Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
Нагадую наступну інформацію стосовно завтра:
Якщо ваш друг або подруга отримають карту 18 вересня, ви обидва отримаєте по 75 гривень, а не по 50, як в звичайний день.

Ви отримаєте нагороду «День друзів», яку можна отримати тільки раз на рік - 18 вересня.

Ми підготували призи та подарунки!

У випадковому порядку виберемо 10 учасників і подаруємо їм карту IRON c безкоштовним обслуговуванням - 2 роки. Чим більше залучень, тим більше шансів виграти.

А той користувач, який приверне більше всіх друзів 18 вересня, виграє унікальний приз - інтерв'ю з засновниками monobank на YouTube-каналі Михайла Рогальського


Отже, який план:
1. У вас є час до 18 вересня відправити своїм друзям і близьким реферальне посилання для оформлення найкрутішою карти.
2. Для участі в розіграші й отримання Нагороди потрібно, щоб саме в цей день ваш друг активував карту.
3. У понеділок, 19 вересня, ми підведемо підсумки і оголосимо їх у Telegram-каналі Олега Горохівського і на YouTube-каналі Михайла Рогальського.
Якщо комусь потрібна рефка (а раптом тут є такі), пишіть в особисті повідомлення ;)
смысл сегодня рефки раздавать? активация то 18го
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Функціонал схожий, кешбек прямо таки скопійований, але в загальному додаток виглядає як студентська курсова робота порівняно з Моно. На фоні Ощада ще може бути, але точно не Моно. Зайвий раз його відкривати не хочеться. Ще я там не знайшов як поміняти фінансовий номер, наприклад, пошуку по виписці і тому подібних дрібниць, з яких і складається враження від користування. Так що це явно не рівень Моно, якщо ми говоримо суто за додаток.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Можно пока поставить приложение, заполнить анкету. Завтра нужно только карту получить.
Гороховский опубликовал свою ссылку на 150 грн. Так что появились варианты для привлекаемых...
Завтра веселый день

Будем ставить сразу два рекорда.
1. Количество новых клиентов, привлеченных украинским банком, за один день
2. Количество новых клиентов, привлеченных украинским банком, за один день по рекомендациям друзей и знакомых.

Рекорд будет регистрировать Национальный реестр рекордов Украины.

На сайте monobank.ua/friends можно будет онлайн следить за установкой рекорда и там же можно прочесть полные условия флешмоба.

Кстати, по моей реферальной ссылке можно получить не 75, а 150 гривен, если активировать карту именно завтра, так как свои 75 гривен я тоже отдаю клиентам, открывающим карты в этот день.
Вот моя ссылка для установки приложения monobank:
 
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
Если сделали бы Web-ку то народу бы зашло поболее...
Будет. Для бизнеса будет.
Но основной акцент на приложение. Сделать его таким, когда не нужна веб-версия. Да она, по-большому счету и не нужна.
В Привате было удобная старая версия вебморды, но сейчас интерфейса моно хватает.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
А в мене 43 нагороди і крутіший лише за 98% і навіть футболки замовити не можу, а дитина за 30 може світшот або толстовку.
 

Вкладення

  • IMG-957fffcf0beccba4903b88589921ef05-V.jpg
    IMG-957fffcf0beccba4903b88589921ef05-V.jpg
    141.2 КБ · Перегляди: 67

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
если активировать карту именно завтра
Я правильно понимаю, что акция касается лишь физических карт, получаемых в точках выдачи или от курьера? Виртуальные карты, заказываемые в приложении, пролетают?

upd:
Нашел.
Владислав Иванов: Враховується отримання і активація першої карти нового клієнта. Або пластик або віртуальна.
 
Останнє редагування:

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
если активировать карту именно завтра
Я правильно понимаю, что акция касается лишь физических карт, получаемых в точках выдачи или от курьера? Виртуальные карты, заказываемые в приложении, пролетают?
Виртуальные карты работают. Получить ее тоже нужно только завтра.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Так. Взагалі він був вимкнений спочатку.
 
Реєстрація
08.12.19
Місто
Киев
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Странно... У меня бетка вчера обновилась, но такого пункта нету. Можете сделать более полный скриншот с настройками? Без конф. информации, конечно

Еще - правый верхний угол - шестеренка.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
В новій бетці додали ще один пункт безпеки:
Переглянути вкладення 33277
(y)
Странно... У меня бетка вчера обновилась, но такого пункта нету. Можете сделать более полный скриншот с настройками? Без конф. информации, конечно
Вот пожалуйста
 

Вкладення

  • photo5413562962871956121.jpg
    photo5413562962871956121.jpg
    76.9 КБ · Перегляди: 97
Зверху