Samsung Smart TV

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Хороший телек без смарт не купить.
Я теж за смарт-тв. В мене в кухні маленький Самс 24 смарт, який брала 2р тому, навіть на вайфаї з старого роутера через дві стіни всі додатки працють без нарікань.
В батьків LG без смарту, де 3 роки тому докупили андроід приставку (щось із Алі, але не саме дешеве). По вайфай, навіть біля самого роутера інколи висла онлайн трансляція, через кабель працює краще. А друга проблема з'явилася нещодавно, коли взяла підписку Нетфлікс. На приставці андроїд 8мої версії і більш оновлень нема, поточниі доатки є лише від 10тої версії.:rolleyes: Десь найшла стару версію додатку Нетфлікс і встановила вручну, але все рівно головне меню криво відображається- неможна ніяк прокрутити вниз. Тобто доводиться заходити з телефона і додавати в улюблені, щоб потім воно на тв вискакувало в останніх переглядах. Або все шукати через пошук. :(
Отже виходить, що нормальна приставка + тв вийде практично на ті самі гроші, що брати одразу зі смартом. та ще й без оцього "шаманства". Або міняти прошивати приставку чи купувати нову по мірі зміни Андроїд версій.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
У xbox основной заработок - на играх
Справа не в іграх
если новая игра на твоей приставке не пойдет
Це як? Купуєш диск на xbox, а він не підходить?:rolleyes:
А производителей ТВ основной заработок на телевизорах
Зараз виробники техніки купляють ті самі ліцензції на кодеки по промисловим цінам, які змушують відмовлятися від сучасних технологій, таких як підтримка Dolby Atmos на більш дешевих тб. Для домашнього користування ті самі ліцезії коштують набагато дешевше і якщо додати можливість докупати їх окремо, то ціна на тб має знизитись.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Это - ключевое. Судя по форумам, если безымянное - то вообще косяк на косяке, если приставка с "именем", то все равно, с особенностями. Чтобы взять приставку без проблем, как правило, надо долго искать и выбирать. Или брать минимум Xiaomi (лучше Amazon или Google) - но это неизбежная доплата "за имя".
поточниі доатки є лише від 10тої версії.
На сайте Netflix написано, что нужен Android 7 и выше. Как пользоваться Netflix на телефоне или планшете Android.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Ну тогда вывод из обсуждения делаем следующий:

При разумной разнице в цене можно купить и смарт-ТВ, а потом, по мере его устаревания - докупить приставку.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Цікаво, чому не реалізують купівлю кодеків на смарт тб як то, наприклад, зроблено на xbox.
Яка купівля кодеків?:ROFLMAO:
У нових кодеків проблема не у вартості ліцензії, у низ проблема у тому що навіть потужні комп'ютерні процесори їх тягнуть із завантаженням 50%, а те що ставлять у приставки і телевізори його може потягнути тільки у мріях.
На нові моделі, просто додають їх на апаратному рівні невеликою модернізацією чіпа, але це можливо робити тільки апаратно, бо інакше процесор буде коштувати як пів-телевізора.

А друга проблема з'явилася нещодавно, коли взяла підписку Нетфлікс.
Нетфлікс вимагає від пристрою наявність підтримки DRM. З AndroidTV приставок його підтримують одиниці, Xiaomi і ще пару. Справа не у версії Андроіда.

Якби була можливість зараз брати ТВ без Смарт функції, я б його узяв, але таких по-факту немає. Далі іде біда у тому, що більшість виробників ставлять свої кончені Tyzen/WebOS, які незручні, обмежені у функціоналі ще і гальмують, порівняно із ТВ без Смарт. У результаті до них усе одно доводиться докуповувати Андроід Приставку.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto

поточниі доатки є лише від 10тої версії.
На сайте Netflix написано, что нужен Android 7 и выше. Как пользоваться Netflix на телефоне или планшете Android.
В мене на версії 8+ не бачило додатку в плеймаркеті. То я подивилася, яка версія Андроїд і знайшла версію Нетфлікс конкретно під неї.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
А друга проблема з'явилася нещодавно, коли взяла підписку Нетфлікс
Чтобы не было проблем с приставкой, а с приложением Нетфликс не танцевать с бубном, лучше сразу при покупке приставки выбирать приставки те что сертифицированы Гуглом, а в случае с Нетфликс - так чтоб была и его сертификация.
Тогда все работает и на приставке закипятить стакан воды не получится.
Но цена такой приставки, понятно выше.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
На тайзен можна поставити свої віджети і без тайзенстудіо, і дивитися онлайн і іптв, а при потребі навіть торенти
 
Зверху