Microsoft Office

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дюрі-бачі, ключі крадені (куплені за долар на ібей), або офіційні?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Останнє редагування:

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Для роботи є декілька ПК (неттоп HP і 2 ноута DELL XPS 13 + Acer Nitro 15). На всіх ПК ліцензійка W10 21H1 і однаковий ліцензійний офіс 2016. Всюди обнови ті самі + той самий склад ПЗ. Просто використовую 3 машини для різних сценаріїів, а робочі файли синхронізую між ними. Неттоп з великим монітором для роботи з дому, в офісі Acer Nitro 15, а DELL XPS 13 для відряджень і щоб був постійно під руками.

Ексель наше все :), тому дуже здивувався, коли на неттопі десь на початку місяця офіс став якийсь округлий
Переглянути вкладення 41517
і все ніби нічого, але перейменування вкладок, чим постійно користуюся, стало просто мукою. При спробі перейменування текст просто блідне і стає невидимий. Тому мушу все копіювати в блокнотик, там змінювати і потім змінений вставляти.
Переглянути вкладення 41518
Переглянути вкладення 41519
На інших машинах все нормально, тільки на цій таке. Порився по інету і нічого подібного не знайшов. Почекав місяць, може щось само пофікситься, як само і з'явилося, але поки ні. Читав, що M$ якісь альтернативні інтерфейси хоче впроваджувати на кшталт W11, але чи це воно, і чому мені таке щастя тоді звалилося?
Чи хтось з подібним зустрічався і як пофіксисти? Ніяких прикрас не ставив і ще раз нагадую, що склад ПЗ на всіх ПК ідентичний.
Знайшов рішення своєї проблеми. Потрібно внести зміни в реєстрі.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Common\ExperimentConfigs\ExternalFeatureOverrides\excel]
"Microsoft.Office.UXPlatform.FluentSVRefresh"="false"
"Microsoft.Office.UXPlatform.RibbonTouchOptimization"="false"
"Microsoft.Office.UXPlatform.FluentSVRibbonOptionsMenu"="false"

Якщо хтось хоче спробувати тих красот, то потрібно значення відповідно змінити на "true"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Refery, з 2019 Офісом це також актуально?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Котаны и котэссы. Научите плеаз как в эксель вставить ссылку на курс валюты :Olen: Хочу шоб моя табличка подтягивала в онлайн режиме откуда то курс (например курс бетховена и кефира с coinmarketcap.com) и я не вбил каждый раз вручную. Заранее благодарен.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Под рукой Excel нет, но вроде отсюда второй способ должен помочь встроенными средствами:
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Котаны и котэссы. Научите плеаз как в эксель вставить ссылку на курс валюты :Olen: Хочу шоб моя табличка подтягивала в онлайн режиме откуда то курс (например курс бетховена и кефира с coinmarketcap.com) и я не вбил каждый раз вручную. Заранее благодарен.
В Гугл таблицах стоимость монеты у меня подтягивает такая формула:
=SWITCH(A3,A3, ФИКСИРОВАННЫЙ(IMPORTJSON("https://www.binance.com/api/v3/ticker/price?symbol=COMPUSDT", "price", $J$3),3),)
Я не знаю что тут лишнее, т.к. откуда то скачал. Но если поменять название валюты, то подтянется цена той, что тебе нужна. Работает только к паре USDT.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
ПотапаПапа, я смотрел в гугль-таблицах свою домашнюю "бухгалтерию" из 2003го Офиса - вроде глюков не заметил (за исключением не работающих VB-скриптов и графиков).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Речь о противоположном направлении, из Гугла в MS. Скорее всего, это специфическая функция гугла.
Как сделать в MS Office, по моей ссылке описано.
А хотел проделать такое же на LibreOffice, а там никак, :fuck: разве что скрипт на Бейсике писать.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
нужен только Exel и Word, где дешевле всего купить ключи ?
помню на Алике были, но там с поиском что-то случилось, не могу найти
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
а у меня пока удалённый сервак лежал (где у нас база 1с и офис с экселями) - я научился в гогольтаблицы. Оказывается эта шняга так сильно развилась что ничуть не уступает экселю :Olen:
 
Зверху