Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
monobank на днях переезжал в тихую на свой процессинг.
c034ec2922ef6f75b44b8b6aa34df1e2.jpg
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Хто там боявсь, що токен може "забути" в іншому пристрої, несекьюрно, і т.д. - в новій версії додатку можна керувати доданими девайсами та видаляти токени. (y)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хто там боявсь, що токен може "забути" в іншому пристрої, несекьюрно, і т.д. - в новій версії додатку можна керувати доданими девайсами та видаляти токени. (y)
Ложка дьогтю: якщо на основну пристрої карта не додана в ГуглПей, то не відображається нічого. Тут вони провтикали.
А в решті фішка дуже крута, якої нема в інших.
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Ложка дьогтю: якщо на основну пристрої карта не додана в ГуглПей, то не відображається нічого. Тут вони провтикали.

У меня отображается. На бете. Если скачала кликнуть по "настройки Google pay. Не активировано"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
якщо на основну пристрої карта не додана в ГуглПей, то не відображається нічого.
Чого це? В мене основний ios, відображається на ньому і в девайсі GPay.
Post automatically merged:

видаляти токени для різних сайтів
Навіщо лишати токени на різних сайтах?? o_O
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ложка дьогтю: якщо на основну пристрої карта не додана в ГуглПей, то не відображається нічого. Тут вони провтикали.

У меня отображается. На бете. Если скачала кликнуть по "настройки Google pay. Не активировано"
Теж бета. Тисну «налаштування ГуглПей», а там лиш кнопка «додати до гуглПей» є і все. Але картка точно додана на іншому смартфоні в гуглПей.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Что это могло быть?

Утром звонит клиент, говорит, забыл вчера пополнить свой КС, а сегодня не получается. Три раза вводил данные карты на сайте Киевстар, потом через Gpay пытался пополнить - в приложение приходило сообщение о списании, клиент подтверждал списание, но деньги не списывались. Техподдержка видела факт запроса списания, но не видела подтверждения, типа, клиент ничего не нажал. Интерент лимит более чем достаточный. Через приложение клиент не подумал пополнить, в итоге пополнил счет с другой карты.
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Теж бета. Тисну «налаштування ГуглПей», а там лиш кнопка «додати до гуглПей» є і все. Але картка точно додана на іншому смартфоні в гуглПей.

У меня вот так.
 
  • Like
Реакції: Lorn

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Партнерский кэшбек начисляется при оплате за кредитные средства? Или только за свои кровные?
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
а є інформація, коли мають нормально рахунки ФОП запустити? а то я кілька тижнів як зареєструвався, таке враження, що ніскільки не просунувся. а писали десь, що по 10 тисяч в день відкриватимуть.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
а є інформація, коли мають нормально рахунки ФОП запустити? а то я кілька тижнів як зареєструвався, таке враження, що ніскільки не просунувся. а писали десь, що по 10 тисяч в день відкриватимуть.
в програмі номер в черзі пишуть. Можна прикинути приблизно. В мене сьогодні дозвіл прийшов (десь був 50к+).
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
а є інформація, коли мають нормально рахунки ФОП запустити? а то я кілька тижнів як зареєструвався, таке враження, що ніскільки не просунувся. а писали десь, що по 10 тисяч в день відкриватимуть.
в програмі номер в черзі пишуть. Можна прикинути приблизно. В мене сьогодні дозвіл прийшов (десь був 50к+).
з дня запуску маю рахунок, в черзі був 17 тисяч якийсь там
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
а є інформація, коли мають нормально рахунки ФОП запустити? а то я кілька тижнів як зареєструвався, таке враження, що ніскільки не просунувся. а писали десь, що по 10 тисяч в день відкриватимуть.
в програмі номер в черзі пишуть. Можна прикинути приблизно. В мене сьогодні дозвіл прийшов (десь був 50к+).
з дня запуску маю рахунок, в черзі був 17 тисяч якийсь там
у мене 119654. мабуть ще не пройшли 12 днів, якщо вони насправді по 10 тисяч на день відкривають.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Зверху