LTE 4G і 3G в Закарпатській області

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Merida, водафон за містом як і був, лишився в едж. Плюс телефонія за містом "на ходу" взагалі не його коник...
Не знаю-не знаю...

Сьогодні Водафон приємно здивував.

Сестра поїхала в село (Кибляри), там раніше було лише 2G-1800 від Водафон (дуже перевантажене, користуватися було неможливо) і 2G-900 з сусіднього села (Пацканьово) від Київстар (трішки краще від ВФ, але теж не юзабельно). Лайф зовсім мережі нема, навіть в "пошуку мережі" його не видно.

А тепер приїхала, то по всьому двору 4G від Водафон є, в будинку теж, але зовсім всередині вже викидає в 2G.

З'ясував, що це 4G в сусідньому селі Лінці запустили.

То ще минулого літа я там був, то взагалі нестерпно було, щоб телеграм прогрузився треба було декілька хвилин чекати. А зараз відео надсилає, фото, все миттєво.
Скоріше всього то задуває з села Анталовці, тому що село Лінці нема в реєстрі 4g.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
В сільці й заріччі місцями почало ловитися 4ж. Стало трохи легше. Але до стабільного прийому ще далеко. Голос норм.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Merida, водафон за містом як і був, лишився в едж. Плюс телефонія за містом "на ходу" взагалі не його коник...
Не знаю-не знаю...
Скоріше всього то задуває з села Анталовці, тому що село Лінці нема в реєстрі 4g.
Дуже часто в реєстр базові станції додають із запізненням. Навіть сьогодні реєстр оновили і додали в Ужгород 1 БС LTE-2600, а в реальності вона вже більше року працює (лікарня БАМ).
Тут в селі теж така ситуація. Мені точно підтвердили, що це в с. Лінці запустили 4G.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Merida, водафон за містом як і був, лишився в едж. Плюс телефонія за містом "на ходу" взагалі не його коник...
Не знаю-не знаю...

Сьогодні Водафон приємно здивував.

Сестра поїхала в село (Кибляри), там раніше було лише 2G-1800 від Водафон (дуже перевантажене, користуватися було неможливо) і 2G-900 з сусіднього села (Пацканьово) від Київстар (трішки краще від ВФ, але теж не юзабельно). Лайф зовсім мережі нема, навіть в "пошуку мережі" його не видно.

А тепер приїхала, то по всьому двору 4G від Водафон є, в будинку теж, але зовсім всередині вже викидає в 2G.

З'ясував, що це 4G в сусідньому селі Лінці запустили.

То ще минулого літа я там був, то взагалі нестерпно було, щоб телеграм прогрузився треба було декілька хвилин чекати. А зараз відео надсилає, фото, все миттєво.
Дійсно поставили нові базові станції
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Merida, поки не буде во-лте водафон все рівно самий гірший по телефонії...на жаль
У кожного свої пріоритети, я рідко дзвоню комусь, більшість днів в тижні ні одного дзвінка в день, мені важливіше наявність інета швидкого, не 2ж.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Vodafone вже є на карті, кому цікаво дивіться на мапі Нперф


 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
В Берегові, лайф майже не дає 4ж. Інтернетом взагалі не можливо користуватися. Про пункт пропуску Лужанка взагалі мовчу
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
В Берегові, лайф майже не дає 4ж. Інтернетом взагалі не можливо користуватися. Про пункт пропуску Лужанка взагалі мовчу
так там 1 БС на все місто, користуйся 3ж їх там 2 БС.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
В Берегові, лайф майже не дає 4ж. Інтернетом взагалі не можливо користуватися. Про пункт пропуску Лужанка взагалі мовчу
так там 1 БС на все місто, користуйся 3ж їх там 2 БС.
Добре ош 250 грн на місяць оплачую 😡😡😡
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Середнє КС ЛТЕ 900, через юесбі роутер Ergo.

 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Пацканьово КС ЛТЕ 900, через юесбі роутер Ergo, був тільки на початку села, там сигнал слабий.


Post automatically merged:


Такий роутер, втикав його в повербанк, оскільки 2-й смарт немає ЛТЕ 800.
 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128


Оновили карту, по Закарпатській області.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина


Оновили карту, по Закарпатській області.
Завтра перевірю Берегово
 
Зверху