G.

Merida

Активный пользователь
Місто
Рахів
Не знаю-не знаю...

Сьогодні Водафон приємно здивував.

Сестра поїхала в село (Кибляри), там раніше було лише 2G-1800 від Водафон (дуже перевантажене, користуватися було неможливо) і 2G-900 з сусіднього села (Пацканьово) від Київстар (трішки краще від ВФ, але теж не юзабельно). Лайф зовсім мережі нема, навіть в "пошуку мережі" його не видно.

А тепер приїхала, то по всьому двору 4G від Водафон є, в будинку теж, але зовсім всередині вже викидає в 2G.

З'ясував, що це 4G в сусідньому селі Лінці запустили.

То ще минулого літа я там був, то взагалі нестерпно було, щоб телеграм прогрузився треба було декілька хвилин чекати. А зараз відео надсилає, фото, все миттєво.
Дійсно поставили нові базові станції

Матвєй

Известный пользователь
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Xiaomi Mi 9t
Merida, поки не буде во-лте водафон все рівно самий гірший по телефонії...на жаль

Merida

Активный пользователь
Місто
Рахів
Merida, поки не буде во-лте водафон все рівно самий гірший по телефонії...на жаль
У кожного свої пріоритети, я рідко дзвоню комусь, більшість днів в тижні ні одного дзвінка в день, мені важливіше наявність інета швидкого, не 2ж.

Merida

Активный пользователь
Місто
Рахів
Vodafone вже є на карті, кому цікаво дивіться на мапі Нперф

Останнє редагування модератором:
Зверху