Revolut

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Revolut

www.revolut.com
— — —
☝️ Доступно для українців в ЄС.
❗НБУ ввів тимчасові обмеження не просто так. Прошу втриматися від публічного обговорення "обхідних шляхів".
 
Причина: шапка, обмеження НБУ
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Надруковано до 2024
и менять на 2025-й не хотят. Каждый документ обходится бюджету в примерно 70 евро. Так что в ведомстве по делам иностранцев дают бумажку, в которой напечатано, что все аусвайсы, выданные до 03/2024 считать продленными до 03/25.
Іноді міняють. Донька новий паспорт отримала, їй новий пластік дали до 2025р.

Але повернемося до революту :).
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
посвідки на тимчасове проживання (ті, що бачив я; різні країни), не мають строку дії,
Что за чушь, в любой посвидке всегда есть дата окончания действия.

Чуш, це нести щось дуже впевнено, але не мати підґрунтя своїм словам. Я не писав що всі так оформлені. Я маю посвідку на руках, і в ній відсутня дата, як і у всієї родини. Колега з іншої країни теж не має в посвідці дати. Але тобі видніше.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Я маю посвідку на руках
Посвідка про тимчасовий захист чи це щось інше?


Посвідка на тимчасове проживання.
Діє на підставі та протягом рішення ***/2022 ради Європи. На самій посвідці відсутня дата закінчення; є тільки дата видачі. Ця посвідка не є вклеєною візою в паспорт, а є окремим документом.
На цьому тема посвідок закрита, тема не про те!
 
Реєстрація
27.09.13
Місто
Kiev
Телефон
Redmi Prime

Вкладення

  • ввсв.jpg
    ввсв.jpg
    52.5 КБ · Перегляди: 46

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Не бачу на знімку зазначеного терміну дії. Є сноска, що термін дії регламентовано постановою 382 від 2022 року, ради Європи. Але цей запис аж ніяк не є датою, а лише посилається на нормативний документ, вірно?

20.08.2023 - це дата видачі посвідки.
 
Реєстрація
27.09.13
Місто
Kiev
Телефон
Redmi Prime
Не бачу на знімку зазначеного терміну дії. Є сноска, що термін дії регламентовано постановою 382 від 2022 року
То шо оно цифрами не написано , не означает шо его нет :)
Оно буквами написано. В постанове :)
 
Реєстрація
24.04.20
Місто
Bruges
Все кто указывает местный ИНН страны временного пребывания, вы ж не забудьте задекларировать свой счёт в иностранном банке (Револют), а потом ещё и указывать его в налоговой декларации. В моей стране пребывания такие требования :) Поэтому я пока оставил только украинский ИНН и "плачу налоги в другой стране".
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Все кто указывает местный ИНН страны временного пребывания, вы ж не забудьте задекларировать свой счёт в иностранном банке (Револют), а потом ещё и указывать его в налоговой декларации. В моей стране пребывания такие требования :) Поэтому я пока оставил только украинский ИНН и "плачу налоги в другой стране".

Почитай, що таке податкове резиденство, і хто під нього підпадає.
Всі би з радістю вказали лише Укр. ІНН, але Revolut, на жаль, це не влаштовує вбільшості випадків.
 
Реєстрація
24.04.20
Місто
Bruges
студент, в моей стране пребывания не дают ИНН, если не имеешь официальной прописки. А прописку беженцу можно ждать безгранично долго.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
студент, в моей стране пребывания не дают ИНН, если не имеешь официальной прописки. А прописку беженцу можно ждать безгранично долго.


 
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
Зʼявилась можливість відкривати безстрокові депозити (це давно є, але раніше ця функція в мене була відсутня, можливо у багатьох також).
 

Вкладення

  • IMG_2030.jpeg
    IMG_2030.jpeg
    79.3 КБ · Перегляди: 128
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Зʼявилась можливість відкривати безстрокові депозити (це давно є, але раніше ця функція в мене була відсутня, можливо у багатьох також).
А де знайти цю вкладку?
Клацаєте акаунт на головній і там є адд сейвінг екаунт
Тільки дивлюся для мене не доступно.
 
  • Like
Реакції: lite
Зверху