Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Вперше почули про swift з мінімальною комісією від 12$?
В Украине нельзя доллары переводить даже свифтом
Гадаю, людина сполучила дві лазівки. 1) SWIFT в Україні працює. 2)Перекази між власними рахунками - дозволені.
Де в нормативах НБУ написано протилежне?
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Слышал о возможности перевести валюту с monobank на свой счёт в другом украинском банке только в контексте сложностей с получением валютного депозита наличными. Клиенту предложили как вармант, он согласился и валюту перевели в другой банк, причём комиссию вернули. О возможности такого перевода в нормальных условиях не слышал.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ну, мало кому захочеться оплачувати кінські комісії свіфту, чекати кілька днів і посилати їх через Франкфурт чи Нью-Йорк, просто щоб їх отримати. Хіба що велика сума і велика комісія на отримання у власному банку.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
В Украине нельзя доллары переводить даже свифтом
Лише 3-м особам. Ніколи не було заборон на переказ валюти по Україні на власні рахунки свіфтом. Комісії і ліміти, то інша справа.
 
  • Like
Реакції: idea

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Вперше почули про swift з мінімальною комісією від 12$?
Нет, я впервые услышал, что этот свифт можно юзать для переводов по месту. В этой связи я не понимаю, что за дичь такую практикует НБУ до сих пор в виде запретов на перевод валюты в Украине в другие банки между счетами одного и того же человека ?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я думаю це ще з тих часів, коли в Україні усі ціни і зарплати були у доларах, треба було насильно повертати довіру до національної валюти. У Польщі теж, до речі, валютні перекази або swift, або sepa (останній лише у євро і лише на "внутрішньому" ринку).
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Я думаю це ще з тих часів, коли в Україні усі ціни і зарплати були у доларах, треба було насильно повертати довіру до національної валюти. У Польщі теж, до речі, валютні перекази або swift, або sepa (останній лише у євро і лише на "внутрішньому" ринку).
Цены в купонах помню, но цены в баксах нет :unsure:
 
  • Like
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В 2013-м можно было переводить валюту внутри одного банка между разными клиентами (сам 10 баксов в тестовых целях жене переводил и обратно). Потом НБУ запретил подобную практику, вот статья с разъяснениями. В статье написано, что НБУ не запрещает переводы между своими счетами. А вот на финансах не могу найти тему, но там писали, что в основном проблема переводов между банками в том, что СЭП работает только в гривне.

Вся информация - ОБС, то есть кто может уточнить или опровергнуть - пишите.
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
В 2013-м можно было переводить валюту внутри одного банка между разными клиентами (сам 10 баксов в тестовых целях жене переводил и обратно).
Не знаю только ли в 2013, может даже раньше активно юзал такую опцию в Привате.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Я имел в виду, что 2013-й - последний год, когда можно было. А между своими счетами гонять деньги в валюте можно и до, и после, но вопрос - как? Ответа, кроме как SWIFT, я не видел.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
А системами переводов (Ría, Blizko, Wellsend, etc) кто-нибудь пробовал внутри Украины валюту себе переводить?
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Поповнив лайф з моно. Через 5 хв. попросив скасувати операцію в моно. Відповідь - скасував. Наступний день, повернення нема, інший опер каже ми не здійснюємо таких операцій, звертайтесь до лайфу. Лайф посилає до банку, так і живем.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Поповнив лайф з моно. Через 5 хв. попросив скасувати операцію в моно. Відповідь - скасував. Наступний день, повернення нема, інший опер каже ми не здійснюємо таких операцій, звертайтесь до лайфу. Лайф посилає до банку, так і живем.
Если деньги ушли с карты уже к оператору то все вернуть нельзя! Если вы делаете внешний платеж у банка есть регламент времени ухода этой операции если не улетела то можно отменить и деньги вернуться!
Пополнение мобильно уходят сразу же!
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
ИМХО переводы на карты тоже причем даже др. банков ибо не ведил чтоб они ходили больше 3мин
 
  • Like
Реакції: Leon

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Ввиду принятия закона по финмониторингу в поддержке сказали, что
🗄Пополнение в iBOX
🔹пополнение карты Моно с авторизацией через NFC будет возможно до 29 999 грн за 1 операцию
Писали раньше, что замораживают сумму и требуют источник происхождения, если больше 15000 или я что-то путаю?
Также написали, что переводить на карту др. банка можно до 60000 за раз без комиссии.
 
  • Like
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Писали раньше, что замораживают сумму и требуют источник происхождения, если больше 15000 или я что-то путаю?
Если больше 150000, то есть сто пятьдесят тысяч. Сейчас подняли эту сумму до четырехсот тысяч, кстати.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Писали раньше, что замораживают сумму и требуют источник происхождения, если больше 15000 или я что-то путаю?
Если больше 150000, то есть сто пятьдесят тысяч. Сейчас подняли эту сумму до четырехсот тысяч, кстати.
А я прочитал в новости сегодня, что до 5 тысяч будет.
При поповненні картки на суму в понад 5 тис. грн треба буде доводити законність цих коштів
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Виходить, це стосується і поповнення власної ковтки (коли відправник і отримувач – одна і та ж особа)? Якщо я, наприклад, піду до Айбоксу і закину на власну картку Моні з безконтактною авторизацією хай 6 тис грн (що я часом роблю), то, відповідно до нових правил, починаючи з 28 квітня за це мене зможуть "кошмарити"?
 

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Писали раньше, что замораживают сумму и требуют источник происхождения, если больше 15000 или я что-то путаю?
Если больше 150000, то есть сто пятьдесят тысяч. Сейчас подняли эту сумму до четырехсот тысяч, кстати.
А я прочитал в новости сегодня, что до 5 тысяч будет.
При поповненні картки на суму в понад 5 тис. грн треба буде доводити законність цих коштів
Пополнение в iBOX
🔹пополнение карты Моно с авторизацией через NFC будет возможно до 29 999 грн за 1 операцию
🔹пополнение карты Моно без авторизации (по номеру карты) до 4 999 грн за 1 операцию
⤵️Пополнение в других терминалах - максимальная сумма за 1 операцию до 4 999 грн
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Але ж, судячи з інформації на сайті НБУ, нова норма почне діяти 28 квітня та стосуватиметься операцій у всіх банках, хіба ні?

"оновлені вимоги Закону не поширюються на:
... всі готівкові перекази в межах України у сумі до 5 тис. грн".
 
Останнє редагування:
Зверху