Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
А пейхаб з першими трьома місяцями безкомісної оплати за комуналь забули?
2% комісія

В мене показує до сплати тих 2%. Але коли приходить запит на підтвердження від банку (в смс чи в додатку), там сума чиста, без комісу, підтвердив, отримав квитанцію.
Хоча, згадав, було раз зняло з комісом (копійки). Здивувався, написав в підтримку. Довго думали, потім розповідали щось про договірні відносини з отримувачами послуг. Я платив за теплокомуненерго чотири платежі з різним призначенням (опалення, ГВ та абонки), тобто отримувач один, а коміс намалювали тільки на два платежі за абонплату, дивно. Так коміс не повернули, але наступного місяця ці платежі всі були безкомісійні.
Тепер уважніше дивлюся на суму перед підтвердженням сплати.
Так, дійсно, писало з комісією, а коли підтвердження з банку прийшло то вже без комісії
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
А можна отримати кешбек з якоїсь карти при оплаті через portmone? оплата доставки meest
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вже при новій реєстрації НЕ дає 30 днів оплати комуналки без комісії(
Ще десь залишилась можливість оплати без комісії, окрім привату?
Можна зареєструватись по рефці: https://promo.portmone.com.ua/ru/trial?ref=4815409&hash=NDgxNTQwOQ==
І після першої оплати на 100+гр отримати вітальні 50гр. бонусу, з яких оплатити 35 гр місячної підписки на безкоштовне користування сервісом, решту витрати на комісії, або додати 20гр. Ще на один місяць, або весь бонус витратити на комісії. Тут вже треба рахувати що вам вигідніше.
Але: пошта, телефон і карта не повинні до цього бути використовувані в цьому сервісі.

Да, і при оплаті уні від приватбанку до кінця місяця буде 3% кешбеку.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Вже при новій реєстрації НЕ дає 30 днів оплати комуналки без комісії(
Ще десь залишилась можливість оплати без комісії, окрім привату?
Можна зареєструватись по рефці: https://promo.portmone.com.ua/ru/trial?ref=4815409&hash=NDgxNTQwOQ==
І після першої оплати на 100+гр отримати вітальні 50гр. бонусу, з яких оплатити 35 гр місячної підписки на безкоштовне користування сервісом, решту витрати на комісії, або додати 20гр. Ще на один місяць, або весь бонус витратити на комісії. Тут вже треба рахувати що вам вигідніше.
Але: пошта, телефон і карта не повинні до цього бути використовувані в цьому сервісі.

Да, і при оплаті уні від приватбанку до кінця місяця буде 3% кешбеку.
А можна детальніше про кешбек? Як отримати?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вже при новій реєстрації НЕ дає 30 днів оплати комуналки без комісії(
Ще десь залишилась можливість оплати без комісії, окрім привату?
Можна зареєструватись по рефці: https://promo.portmone.com.ua/ru/trial?ref=4815409&hash=NDgxNTQwOQ==
І після першої оплати на 100+гр отримати вітальні 50гр. бонусу, з яких оплатити 35 гр місячної підписки на безкоштовне користування сервісом, решту витрати на комісії, або додати 20гр. Ще на один місяць, або весь бонус витратити на комісії. Тут вже треба рахувати що вам вигідніше.
Але: пошта, телефон і карта не повинні до цього бути використовувані в цьому сервісі.

Да, і при оплаті уні від приватбанку до кінця місяця буде 3% кешбеку.
А можна детальніше про кешбек? Як отримати?
Ну так карткою універсальною від Приватбанку з підключенням акції https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_na_tovary_dlya_domu_ta_remontu на ній. До кінця поточного місяця за оплату комуналки на сторонніх сайтах і терміналах дають 3% кешбеку. Портмоне один з сайтів де можна обійти комісію і отримати 3% від привату замість 2% у пумбі.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Був вже давніше зареєстровний, перейшов в розділ Підписки і активував. Жодний рахунок на проплату 39,90 грн. не з'явився. Я правильно розумію що в кінці місяця я можу анулювати підписку і наступного місяця не оплачувати рахунок за січневу підписку?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Підписка діє наче 30 днів. За одну підписку можна оплатити 2 місяці, наче так я платив.
 
Зверху