Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
1 октября банк вернул кредитный лимит, что был до войны. Хотя до этого отказывали. Неожиданно и приятно :love:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щойно тричі відхилено платіж через GPay.
Альфа з того ж гаманця без проблем.
Горох посрався з гуглом?
Бо тепла лінія радить платити карткою.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Коротше, щось в котячому лотку зламалося.
Додаток показував що телефон прив'язаний, все ок.
Лише третій кіт порився в себе в лотку і побачив, що їхня система не бачить, що карта прив'язана до токена.
:poklon:
Вирішилося видаленням-додаванням до гаманця.
 
Останнє редагування:

pavel_good

Венки-террористы
Реєстрація
11.11.08
Місто
Запорожская область
Телефон
HTC Hero
В депозитах у моно є опція - замовлення договору у письмовому вигляді на Нову пошту. Це безкоштовно? Чи треба сплачувати доставку ?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
pavel_good Лучше спросите у поддержки.
До войны это было бесплатно. Я себе в 2020 и 2021 годах заказывал договора с мокрой печатью.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
дожились... К террористам уже причисляют людей которые свои деньги хотят получить... :Olen:
Я не відмовляюсь від своїх зобовьзень, так я повинен гроші банку - віддам. Але один місяц такого напливу віддай, коли я з ними сам зв'язався.

Істерика банку за 1 місяц, це повне невіглавство. Проблеми по платежу за 1 місяць, я платив до з лютого до вересня справно незважаючи на знижку, розуміючи, що банкам треба фінансова кров.
Сьогодні зароблять 1 грн., а далі втратять 10 грн.
Как бы у Альфы и Моно и условия разные, нужно было выбирать до кредита а не после.
Банке хочется на тебе заработать, Моно так тебя пользует, Альфа по другой немного схеме, дело хозяйское, ну не вписался, в следующий раз будешь расторопней. Сколько ты там переплатил в конце концов.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Підкажіть, будь ласка, що робити в ситуації, коли банкомат Приватбанк зжер і не віддав картку Монобанку? Першочергово я заблокував картку в додатку, а далі - куди звертатись і яка процедура повернення?
Мої взяли картку, пішли з нею до банкомату, але трошки задовго думали. Банкомат почекав-почекав, не дочекався дій і схавав картку.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Підкажіть, будь ласка, що робити в ситуації, коли банкомат Приватбанк зжер і не віддав картку Монобанку? Першочергово я заблокував картку в додатку, а далі - куди звертатись і яка процедура повернення?
Мої взяли картку, пішли з нею до банкомату, але трошки задовго думали. Банкомат почекав-почекав, не дочекався дій і схавав картку.
Замовити нову картку і забрати у обраній точці видачі(безкоштовно), або купити в рітейл мережі пусту болванку за 50 грн(повертаються на рахунок при активації) і прив'язати до рахунку.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
roman_ternopil Є декілька варіантів вирішення цієї проблеми.
1. Піти в NOVUS (вул. Перля, 3 і час роботи 8:00 - 21:00) і купити за 50 грн "болванку". На рахунку вже має бути 50 грн.
2. Піти в точки присутності (це може бути і АЛЛО або просто стійка в ТРЦ), де отримати нову картку.
3. Платний перевипуск картки за 100 грн через додаток. Але віртуальну картку можна безкоштовно.
4. Піти у відділення Universal bank. Але в Тернополі його немає, на жаль.

Причём 100 грн за пластик это ещё не самая большая цена. Я зимой 2019 года отдал 150 грн за именную белую карту.
Зато сейчас срок действия чёрной карты будет до 2029 года, что-то вроде 08/29 или 10/29.
За белые не скажу, так как у меня она выпущена в декабре 2019 года и будет жить до 11/24.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Підкажіть, будь ласка, що робити в ситуації, коли банкомат Приватбанк зжер і не віддав картку Монобанку? Першочергово я заблокував картку в додатку, а далі - куди звертатись і яка процедура повернення?
Мої взяли картку, пішли з нею до банкомату, але трошки задовго думали. Банкомат почекав-почекав, не дочекався дій і схавав картку.
Лучше наверное перекидывать деньги на "внешсеть" (карта другого банка) и снимать уже с неё.
Там и лимит на снятие будет явно побольше.
Благо таких вариантов хватает: ПУМБ "ВсеКарта", Форвард "КОКО-кард", Альфа-банк "Хамелеон" (или пакетки типа White), а также всякие там Sportbank, Izibank (но у Изи вроде 1% при снятии в чужих банкоматах) и т.д.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
А в моне можно прикрепить новую физическую черную карту, не блокируя старой?
Нужны обе паралельно
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Evgenii, нет. Только один физический пластик рабочий.
Я бы все же уточнил, что физический ЧЕРНЫЙ пластик. Потому что за денежку можно заказать и белый пластик и он тоже будет рабочим.
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
А подскажите как можно закрыть карту этого недобанка, 5 лет валяется все лимиты уменьшили до 0 , ни разу не пользовал и нет необходимости.
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
А подскажите как можно закрыть карту этого недобанка, 5 лет валяется , ни разу не пользовал и нет необходимости.
Да, через чат
Извините за тупой вопрос А где этот чат? веб версии я так понял нет у этого банка
 
Зверху