Netflix

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Inn@, если использовать украинский vpn, то доступны одни фильмы, если не использовать, то другие. В каждой стране свои фильмы доступны. И отдельная песня - звуковые дорожки. Фильм может быть и там, и там, но языки - английский+местный.
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Блокувань не буде, якщо дивитись з українським преміумом в Швейцарії?
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Хто знає, які дані бере нетфлікс для визначення домогосподарства?
Я опытным путем, пришел к выводу что публичный IP
Если на телеке открываю приложение - говорит проблемы с семьей.

Если подымаю VPN на квартиру дочери - без проблем работает.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
@nickprosto,дяк, тобто по логіці якщо один провайдер з сірим ІР(одне на місто) то в межах цього провайдера це одне господарство
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Це, очевидно не просто IP, бо нетфлікс би на мобільному інтернеті тут не працював би. Я гадаю, що там вже якийсь AI, який безумовно враховує і IP
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Знакомая из Харькова "расшарила" свой Netflix на дочку в Берлине. У меня - круглые глаза, "а что, так можно было?". А знакомая - "а что, так нельзя"?

Причем у дочки Netflix выдает, согласно IP, немецкую "начинку", а у знакомой - украинскую.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Я так юзав іспанський акаунт, але як тільки брат залогінився з додатку в Іспанії,мене викинуло і сказало що я не належу до домогосподарства, до того ми юзали по черзі я через додаток а він через браузер, а Зараз мене пускає через браузер але не пускає з тв
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
а тим часом на деяких нових релізах знову почали з'являтися москалячі озвучки... до чого б це?
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Мій турецький акаунт також перестав працювати на іншому віддаленому пристрої. Ніякі спроби реанімувати не допомогли.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
idea, так, але ж потім все кардинально змінилося. я навіть був приємно здивований...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, так, але ж потім все кардинально змінилося. я навіть був приємно здивований...
це як з усіком: зміна приємна, але треба держати руку на пульсі. Як частенько казав мій покійний вітчим-комуняка: прєдавший однажди - прєдаст і дважди...
А, судячи з того, що робив нетфлікс раніше (а може й робить до нині) – політтехнологічні штуки, дуже "глибоко зашиті" в продукт з гарною обгорткою, то це була не недалекоглядність і "простодушиє", а ціленаправлена, дорога робота з промивання мізків, яка нам по сьогоднішній день боляче вигулькує у спілкуванні з "колективним заходом" і "сохранєнієм ліца пукіну".
Добре було б, якби я помилявся.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
idea, так, але ж потім все кардинально змінилося. я навіть був приємно здивований...
це як з усіком: зміна приємна, але треба держати руку на пульсі. Як частенько казав мій покійний вітчим-комуняка: прєдавший однажди - прєдаст і дважди...
А, судячи з того, що робив нетфлікс раніше (а може й робить до нині) – політтехнологічні штуки, дуже "глибоко зашиті" в продукт з гарною обгорткою, то це була не недалекоглядність і "простодушиє", а ціленаправлена, дорога робота з промивання мізків, яка нам по сьогоднішній день боляче вигулькує у спілкуванні з "колективним заходом" і "сохранєнієм ліца пукіну".
Добре було б, якби я помилявся.
Я один не зрозумів, до чого тут Усік?
 
Зверху