Megogo

Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
вони вбили мою аватарку!!! декілька років висіла, не чіпали, а тут - на тобі! чомууу??? за що???...

)))

це якось пов'язано з оновленою угодою користувача?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
а може, вона згоріла разом з бонусами (нещодавно термін їхньої дії добіг свого кінця)?
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
а може, вона згоріла разом з бонусами (нещодавно термін їхньої дії добіг свого кінця)?
Не тільки у вас аватарка зникла, теж саме помітив.
З бонусами не пов'язано, бонуси цілі, тож це просто співпадіння.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
коротше, детектив, їдріть його за ногу - Пуаро і поруч не валявся!

треба судитися, вимагаючи компенсації за мОральний копняк!
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Сьогодні десь о 6 ранку пройшли два списання з моєї картки на суму більше 4000 грн на користь мегого. Спробувавши зайти в свій акаунт (з усіх пристроїв вилогінило) я ніяк не отримував код підтвердження на пошту. Написав в службу підтримки - запитали, чи знайомі мені дані до акаунта, які я вперше в житті бачу. Тому очевидно, що акаунт було скомпрометовано. Хтось продовжив з підв'язаної картки підписку і змінив параметри входу. І тепер найцікавіше питання - останнім часом вхід через email проходить без пароля, а з введенням коду з пошти. Пошта в мене захищена достатньо, і жодних листів там за цей час немає. Тому виглядає так, що зайшли звідкись зсередини
Ніхто з таким не стикався?
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Подавай на чарджбек в банку. Тобто зняття коштів за послугу, яка не надана.
А також заява в кіберполіцію.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Подавай на чарджбек в банку. Тобто зняття коштів за послугу, яка не надана.
А також заява в кіберполіцію.
Підтримка перенесла стару підписку на новий акаунт та зробили заявку на повернення коштів. Поки що чарджбек не актуальний
Post automatically merged:

і жодних листів там за цей час немає
ну то ж можна зробити свою чорну справу і листи видалити... якщо вже є доступ.
Якби був доступ до пошти - було б все набагато гірше
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
15.11.23
Місто
Ивано-Франковск
Подавай на чарджбек в банку. Тобто зняття коштів за послугу, яка не надана.
А також заява в кіберполіцію.
Підтримка перенесла стару підписку на новий акаунт та зробили заявку на повернення коштів. Поки що чарджбек не актуальний
Post automatically merged:

і жодних листів там за цей час немає
ну то ж можна зробити свою чорну справу і листи видалити... якщо вже є доступ.
Якби був доступ до пошти - було б все набагато гірше
Може буди в спам
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Міжнародний медіасервіс MEGOGO уклав угоду про трансляцію подій від всесвітньовідомого промоушену зі змішаних єдиноборств Bellator MMA до кінця 2024 року. Як повідомляє пресслужба компанії, першим заходом, що буде доступний на платформі, стане Bellator Champions Series Paris.
Цей івент відбудеться 17 травня о 19:00 та представить низку поєдинків за участю провідних бійців ММА. Головною подією вечора стане дебютний бій у Bellator французького спортсмена Седріка Думбе проти американця Джаліла Вілліса на прізвисько «Варвар».
Щоб переглянути події Bellator MMA, користувачам MEGOGO необхідно оформити передплату «Спорт» або «Максимальну». Окрім Bellator Champions Series Paris, платформа також має права на трансляцію Professional Fighters League (PFL), що володіє промоушеном Bellator.
Визначився офіційний транслятор єврокубків в Україні.
Як повідомляє ТаТоТаке, сьогодні, 13 травня, компанія MEGOGO та УЄФА підписали контракт щодо одноосібних прав на трансляцію єврокубкових матчів в Україні.
Термін угоди — 3 роки.
 
Зверху