Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
увидели сумму депозитов и решили поднять лимиты
Это ты, наверное, шутишь. Да?

View hidden content is available for registered users!

Причём я перенёс 50 000 с Привата в Моно (ещё в октябре 2018 года) и вскоре после переноса мне увеличили кредитный лимит.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Sanyok77, у меня, например, депозит в сотни раз меньше. А КЛ в несколько раз больше. Совпадение?
Розрив шаблона 😀
А у мене нема депозиту і не буде. КЛ 80т.
Основний критерій банків - анкетні дані: посада, вік і заробітки.
 
Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
Причём я перенёс 50 000 с Привата в Моно (ещё в октябре 2018 года) и вскоре после переноса мне увеличили кредитный лимит.
Підозрюю, що Моно "успадкували" усю базу Привата. І мають інформацію про тебе, як про клієнта. Тому, усім в кого в Приваті була адекватна історія, можуть бути призначені високі КЛ без очевидних на то підстав.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
А КЛ в несколько раз больше. Совпадение?
Опять спор о миллионе факторов:)? В Привате точно можно было прокачивать КЛ депозитом, но никто не утверждает, что это единственный фактор.
А у мене нема депозиту і не буде. КЛ 80т.
Прямо как у моей тети-пенсионерки. Вообще никогда никаких депозитов, только один вылет из грейса в Абанке по правилам.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
С приматом достаточно давно, но лимит нулевой и давать не хотят. В моне 80+50 и ни копейки своих. Ни в каком виде. Поэтому насчёт связей между этими банками не очень верится, скорее в миллион других факторов . Не надо париться в одной банке, надо искать другую, более комфортную.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Если аккаунт новый, возможно, как-то влияет история из примата, если она у человека есть. Но если аккаунт уже со стажем, то на цифры КЛ больше влияет оборот по карте, чем анкетные данные.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Основний критерій банків - анкетні дані: посада, вік і заробітки.
Ой, не факт!
Я взагалі безробітний (вже давно). Рік, навіть, допомогу по безробіттю отримував. В мене КЛ 105к.
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
ГеоргийК, ви коли відкривали моню так і написали: безробітний, освіта - середня неповна, дохід - 0 грн?
Я так написал..только освита вища. Дали 3500 лимита. Пользовался картой до 1000 в месяц КЛ, на протяжении 3-4 месяцев..подал заявку на повышение лимита, дали 30 тыс. Оплата частями около 15000
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
17.12.15
Місто
Lviv
ГеоргийК, ви коли відкривали моню так і написали: безробітний, освіта - середня неповна, дохід - 0 грн?
Я коли відкривав то вказував саме так, - багаторічний безробітний без доходів. Підтвердити, що маю автомобіль - відмовився їм дати фото техпаспорта, питали чи дам фото закордонного паспорта - також відмовив. Насипали всього 2000. (Це було ще в часи закритого бета тестування).
За рік часу підняли до 15 000, ще через рік до 50к плюс 15к розстрочки, хоча ніколи не просив. Оборот коштів до 20к на місяць. Депозит був тільки для переводу з грн в євро з виводом через касу. З грейсу ні разу не вилітав. Не немагаюсь зрозуміти їхню логіку :) Дають - юзаю, не дають - не прошу))
 
  • Like
Реакції: idea

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Логіку кредитних лімітів ніколи не зрозуміти. От в мами було 50 тис ліміту, яким вона не користувалась, бо на рахунку був "+" в кілька десятків тисяч. А як отримала першу пенсію (додатковий дохід до зарплати) в А банку - в той же день на Моно обрізали ліміт до 1 тис, на Альфі навпаки підняли на Хамелеоні до 30 з 20.
На початку цього місяця вона вивела все в 0 на Альфу і відправила Моно на полицю.

Мені більшість банків надавала максиму можливого кред ліміту, тільки Альфа вперто на Хамелеоні 0 тримає, не зважаючи на депозит 7 тис $

Але толку з велики кредитних лімітів абсолютно нема, вже кілька разів переконався. Зокрема вуйко по стану здоров'я почав вигрібати кред. ліміт. В Приваті встиг за день тільки ~60 тис. витратити і все - раптово всі банки обнулили йому ліміти, і навіть Приват встановив корявий ліміт в дусі 64500, по поточному мінусу не давши і до 75 дійти.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Пенсіонерам за віком кл/кредити не дають/ забирають. У різних банках у різному віці настає цей нуль.
 
Реєстрація
19.04.20
Місто
Kyiv & Lviv
ГеоргийК, ви коли відкривали моню так і написали: безробітний, освіта - середня неповна, дохід - 0 грн?
Я коли відкривав то вказував саме так, - багаторічний безробітний без доходів. Підтвердити, що маю автомобіль - відмовився їм дати фото техпаспорта, питали чи дам фото закордонного паспорта - також відмовив. Насипали всього 2000. (Це було ще в часи закритого бета тестування).
За рік часу підняли до 15 000, ще через рік до 50к плюс 15к розстрочки, хоча ніколи не просив. Оборот коштів до 20к на місяць. Депозит був тільки для переводу з грн в євро з виводом через касу. З грейсу ні разу не вилітав. Не немагаюсь зрозуміти їхню логіку :) Дають - юзаю, не дають - не прошу))
Судя по всему все поменялось. Теперь моно сам себе подтягивает загран, скорее всего из Дии.
Как еще обьяснить тот факт, что загран в моно никогда не давали, и вообще он новый и нигде не засвеченый, но в выписке по счету для консульства от моно - фигурирует номер загран паспорта.
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Начинаем выплаты «ковидной тысячи»
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.06.14
Місто
Николаев
О, моня налил 1к.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
загран в моно никогда не давали, и вообще он новый и нигде не засвеченый
и что, даже ни ДМСУ, ни минюст, ни МВД об этом паспорте ничего не знают???
Теперь моно сам себе подтягивает загран, скорее всего из Дии.
так и было, у кого нет id карты, у того моно при авторизации через Дию запрашивает именно загран
 
Зверху