Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Як я розумію, видалення з вибору відділеннь Абанку цілеспрямовано зроблено з метою видалення можливісті резервування валюти у Абанку. Тепер тільки по факту наявності чи домовленості з Абанком.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Надмірне цитування: декілька цитат у цитаті (три або більше)
По этой схеме снимал в июне чуть долларов. В итоге после консультации со службой поддержки определил для срочных следующий алгоритм:
1) при наличии в отделении Абанка достаточной суммы для выплаты, можно выбирать любое отделение универсалбанка и с этим кодом идти в Абанк (центы и всё, что не могут выкупить выдают гривну)
Справа в тому що десь тиждень тому жінка дійсно знімала через а-банк долари. А сьогодні в мене також закінчився депозит і вибрати а-банк вже не дає. А до найближчого універсалу 200 км в одну сторону. Буду хіба завтра дзвонити в підтримку.
А ви точно перший пункт прочитали??? Ну прям... точно-точно?
Я не говорю про суму 100 чи 200 доларів. Сума була більша, навіть після замовлення і підтвердження наявності все одно не змогли віддати за 1 раз, довелося на наступний день забирати другу частину.
І взагалі розглядав цей банк для покупки $ за акційним курсом. А зараз виникли проблеми з зняттям навіть наявних депозитів, а не тільки акційних.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Як на мене, зараз вигідніше витрачати в забугорних інтернетах по 37,30 з гривні, ніж ото вкладатися в депо і сподіватися, що за 3 місяці десь будуть ті доляри в касах, коли тисячі бажаючих підуть за коштами.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
😫 «monobank» оновив тарифи
Сьогодні було опубліковано нові тарифи за картками «monobank».
Серед змін:

➖Перевипуск фізичної чорної, білої, валютної, дитячої картки — 100₴, але перевипуск віртуальної — залишається безкоштовним. У разі надходження цільових виплат протягом 12 місяців з моменту перевипуску, комісія за перевипуск білого та чорного «пластику» повертається на рахунок.
А що вони вважають "цільовими виплатами" для, наприклад, звичайної безіменної чорної картки?
Мабуть отримувачі соціальних виплат можуть перевести ці виплати на карту моно на місяць, а потім перевести у попередній банк.
А що робити іншим?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
если покупать в зарубежном магазине с гривневой картой с лимитом, то получится использовать лимит на покупку?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Я так розумію, забрати валютний депозит в касі А-Банку зараз неможливо? Чи існують ще варіанти забрати депозит (крім кас Універсалбанку) або переведення на депозит, наприклад, в Приват без втрати відсотків?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Ну Горох і дає. Що далі? Ліміт на зняття готівки?
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
Я так розумію, забрати валютний депозит в касі А-Банку зараз неможливо? Чи існують ще варіанти забрати депозит (крім кас Універсалбанку) або переведення на депозит, наприклад, в Приват без втрати відсотків?
Swift переказ на валютний рахунок в А-банку, за який комісія не стягується. Відкриття в А-банку валютного депозиту на 1 міс., а потім безкомісійне зняття готівкової валюти в касі банку.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Я так розумію, забрати валютний депозит в касі А-Банку зараз неможливо? Чи існують ще варіанти забрати депозит (крім кас Універсалбанку) або переведення на депозит, наприклад, в Приват без втрати відсотків?
Мені сказали що можна і в а-банку, але механізм до кінця незрозумілий.Screenshot_20220826_192547.jpg
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sanyok77,
1) у каждого банка свои ограничения;
2) ну, если это не типичная операция, то могут позвонить и уточнить;
3) да.
 
Реєстрація
04.09.19
Місто
Киев
Sanyok77,
1) у каждого банка свои ограничения;
2) ну, если это не типичная операция, то могут позвонить и уточнить;
3) да.
3 - разве? Вроде ж до 20К, а далее с комисом. Это на ЮЛ без комиссии. Или я ошибаюсь?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Sanyok77,
1) у каждого банка свои ограничения;
2) ну, если это не типичная операция, то могут позвонить и уточнить;
3) да.
3 - разве? Вроде ж до 20К, а далее с комисом. Это на ЮЛ без комиссии. Или я ошибаюсь?
https://www.monobank.ua/rates
- на ЮО/ФОП до 20 000 грн за місяць (накопичувальна сума операцій по усіх картках клієнта) – Безкоштовно за рахунок власних коштів
- Платіж на рахунок єдиних реквізитів будь-якого українського банку або на рахунок фізичної особи будь-якого українського банку – Безкоштовно за рахунок власних коштів
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Сегодня заменил балванку, самостоятельно (купив за 50 грн) и сразу после замены обнулилась сумма рассрочки (или ОЧ, хз как ее щас называть), с 25к в ноль... собственно вопрос - сталкиваля кто нибудь, это замена так влияет и когда (надеюсь) раздуплится..? Кому важна ОЧ - имейте в виду, грабли - они такие... :cool:
Сегодня все вернулось на круги своя... то бишь - 25К снова (по прошествии 2 суток) доступны, как и было до замены :boss:
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Моно снял ограничения на покупку валютных облигаций. Теперь можно купить начиная с 1 облигации а не 10 как было ранее.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
У monobank можна буде відповідати коментарем на платіж
Мобільний банк monobank створив функцію відповіді коментарем на плітж. Відповідь з’являтиметься у виписці відправника.
Про це розповів співзасновник проєкту Олег Гороховський.
«Скільки разів ви писали/дзвонили одержувачу та уточнювали, чи отримав він гроші?! А скільки разів одержувач писав вам у месенджер: „Дякую! Гроші отримав“. Ми зробили можливість відповісти коментарем або емодзі на платіж — і ця відповідь з’явиться у виписці відправника», — написав він.
Реліз відбудеться вже наступного тижня.

Довідка Finance.ua:​

  • monobank з 1 вересня 2022 підвищує комісію за зняття власних коштів в банкоматних мережах;
  • в оновленні банківського застосунку monobank з’явилася можливість аналізувати вашу загальну фінансову активність. Цей розділ допоможе користувачам контролювати персональний бюджет в межах чотирьох категорій;
Причём вот этот раздел "Анализ расходов" есть и у Альфы в СЕНСе тоже.
Возможно, со временем такая аналитика и в других банках появится.
 
Зверху