Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Чи можна якось без комісії поповнити карту monobank переказом p2p з карти Приватбанка? Не готівкою а саме переказом.
1. Сьогодні робив переказ з Приват24 власні кошти -> monobank, комісія Приватбанку була 0,5%.
2. Якщо підвязати карту Приватбанк в додатку monobank, а потім вже через додаток monobank поповнювати с тієї карти Приватбанк: результат буде той же (комісія 0,5%)?
Да, результат будет такой же.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Шедевральні цитати від Рогуля:
Есть стоп-листы у платёжных систем для таких случаев, но попасть в них очень дорого.
По сути, не имея возможности добавить карту клиента в стоп-лист платёжной системы, поддержка должна была сразу предложить закрыть счёт и остановить возможность дальнейшего списания средств, тем более что это не должно было повлиять на ход претензии о возврате средств. Но как признаёт Анатолий Рогальский, к этой ситуации служба поддержки Monobank была не готова.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Цю історію монобанк сам і придумав. Невже в це можна повірити. Якби це було одно-кількаразово. А так дешевий піар. Але навіть ця казочка не змінить мого позитивного ставлення до монобанку.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
В даному випадку це повинно бути навіть вигідно платникам.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Чи можна якось без комісії поповнити карту monobank переказом p2p з карти Приватбанка?
Тільки через термінал Привата з оплатою комісії, яку моно компенсує (при собі треба мати картку Привата, з якої буде здійснений переказ).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Цю історію монобанк сам і придумав. Невже в це можна повірити. Якби це було одно-кількаразово. А так дешевий піар. Але навіть ця казочка не змінить мого позитивного ставлення до монобанку.
Не знаю чи правда, але офлайн транзакції це величезне поле для махінацій. По крайній мірі дебетові карти в Овердрафт і я і друзі ними не раз загняли.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Им бы еще программный рро запили
офлайн транзакції це величезне поле для махінацій
Краще зараз взагалі не брати карту з собою, з їх дебільною системою "пост-транзакції", токени, тільки токени.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Им бы еще программный рро запили
офлайн транзакції це величезне поле для махінацій
Краще зараз взагалі не брати карту з собою, з їх дебільною системою "пост-транзакції", токени, тільки токени.
З точки зору безпеки - так . З точки зору зручності закородонм без іменної карти з пристойною сумою на рахунку ( кредитним лімітом ) не дуже комфортно знамати готелі, брати на прокат авто і т.д. Там люблять резервувати суму більшу ніж потім реальний рахунок.
 
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
Перевів. Все влаштовує. Платежі проходять швидко. Сповіщення в телефоні зручні, бухг. кабінет поки що елементарний, але теж зручний. Перевів навіть зарахування торгового еквайрингу Приватбанку. Гроші заходять в 9:20.
Спасибо за ответ.
То есть, если вам оплаты приходят после 18:00, вы их видите в 9 утра, до этого никаких признаков платежей?
Ніяких. Платежі ж ідуть з іншого банку через СЕП.
Но Приват мне показывает моментально предварительную проводку (?), если перевод с Моно, Альфы, Аваля, Пумба и некоторых других. По факту деньги на р/с зачисляются в 3 утра, но оплату клиенту я могу подтвердить сразу.
Так что пока воздержусь, пожалуй.
 
Реєстрація
12.02.13
Місто
Запоріжжя
Перевів. Все влаштовує. Платежі проходять швидко. Сповіщення в телефоні зручні, бухг. кабінет поки що елементарний, але теж зручний. Перевів навіть зарахування торгового еквайрингу Приватбанку. Гроші заходять в 9:20.
Спасибо за ответ.
То есть, если вам оплаты приходят после 18:00, вы их видите в 9 утра, до этого никаких признаков платежей?
Ніяких. Платежі ж ідуть з іншого банку через СЕП.
Но Приват мне показывает моментально предварительную проводку (?), если перевод с Моно, Альфы, Аваля, Пумба и некоторых других. По факту деньги на р/с зачисляются в 3 утра, но оплату клиенту я могу подтвердить сразу.
Так что пока воздержусь, пожалуй.
Не зовсім зрозумів. Ми про рахунок ФОПа 2600 розмовляємо чи про приватівський "Ключ до рахунку"?
 
