Microsoft Office

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Зберігайте у форматі ODF і не матимете сюрпризів, а ще краще користуйтеся одним й тим же ПЗ. Якщо ж потрібна співпраця, то є GoogleDocs, а для корп. користувачів можна встановити CODE або навіть Nextcloud з вбудованим редактором Collabora Online або OnlyOffice.
Я заздрю твоєму віртуальному світу, в якому ти живеш.
Після першого натяку на статтю в форматі .odf редактор наукового вісника скаже - це твої проблеми, ми тебе не друкуємо.
Ееее, odf відкривають всі сучасні редактори, той же сабж.
А колаборантів потрібно розстрілювати, через них Донбас і Крим окуповані.
Хай попрацюють на відновлення :)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
knedlyk, ти так і не зрозумів( Для внутрішнього користування можна зробити як ти радиш, але коли приходить людина с .doc(x), який треба поправити, роздрукувати, зберегти в .doc(x) (щоб відправити кудись там) і т.п., то тут одними фрі-офісами не відбудешся...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ееее, odf відкривають всі сучасні редактори, той же сабж.
В научных журналах обычно в требованиях к статьям чётко указан формат файла: Word (в тех, что попроще) или LaTeX (что посолиднее).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Подскажите как решить проблему. Установлена портабельная версия Microsoft Office Enterprise 2007 SP3 12.0.6701.5000 Portable by punsh при сохранении документов ворд постоянно выскакивает установщик и так висит очень долго, бывает по 30 мин и затем закрывается это окно, но в итоге документ сохраняется. Как сделать, чтобы оно при сохранении не выскакивало каждый раз? а то сильно напрягает
 
Реєстрація
14.07.11
Місто
Харьковская область
Просто у нас країна "безкоштовного" Віндовса, Офіса Фотошопа... Тому й не підходить багатьом вільне ПО. Якби змусили платити за ПО, як в більшості країн, багато організацій і користувачів змінили б свій погляд і на Офіс і на Фотошоп.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
debugger, особенно математические журналы требуют LaTex-форматы. Хіба хочеш? - Мучиш.
Post automatically merged:

...мусиш. (ну дуже незручна клавіатура на телефоні...)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ееее, odf відкривають всі сучасні редактори, той же сабж.
В научных журналах обычно в требованиях к статьям чётко указан формат файла: Word (в тех, что попроще) или LaTeX (что посолиднее).
Такого немає формату як Word, який з них?
  • RTF
  • DOC
  • DOCX
  • XLS
  • XLSX
  • PPT
  • PPTX
  • TXT
  • ODT
  • ODS
  • ODP
Не плутайте редактор та формат (тип) файлу ;)

PS Ось це скриншот з типів файлу, які підтримує MS/Libre/OpenOffice

1605268414368.png

Такі формат пропонує Google Docs
1605268704307.png

Такі формати пропоную OnlyOffice:
1605268832720.png
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вимоги до статей Львівської політехніки:
Електронні версії рукописів статей подають у редколегію Вісника в електронній формі разом із роздруком на стандартному папері формату А4. Файли записують два рази – оригінал і копію.
Тексти статей набирають у текстовому редакторі Microsoft Word 97, Word XP, Word 2003,
Видавництво Л.П.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ось це скриншот з типів файлу, які підтримує MS/Libre/OpenOffice
Та я тобі можу написати що завгодно, що воно підтримує. Так, номінально підтримує - простий текст та дуже просту таблицю. Навіть не беручи до уваги видавництва, не 100% друкуються, табличний файл, який заповнюють продажники - злітає форматування, формули, шрифти і т.д.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вимоги до статей Львівської політехніки:
Електронні версії рукописів статей подають у редколегію Вісника в електронній формі разом із роздруком на стандартному папері формату А4. Файли записують два рази – оригінал і копію.
Тексти статей набирають у текстовому редакторі Microsoft Word 97, Word XP, Word 2003,
Видавництво Л.П.
"Совок" якийсь. До речі, зверніть увагу на версії ваших "вьордів". Вони є неактуальними та почасти форматування складного файлу злітає між ними. Надішліть приклад статті, будь ласка. Мені аж цікаво стало, де злетить форматування.
Post automatically merged:

