Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
rikky, Так и есть. Три дня, как обновили Правила :(
8. Оплата за послуги Логістичного і Платіжного партнера

a. Доставка оплачується Покупцем. Якщо Покупець не прийшов за товаром у відділення Логістичного партнера або відмовився від посилки, вона відправляється назад Продавцеві без оплати з його сторони.

b. Покупець оплачує комісію Платіжному партнеру за здійснення транзакції переказу коштів з картки на картку. Комісія встановлюється у розмірі 1% від вартості товару + фіксована сума у розмірі до 10 грн.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Вроде как подняли комис при оплате, на той неделе было 5 грн +%, сегодня уже берут 10+%.
У правилах дійсно вказано 10грн


Також у правилах помітив:
Якщо угода завершена не успішно, комісія платіжного партнера не повертається Покупцю.
А насправді мені все повертали. Хоча, можливо, під неуспішністю угоди мається на увазі щось відмінне від скасування.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
OLX - де мої кошти?
Я - покупець.

17.05.2022 з банківської картки була оплачена покупка через OLX доставку. Укрпошта - перевізник.
20.05.2022 посилка була доставлена і забрана.

20.05.2022 у продавця в статусі на OLX було написано "Отклонено", а на електрону пошту прийшло повідомлення "Після огляду покупець відмовився від отримання товару".
20.05.2022 у покупця в статусі на OLX було написано "Возврат средств".

Мені написав продавець і спитав чому я відмовився, а я відповів що не відмовлявся і що отримав посилку.
Потім розібралися, що через збій в роботі Укрпошти продавець не отримав кошти, а я отримав посилку і не отримав кошти, які б мали мені повернутися.

Я звернувся до UAPAY, які розвели руками і прислали мені і продавцю квитанцію про зарахування на мою карту грошей.
Покупець не має наміру писати щось в Укрпошту, тому що це займе дуже багато часу, адже він розраховував на ці кошти і хотів їх якомога швидше отримати. Попросив UAPAY, щоб вони зателефонували продавцю і пояснили ситуацію - вони люб'язно це зробили.

Звісно, я можу перевести продавцю свої кошти, це трішки більше 1000 грн. і почекати коли мені переведуть.

OLX закликає користуватися безкоштовною доставкою з Укрпоштою - це безкоштовний геморой!
 

Вкладення

  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    91 КБ · Перегляди: 34

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Tsarsky,
то всьо той підпис)
Нахлобучу через лазейку
Майже все так і вийшло

...
Покупець не має наміру писати щось в Укрпошту, тому що це займе дуже багато часу, адже він розраховував на ці кошти і хотів їх якомога швидше отримати....
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Звісно, я можу перевести продавцю свої кошти, це трішки більше 1000 грн. і почекати коли мені переведуть.
Нет, этого категорически делать нельзя (свои деньги ни в коем случае не переводить), если и переводить деньги то только тогда когда Вам вернутся деньги за товар, а вообще пинать службы пускай разбираются почему так происходит
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Terabajtik, тогда предположим другую ситуацию:
1. Мне вернутся деньги.
2. Я перевожу деньги, которые вернулись.
3. Покупатель пишет запрос в Укрпочту и получает деньги компенсации.
4. Потом UAPAY и Укрпочта звонят мне с претензией, что деньги я не переводил.
 

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
OLX - де мої кошти?
Я - покупець.

17.05.2022 з банківської картки була оплачена покупка через OLX доставку. Укрпошта - перевізник.
20.05.2022 посилка була доставлена і забрана.

20.05.2022 у продавця в статусі на OLX було написано "Отклонено", а на електрону пошту прийшло повідомлення "Після огляду покупець відмовився від отримання товару".
20.05.2022 у покупця в статусі на OLX було написано "Возврат средств".

Мені написав продавець і спитав чому я відмовився, а я відповів що не відмовлявся і що отримав посилку.
Потім розібралися, що через збій в роботі Укрпошти продавець не отримав кошти, а я отримав посилку і не отримав кошти, які б мали мені повернутися.

Я звернувся до UAPAY, які розвели руками і прислали мені і продавцю квитанцію про зарахування на мою карту грошей.
Покупець не має наміру писати щось в Укрпошту, тому що це займе дуже багато часу, адже він розраховував на ці кошти і хотів їх якомога швидше отримати. Попросив UAPAY, щоб вони зателефонували продавцю і пояснили ситуацію - вони люб'язно це зробили.

Звісно, я можу перевести продавцю свої кошти, це трішки більше 1000 грн. і почекати коли мені переведуть.

OLX закликає користуватися безкоштовною доставкою з Укрпоштою - це безкоштовний геморой!
Було таке, що НП тупанула. І покупець виявився із товаром, із повернення коштів.
Якби продавець не переслав кошти напряму, то прийшлось би довго розбиратись з Новою поштою. Бо ОЛХ в підтримці розвели руками і сказали, що НП натупила йдіть до них.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Terabajtik, тогда предположим другую ситуацию:
1. Мне вернутся деньги.
2. Я перевожу деньги, которые вернулись.
3. Покупатель пишет запрос в Укрпочту и получает деньги компенсации.
4. Потом UAPAY и Укрпочта звонят мне с претензией, что деньги я не переводил.
Не нужно спешить, пускай продавец начинает бодаться с Новой Почтой, и решать вопрос, а вот если там он получит отказ то тогда уж вернуть ему деньги которые Вам пришли на карту, из-за проблем на Новой Почте
 
Зверху