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
Перевів. Все влаштовує. Платежі проходять швидко. Сповіщення в телефоні зручні, бухг. кабінет поки що елементарний, але теж зручний. Перевів навіть зарахування торгового еквайрингу Приватбанку. Гроші заходять в 9:20.
Спасибо за ответ.
То есть, если вам оплаты приходят после 18:00, вы их видите в 9 утра, до этого никаких признаков платежей?
Ніяких. Платежі ж ідуть з іншого банку через СЕП.
Но Приват мне показывает моментально предварительную проводку (?), если перевод с Моно, Альфы, Аваля, Пумба и некоторых других. По факту деньги на р/с зачисляются в 3 утра, но оплату клиенту я могу подтвердить сразу.
Так что пока воздержусь, пожалуй.
Не зовсім зрозумів. Ми про рахунок ФОПа 2600 розмовляємо?
Ну да :)
Я мониторю платежи в приват для бизнеса и обычном приват24 по карте ключ (располагается вместе с картами физ лица).
В первом мне на р/с в течение 30-60 мин зачисляются оплаты с привата (если проведены до 22:30), во втором моментально отображаются уведомления о заходе средств с других банков. Эти платежи на р/с доходят за 5-12 часов, если оплата вечером - примерно в 3 утра. Но факт получения платежа я могу подтвердить клиенту сразу, очень удобно.
Сорри, если непонятно описал.
 
Реєстрація
12.02.13
Місто
Запоріжжя
Перевів. Все влаштовує. Платежі проходять швидко. Сповіщення в телефоні зручні, бухг. кабінет поки що елементарний, але теж зручний. Перевів навіть зарахування торгового еквайрингу Приватбанку. Гроші заходять в 9:20.
Спасибо за ответ.
То есть, если вам оплаты приходят после 18:00, вы их видите в 9 утра, до этого никаких признаков платежей?
Ніяких. Платежі ж ідуть з іншого банку через СЕП.
Но Приват мне показывает моментально предварительную проводку (?), если перевод с Моно, Альфы, Аваля, Пумба и некоторых других. По факту деньги на р/с зачисляются в 3 утра, но оплату клиенту я могу подтвердить сразу.
Так что пока воздержусь, пожалуй.
Не зовсім зрозумів. Ми про рахунок ФОПа 2600 розмовляємо?
Ну да :)
Я мониторю платежи в приват для бизнеса и обычном приват24 по карте ключ (располагается вместе с картами физ лица).
В первом мне на р/с в течение 30-60 мин зачисляются оплаты с привата (если проведены до 22:30), во втором моментально отображаются уведомления о заходе средств с других банков. Эти платежи на р/с доходят за 5-12 часов, если оплата вечером - примерно в 3 утра. Но факт получения платежа я могу подтвердить клиенту сразу, очень удобно.
Сорри, если непонятно описал.
У Моно нема картки, яка прив'язана до 2600. Класичний розрахунковий рахунок, як у всіх інших банках, окрім Привата.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
Перевів. Все влаштовує. Платежі проходять швидко. Сповіщення в телефоні зручні, бухг. кабінет поки що елементарний, але теж зручний. Перевів навіть зарахування торгового еквайрингу Приватбанку. Гроші заходять в 9:20.
Спасибо за ответ.
То есть, если вам оплаты приходят после 18:00, вы их видите в 9 утра, до этого никаких признаков платежей?
Ніяких. Платежі ж ідуть з іншого банку через СЕП.
Но Приват мне показывает моментально предварительную проводку (?), если перевод с Моно, Альфы, Аваля, Пумба и некоторых других. По факту деньги на р/с зачисляются в 3 утра, но оплату клиенту я могу подтвердить сразу.
Так что пока воздержусь, пожалуй.
Не зовсім зрозумів. Ми про рахунок ФОПа 2600 розмовляємо?
Ну да :)
Я мониторю платежи в приват для бизнеса и обычном приват24 по карте ключ (располагается вместе с картами физ лица).
В первом мне на р/с в течение 30-60 мин зачисляются оплаты с привата (если проведены до 22:30), во втором моментально отображаются уведомления о заходе средств с других банков. Эти платежи на р/с доходят за 5-12 часов, если оплата вечером - примерно в 3 утра. Но факт получения платежа я могу подтвердить клиенту сразу, очень удобно.
Сорри, если непонятно описал.
У Моно нема картки, яка прив'язана до 2600. Класичний розрахунковий рахунок, як у всіх інших банках, окрім Привата.
В том то и дело, что мне намного удобнее приватовский вариант, а классический р/с в плане удобства для магазина не может конкурировать с переводом на карту физ. лица, как работает 90% моих конкурентов)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Кто-то оплачивал в ресторане при выбранной категории "Фастфуд"? Кешбек есть?
Говорилось вже, що від мсс залежить (треба 5814):
категорія 5814 - необхідна, але недостатня умова нарахування кешбеку по "Фастфуду". Тут не вгадаєш - гарантовано буде кешбек по макдаку/кфс (класичний фастфуд), інші заклади можуть не мати, а можуть і мати кешбек. Тільки самому перевіряти.
 
Зверху