Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Alfa-Bank, як мені активувати фізичну картку? Отримав картку, за годину прийшов пуш, що картку можна активувати в сенсі. В мене руки в мазуті, думаю, почекає. Поки все поремонтував, вимив руки, захожу в сенс, а мені кажуть: "термін дії цього повідомлення скінчився". Все, пластик вже викидати?
Войдите в сенс. В свойства карты - там увидите.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Кочевник, мені чомусь здається, що картка успішно активувалась, про що й свідчить це криве повідомлення.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Якщо на картці вже не відображається Digital, то активація успішна.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Альфа реально дають той кл який пропонують у моєму київстарі?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Ну якщо ні жижитал, ні прізвища - вітаю, все успішно активоване.
Повідомлення дебільне в тому, що замість "Вітаємо, карта успішно активована" виводиться інформація про закінчення терміну дії повідомлення.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Краще б замість картону в обкладинці нормальних програміздів запросили.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Альфа реально дають той кл який пропонують у моєму київстарі?
Якщо телефон зареєстрований під ІПН, то вірогідність досить велика. Але в дійсності - загадкова рулетка.
До 16 вересня менше, ніж запропоновано не давали.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
О як добре, мазут на руках автоматично активує картку. Будьте обережні.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Flamingo, эта "горящая" кнопка ничего не значит. Она некоторое время после успешной активации карты может быть. А сообщение получите об окончании срока действия...
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Alfa-Bank, як мені активувати фізичну картку? Отримав картку, за годину прийшов пуш, що картку можна активувати в сенсі. В мене руки в мазуті, думаю, почекає. Поки все поремонтував, вимив руки, захожу в сенс, а мені кажуть: "термін дії цього повідомлення скінчився". Все, пластик вже викидати?
Вчера проходил подобный непонятный квест . Уведомления остаются в шапке на второй закладке в сенсе. В нем было про необходимость активации карты в меню "управление картой". При выполнении что-то пошло не так , но больше ничего не требует. На всякий случай попробую еще оплатить пластиком .
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
При выполнении что-то пошло не так , но больше ничего не требует.
"Что-то пошло не так" при активации пластиковой карты - это фактический ожидаемый результат :) После этого карта будет активна.
Активировал, кстати, не из пуша, соответственно его актуальность вряд ли имеет существенное значение.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Активировал, кстати, не из пуша
Я тоже не стал , делал из активного уведомления в сенсе. Но рассчитывал на более подходящее к выполняемой операции сообщение. Надеюсь, что пластик привязался к цифровой карте нормально .
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Альфа реально дають той кл який пропонують у моєму київстарі?
Якщо ви клієнт Київстар то у банері у додатку "Мій Київстар" одразу бачате суму ліміту, яка передбачена спеціально дня вас. Після встановлення SenseSuperApp і заповнення анкетних даних сума ліміту може збільшитися, але зменшення ліміту не буде. Важливо вказувати саме той номер телефону, за яким такий запропонований ліміт
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Хамелеон, пластик на руках, активирован...

Для тестирования выбрал пополнение карты и затянул 100грн., в моно подтвердил отправку,- на счету 0 уже 5минут.В Альфе это привычное дело?

Главный вопрос, для получения 500 орехов, нужно залить 50 000 грн.,их можно потом снять в банкомате без комиссии? Нужно день помариновать или можно сразу снимать?
 
Зверху