Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
та повно і в Україні, вже років 20, починая з аукцион.уа, потім аукро. З популярных - скайлотс, шафа, виолті, кацапсько-замаскованийпідказахстан ньюаукціон, bigl, також багато БВ електроникі на промі, ще е besplatka , izi. Не усі тут повноцінні, деякі (як izi) майже такі як olx, але хоча б відгуки е!
 
Реєстрація
24.11.17
Місто
Житомир
Підкажіть будьласка, є номер телефону однієї істоти нехорошої, як знайти його профіль чи будь яку обʼяву на олх за цим номером?
Тут попробуйте https://rol-x.ru/categories.aspx Если номер использовался не один год то есть шанс.
Если по номеру не найдется, просмотреть категории по нужному городу (ам).
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Підкажіть будьласка, є номер телефону однієї істоти нехорошої, як знайти його профіль чи будь яку обʼяву на олх за цим номером?
Тут попробуйте https://rol-x.ru/categories.aspx Если номер использовался не один год то есть шанс.
Если по номеру не найдется, просмотреть категории по нужному городу (ам).
якого бена ось це радити?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Svittel, коли ти вже заспокоїшся?
Або хоч додай креативу до свого ниття.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Я имею ввиду БУ сложные товары, например 10летний ноутбук за 7тысяч грн, про который продавец пишет:
Без гарантій та повернень ! ( Ви можете все перевірити все на пошті при отримані)
Ты не поверишь, но на том же ибэй, который стандарт де-факто для аукциона во всем мире это весьма частое условие - продавец не принимает возврат, покупка as is
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Вот крайний взял galaxy s21
боишься что больше не будут выпускать такую лялю? 🤦‍♂️
Нет, конечно.
Просто нужен был тел с е сим, а я приверженец самсунга.
По деньгам и начинке это был подходящий вариант, так как, плюса толком не было предложений. Взял обычный 21-й
 
Реєстрація
12.08.18
Місто
Харків
Куди поділись фільтри "від приватної особи/фірми" та "нове/вживане"?
Сам не розумію чому, але, при пошуку безпосередньо з olx.ua, опцій нове/вживане та приватне/бізнес немає. Вони зїявляються тільки якщо вибрати категорію. Але той самий шуруповерт може бути в категорії "електроніка", в категорії "дім сад", або в категорії "віддам даром". Так що доводиться марнувати час та робити три пошуки або розбирати все лайно, яке випадае при загальному пошуку.
Post automatically merged:

А може хтось знає як можна зробити пошук лише по заголовку оголошення та саме то, що я написав?
Бо тупий OLX-пошук видає зайву інформацію, яка мені не потрібна.
З попереднього прикладу "шуруповерт" від видасть і ті оголошення, де в заголовку буде "продам шафу", а в тексти зазначено що одна поличка не тримається, але я не можу її зафіксувати, бо в мене немає шуруповерту.
Якщо я шукаю "припой" то видаються ВСІ оголошення в міста Прип'ять (дивна логіка: припой -> припаяти -> Припять).
Якщо я шукаю "тонер HP", то видаються оголошення, де є HP, але взагалі нема "тонер", навіть в тексті.
Якщо я шукаю акумулятор (латиниця) "BP819", то видаються оголошення, де в тексті є (кирилиця) "транзистор КТ819".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
Ты не поверишь, но на том же ибэй, который стандарт де-факто для аукциона во всем мире это весьма частое условие - продавец не принимает возврат, покупка as is
это так продавец объявляет (предусмотрено аукционом). И это означает, что ты не можешь послать назад по причине "не понравилось".
Однако, если по дороге товар разбили, или он пришел неисправный а заявлен как исправный, продавец обязан его принять назад, оплатив пересылку (обязан прислать тебе трек-номер оформленного им обратного отправления) и обязан вернуть деньги. Или просто сделать возврат денег, не тратясь на пересылку обратно.
Если продавец этого не делает - покупателю деньги возвращает Ebay, а продавца вгоняет в минус по балансу.
Это все очень детально описано в правилах.

Вот так весной меня ebay вогнал в минус 570$ (хотя я получил 480, ebay вернул покупателю и пошлину США), и я закрыл торговлю. Я отправил ноутбук редкостный американцу, Укрпочта его разбила. Я открыл кейс на Укрпочте, она мне через месяц прислала лист с подписью покупателя что он получил товар и поэтому к ней и к USPS претензий быть от меня не может, пусть покупатель разбирается сам с USPS. Но покупателю пофиг, ему Ebay все вернул.

Позавчерашний пример - мне пришел разбитый планшетик. 23$, но все-таки. Продавец не принимает возврат. Открыл кейс. Обычно мне просто возвращают деньги, даже по письму, без кейса. Но тут продавец оформил (на ebay предусмотрено) return label. Я возвращать не буду, это по Америке возврат за счет продавца, а из Украины мне его дороже будет переслать в сша и заплатить мисту/вектору/нпи за отправку. Если бы продавец не прислал label - деньги мне бы вернул сам Ebay.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Вони зїявляються тільки якщо вибрати категорію.
І я про це. Але, бувають випадки, коли деякі речі можуть бути запхані в "предмети колекціонування" чи "туристичне спорядження". Тому, справді, доводиться лопатити загальний масив.
А може хтось знає як можна зробити пошук лише по заголовку оголошення та саме то, що я написав?
Також пробував виділяти "лапками" ключові слова в заголовку - не діє.
Якщо я шукаю "припой" то видаються ВСІ оголошення в міста Прип'ять
Ще можете пошукати як "олово" - багато називають припій "олово для пайки". Так недавно вхопив 0,5 кг. ПОС-61 1,5мм. за 300 грн.
Якщо я шукаю "тонер HP", то видаються оголошення, де є HP, але взагалі нема "тонер", навіть в тексті.
Ще веселіше шукати "клавіатура з тачпад" - насипе тисячі оголошень ноутбуків, де в описі вказано "тачпад".
Думаю, що алгоритм ОЛХ побудований для іноземної мови, де немає такого різноманіття написання співзвучних слів.
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
поганий пошук й на aliexpress. Але там через google можна шукати. На OLX теж можна гуглом, але насипе групових, в яких теж потім копатись. Треба у стрічці пошуку писати так:
Код:
site:olx.ua припой
 
Причина: дурацкий скрипт форума
Останнє редагування:

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Однако, если по дороге товар разбили, или он пришел неисправный а заявлен как исправный, продавец обязан его принять назад, оплатив пересылку (обязан прислать тебе трек-номер оформленного им обратного отправления) и обязан вернуть деньги. Или просто сделать возврат денег, не тратясь на пересылку обратно.
ОЛХ доставка не так работает по сути?
 
Зверху