Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Яким чином можна розгулятися на 6к?
Я останнім відкрив БВР, і зараз ця картка у нас з дівчиною "сімейна" у мене і в неї в телефонах. Спочатку був ліміт 11к, пару місяців тому підняли до 22к. Але ми нею активно користуємось, кожен місяць ліміт був під нуль використаний. В моно я думаю так само працює, чим більше користуєшся і заробляєш їм інтерченджа, тим більший ліміт тобі дадуть щоб ще більше витрачав в магазинах, і потенційно ще й залетів на платний кредит. А якщо платити лише моб. телефон, комуналку і кидати з карти на карту бо 0% комісія то ви будете в кінці черги на підняття ліміту. Хоча можу і помилятись.
Я теж відкрила БВР минулого місяця. Поки 5к дали, без довідки. Регулярноїї обнуляю, бо щомісячні витрати продуктів в мене дещо більше за цю суму(купляю ще продуктів батькам). Не знаю куди ще активніше. Це основна в мене картка для оплат в усіх продуктових магазинах. Поки задоволена, але слідкую.
Не може бути щоб на рівному місці і не давали. Може десь якісь грішки молодості і записані :)
Молодості? :ROFLMAO:Ну свій вік не скажу, але я ще навіть не заміжня і дітей не маю;). Я була найнуднішим студентом, з тих, хто ходив на усі пари і від кого всі потім ксерили лекції і робили шпори. Були навіть випадки, коли ходила в таку "чужорідну" для сьогоднішнього студента річ як бібліотека, щоб досягти без лайфхаку плагіат чекінг в 3%.
Можливо банківський сексзим. треба спробувати змінити стать в налаштуваннях, чи дасть алгоритм більший ліміт :ROFLMAO: :unsure:
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Паралельно маю кредитні картки з лімітом 75к приват, 30к Хамелеон(на період війни зменшили до 20к), укрсиб 100к було до війни
Велике кредитне навантаження. Зменшіть ліміти в інших банках і моно почне наливати (від Хамелеона відмовтеся).
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Не можу знайти в тарифах який відсоток стягується у разі переказу з картки ФОП на звичайну картку.
- На свою гривневу чорну / білу карту Моно: миттєвий переказ у додатку без комісії;
- На карту іншого банку: тільки СЕП, без комісії з боку Моно.
Але якщо рахунок ФОП доларовий, тоді доведеться продавати долар за невигідним офіційним курсом (зараз 36.65), бо переказувати з вaлютного рахунку ФОП на валютний рахунок фізособи заборонено НБУ. Тобто воно наче й без комісії, але буде дуже суттєва втрата на курсі (звісно, якщо немає змоги використовувати / знімати кошти за кордоном, що дозволено).
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Паралельно маю кредитні картки з лімітом 75к приват, 30к Хамелеон(на період війни зменшили до 20к), укрсиб 100к було до війни
Велике кредитне навантаження. Зменшіть ліміти в інших банках і моно почне наливати (від Хамелеона відмовтеся).
Хіба таке існує? А як же карткові туристи в яких по 10-15 карток? В будь якому випадку укрсиб сам мені кредитку повністю обнулив, бо не користувался, тому повністю закрила той рахунок влітку.
Але як бачите на Моно це ніяк не допомгло. Навіть забрали мою улюблену категорію кешбек на книги. Випав був один раз аж 20%, то я купила на максимум, і вже такої категорії не бачила від початку року. :(
Мене монобанк чогось не взлюбив.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Навіть забрали мою улюблену категорію кешбек на книги. Випав був один раз аж 20%, то я купила на максимум, і вже такої категорії не бачила від початку року.
не ты одна, давно ее нет судя по всему для всех ...
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Хіба таке існує? А як же карткові туристи в яких по 10-15 карток?
Ви впевнені, що це всі картки 1) кредитки 2)їхні власні, а не родичів.
Докладно тут: https://www.ubki.ua/credit-rating-ua
Ви можете підвищити свій кредитний рейтинг
Знаючи фактори, що вплинули на поточний показник Вашого кредитного рейтингу, ви можете його підвищити. Наприклад, кредитний рейтинг може знижувати велика кількість одночасно відкритих кредитів, тому перед зверненням по новий кредит слід зменшити кількість відкритих.
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Сьогодні отримав депозитні 1300 уе в Універсалі, видали новесенькими синіми купюрами по номерах.
Була невеличка черга, бачив люди теж отримували.
Так що "всепропальщики" йдуть лісом!
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Хіба таке існує? А як же карткові туристи в яких по 10-15 карток?
Ви впевнені, що це всі картки 1) кредитки 2)їхні власні, а не родичів.
Докладно тут: https://www.ubki.ua/credit-rating-ua
Не впевнена, тому тут не сперечаюсь.
Ви можете підвищити свій кредитний рейтинг
Знаючи фактори, що вплинули на поточний показник Вашого кредитного рейтингу, ви можете його підвищити. Наприклад, кредитний рейтинг може знижувати велика кількість одночасно відкритих кредитів, тому перед зверненням по новий кредит слід зменшити кількість відкритих.
А як розуміти, яка сума це велика? Зараз я маю 75к+20к+6к+5к. Це менше 100к, хіба це така вже велика сума?
Для прикладу, мій шовґор з такими самими доходами (працюєм в одній кломпанії) і 2ма нахлібниками, без нерухомості, має 5карток, в тому числі і моно з сумами 50-100к на кожній (окрім Хамелеону з 30к). Яка тут логіка?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Видно часто виходить з грейса і банки люблять його за відсотки які він платить. А взагалі скачайте убкі на телефон і гляньте (кред. рейтинг), там 1 запит безкоштовно має бути.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А взагалі скачайте убкі на телефон і гляньте (кред. рейтинг), там 1 запит безкоштовно має бути.
До дупи той рейтинг.

Selianka, Не варто перейматися. Я з посереднім рейтингом мав сумарний ліміт перед кацапською навалою десь пів мільйона, потім дехто суттєво позрізав. Як там горох нараховує ліміти - невідомо.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Видно часто виходить з грейса і банки люблять його за відсотки які він платить
:rolleyes: ну я 1 раз в житті % платив в 2018 р. А ліміти величезні, більшість банків вернула довоєнні і навіть більше.
Насправді система значно складніша, і банки не розголошують деталі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тут всі пишуть "до дупи" а по факту невідомо чи були якісь розтермінування від банку, чи були споживчі кредити у магазинах типу фосктрота, які теж звітуються і враховуються. Ось якби кожен скинув свою кредитну історію (не тільки рейтинг) і там би не було ніякої кореляції то я б вам всім повірив, але як вірити на слова? :)
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
Друзі,підкажіть,чи можна якось налаштувати в моно регулярний щоденний платіж на поповнення мобільного рахунку?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
Друзі,підкажіть,чи можна якось налаштувати в моно регулярний щоденний платіж на поповнення мобільного рахунку?
Можна налаштувати 7 щотижневих автоматичних платежів)
Ага,лайфхак пойняв прийняв))Дякую за підказку))
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Схоже хтось з Моно підчитує форум, бо мені сьогодні збільшили кредитний ліміт до 15к. :ROFLMAO:
Або це запізніла реакція (2 тижні) на відкритий депозит. Ну хоть щось
 
Зверху