Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
а сьогодні міг би ще одну нагороду відкрити, такий кидок від моні :cautious:
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Белая Церковь
Телефон
11Т
Здравствуйте у меня ежемесячно снимаются по 10 баксов. В выписки есть только вот это
FDY*programming_s
как понять кто это и что это
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Wolo, підключена якась підписка. Щоби перевірити, з головного екрану свайп вліво, далі Онлайн-платежі і там дивитесь, хто зняв.
 
Реєстрація
22.10.21
Місто
Харків
Друзі, підкажіть, може хтось зіштовхувався. Сьогодні зранку моно обрубив кредитний ліміт та ліміт на розстрочку до 0. З чим це може бути повʼязано? Запитав у підтримки - стандартна відписка.
Карткою користуюся активно: мінімум 40-50 платежів в місяць. Раніше користувався депозитам, мав штук 10 розстрочок. Проблем з кредитними коштами не мав ані в моно, ані в інших банках. Як то кажуть, ніщо не передвіщало біди)))
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Друзі, підкажіть, може хтось зіштовхувався. Сьогодні зранку моно обрубив кредитний ліміт та ліміт на розстрочку до 0. З чим це може бути повʼязано? Запитав у підтримки - стандартна відписка.
Карткою користуюся активно: мінімум 40-50 платежів в місяць. Раніше користувався депозитам, мав штук 10 розстрочок. Проблем з кредитними коштами не мав ані в моно, ані в інших банках. Як то кажуть, ніщо не передвіщало біди)))
Добро пожаловать в клуб. У меня лимит был 120к. Они в один день мне обрубают до 0. Пользовался картой постоянно, и своих денег сверху бывало много. Но внятно ничего ответить не смогли.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Друзі, підкажіть, може хтось зіштовхувався. Сьогодні зранку моно обрубив кредитний ліміт та ліміт на розстрочку до 0. З чим це може бути повʼязано? Запитав у підтримки - стандартна відписка.
Карткою користуюся активно: мінімум 40-50 платежів в місяць. Раніше користувався депозитам, мав штук 10 розстрочок. Проблем з кредитними коштами не мав ані в моно, ані в інших банках. Як то кажуть, ніщо не передвіщало біди)))
Перевірте себе у боржниках
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
negney, rikky, при скасуванні у вас була активна оплата частинами? Якщо так, то треба терміново виплачувати всю чи можна і далі по графіку?
У моно ніколи не брав оплату частинами. Останні місяці купив за кордоном речей на 15к, а так як на мене нічого протиправного.
Тут ще й приват вимкнув мені оплату частинами, в якийсь я чорний список.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
rikky, а що з кредитним рейтингом? Суттєвих коливань не було в останній час?
 
Реєстрація
22.10.21
Місто
Харків
Друзі, підкажіть, може хтось зіштовхувався. Сьогодні зранку моно обрубив кредитний ліміт та ліміт на розстрочку до 0. З чим це може бути повʼязано? Запитав у підтримки - стандартна відписка.
Карткою користуюся активно: мінімум 40-50 платежів в місяць. Раніше користувався депозитам, мав штук 10 розстрочок. Проблем з кредитними коштами не мав ані в моно, ані в інших банках. Як то кажуть, ніщо не передвіщало біди)))
Перевірте себе у боржниках
Відсутній

negney, rikky, при скасуванні у вас була активна оплата частинами? Якщо так, то треба терміново виплачувати всю чи можна і далі по графіку?
Активних оплат частиною не було
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
rikky, може і співпадіння, але в мене якось після чергового значного підвищення ліміту Приватом (зазвичай знижував до потрібного мені, а він повертає), Моно суттєво знизив ліміт по ОЧ на певний час. При цьому на кілька тижнів кредитний рейтинг також просідав.
По самій картці Моно змін не було, але там і ліміт і так незначний та дуже рідко ледь завантажений (як 5 років при відкритті знизив, так жодного разу Моно його і не змінив. Мабуть образився, що не ціную).
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
Друзі, підкажіть, може хтось зіштовхувався. Сьогодні зранку моно обрубив кредитний ліміт та ліміт на розстрочку до 0. З чим це може бути повʼязано? Запитав у підтримки - стандартна відписка.
Карткою користуюся активно: мінімум 40-50 платежів в місяць. Раніше користувався депозитам, мав штук 10 розстрочок. Проблем з кредитними коштами не мав ані в моно, ані в інших банках. Як то кажуть, ніщо не передвіщало біди)))
Мне ещё в начале лета ни с того ни с сего до 0 срезали. Причем с самого начала было 100к, с начала войны сделали 10к. Я ними никогда не пользовался. Поэтому в поддержку не писал.
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
Мне ещё в начале лета ни с того ни с сего до 0 срезали. Причем с самого начала было 100к, с начала войны сделали 10к. Я ними никогда не пользовался. Поэтому в поддержку не писал.
Посмотрел свою кредитную историю на УДБКИ. Оказывается моно мне в ноябре 22г сам поднял лимит с 10к до 25к. А в мае 23-го года приват на универсальной сам поднял лимит с 7к до 17к. А уже в июне моно срезал до 0!
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Сегодня прилетел очередной монин релиз 1.45.9. Я честно говоря жду когда появится наконец возможность открыть в аппке атб-кард. Я знаю про возможность купить карту в атб, и знаю что можно покупку в атб оплатить любой картой мони и прилетит пуш с возможностью открыть атб-кард. Но я не хочу ничего покупать раньше времени а релиз 1.45.9 уже третья моя обнова с момента когда Моня прокупкарекал про атб-кард. Читаю описание изменений - бред сумасшедшего! - одень кота ;(. Про атб кард ни слова и самой возможности открыть карту в новом релизе естественно нет. Пишу котикам - а когда собственно обещанное станет явью? Ответ ой. Ну да. Вот вам пуш - можете открыть карту. И все? Так просто?

В общем если кто как и я ждал релиз и не хочет покупать в атб ни болванку-карту, ни просто оплачивать покупку - пишите котикам - скорее всего в тот же день обзаведетесь виртуалкой.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Прилетает как приглашение создать карту, потом это сообщение можно найти в списке сообщений от моно и а него открыть карту. В прилодении нет в разделе добавить карту слова про АТБ. Ну и про саму карту, за 3 недели не обнаружил отличий по оплате этой картой от обычной в том АТБ, который мне попадается каждый день по дороге на работу ;).
 
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
Сегодня прилетел очередной монин релиз 1.45.9. Я честно говоря жду когда появится наконец возможность открыть в аппке атб-кард. Я знаю про возможность купить карту в атб, и знаю что можно покупку в атб оплатить любой картой мони и прилетит пуш с возможностью открыть атб-кард. Но я не хочу ничего покупать раньше времени а релиз 1.45.9 уже третья моя обнова с момента когда Моня прокупкарекал про атб-кард. Читаю описание изменений - бред сумасшедшего! - одень кота ;(. Про атб кард ни слова и самой возможности открыть карту в новом релизе естественно нет. Пишу котикам - а когда собственно обещанное станет явью? Ответ ой. Ну да. Вот вам пуш - можете открыть карту. И все? Так просто?

В общем если кто как и я ждал релиз и не хочет покупать в атб ни болванку-карту, ни просто оплачивать покупку - пишите котикам - скорее всего в тот же день обзаведетесь виртуалкой.
Попросите в чате прислать пуш на открытие
 
Зверху