Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
GAS, думаю з 01.04 має почати, аби до 30.04 встигли. Варто закласти 8-10 днів на доставку карти НП (за рахунок банку).
 
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
у всех такая фигня или мне только фартит ?!


Post automatically merged:

уже попустило...
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Кто-то мне случайно пополнил карточку с другого банка , меня найдут чтоб просить вернуть перевод или забить !?
Смотря сколько нулей. Обращался в приват, об ошибочном переводе на моно, те создали заявку и обратились в моно, человек отказался вернуть. Конец истории.
 
Реєстрація
14.07.11
Місто
Харьковская область
Кто-то мне случайно пополнил карточку с другого банка , меня найдут чтоб просить вернуть перевод или забить !?
Якщо випадково то добре, але може бути й ні. Можливо хочуть створити неприємності. Наприклад кинули гроші, подали скаргу в банк що ти шахрай (тобі оплатили товар а ти не відправив, як приклад). Після такого банк тобі блокує рахунок і ти будеш доводити що ти не винен.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Наприклад кинули гроші, подали скаргу в банк що ти шахрай (тобі оплатили товар а ти не відправив, як приклад). Після такого банк тобі блокує рахунок і ти будеш доводити що ти не винен.
Ничего такого нет и быть не может. Банк оказывает финансовые услуги и самостоятельно не занимается правосудием
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не розумію, якщо на юр.особу помилково зробив платіж, то вони повертають, чому з фіз.особами так не можна? це ж безпідставне збагачення
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Не розумію, якщо на юр.особу помилково зробив платіж, то вони повертають, чому з фіз.особами так не можна? це ж безпідставне збагачення
Перевёл человеку за айфон 50к и тут же в банк, мол сорян, я ошибся? Нет ненадо такое, перевод может быть возвращён только с согласия получателя. В моем случае я получил отказ. Купил себе опыт так сказать, в моей невнимательности виноват только я, а банк лишь оказал услугу по переводу, ещё и попытался пойти навстречу, чего мог не делать вовсе.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
IBAN а не р2р, і вони скоріше за все платіж ставлять в чергу на 10хв, і тому є опція відмінити. Вони не можуть забрати гроші вже з проведеної платіжки яка пішла з банку.
 
Останнє редагування:
Зверху