Ось це скриншот з типів файлу, які підтримує MS/Libre/OpenOffice
Та я тобі можу написати що завгодно, що воно підтримує. Так, номінально підтримує - простий текст та дуже просту таблицю. Навіть не беручи до уваги видавництва, не 100% друкуються, табличний файл, який заповнюють продажники - злітає форматування, формули, шрифти і т.д.
Можете теж дати файл, в якому злітає форматування, формули?.. Шрифти злітатимуть, якщо їх не встановлено в ОС, тут редактор не поможе. У видавництва зазвичай віддають файли, вже підготовлені у спец. ПЗ для верстки (комерц. Adobe Pagemaker чи відкритий Scribus, наприклад), бо там текст між сторінками "не поїде", будуть вбудовані шрифти, а абзацні відступи однакові незалежно від версії редактора.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Можете теж дати файл, в якому злітає форматування, формули?
Ніт, бо це комерційна інформація. А щось з нуля вигадувати точно не буду, на це немає ані часу, ані натхнення, Досить "брати на слабо", якщо не віриш, що кажуть люди зі свого особистого досвіду, то далі живи в своєму "світі рожевого ЛібреОфіса", може в тебе з тим нема проблем, але вони є в інших.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Можете теж дати файл, в якому злітає форматування, формули?
Ніт, бо це комерційна інформація. А щось з нуля вигадувати точно не буду, на це немає ані часу, ані натхнення, Досить "брати на слабо", якщо не віриш, що кажуть люди зі свого особистого досвіду, то далі живи в своєму "світі рожевого ЛібреОфіса", може в тебе з тим нема проблем, але вони є в інших.
Це несерйозно, якщо чесно. Я живу в реалістичному світі, в якому стараюся помагати людя розвивати власні навички у т.ч. по роботі з ПЗ, а також елементи комп'ютерної безпеки. Переважно орієнтуюся на власний досвід.

ПС У вас же знаходиться час та натхнення тут дописувати, обстоювати власну позицію (чи невласну?), яку я не можу збагнути. Існують багато способів обфурскації текстів, але то ваш вибір.

ППС https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/med_osvita/about/submissions 1605274151197.png
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ты просто почему-то думаешь, что кому-то нужно тебе доказать. А это никому нахер не нужно. Мне, если что, тоже. Миллион раз пробовал, миллион раз плевался и ставил МС, раньше паленый, щас хватает на лицензионный слава богу.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, ти так і не зрозумів( Для внутрішнього користування можна зробити як ти радиш, але коли приходить людина с .doc(x), який треба поправити, роздрукувати, зберегти в .doc(x) (щоб відправити кудись там) і т.п., то тут одними фрі-офісами не відбудешся...
Еее.... тобто ви на цьому гроші заробляєте, так? В такому разі на ліцензію можна й нашкребти ;)
Post automatically merged:

Ты просто почему-то думаешь, что кому-то нужно тебе доказать. А это никому нахер не нужно. Мне, если что, тоже. Миллион раз пробовал, миллион раз плевался и ставил МС, раньше паленый, щас хватает на лицензионный слава богу.
На здоров'я! Я скоріше відповідаю на закиди, що не буде працювати, ось й прошу навести приклади, врешті записав 3 ролики, щоб продемонструвати, що працює, ні мало. Ви же доросла людина - чого мені вас переконувати, лише поділився досвідом. :)
ПС гадаю, можна обходитися без слів, які починаються на "х". ;)
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Активация - KMS активатор
Office 2010 professional plus.
Сегодня вдруг слетела активация. Был KMS активатор, пытался им же переактиваривать, не пускает система.
Пробовал скачать другую версию - 1.5.4, вроде как последнюю, что гугл находит, тоже глухо.
Перед активацией отключаю в настройках защиты - защиту в реальном времени, как расписано в тех инструкциях.

Может есть рабочий свежий KMS ?
 
Зверху