Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.07.18
Місто
Киев
Sense Bank, переможців вже оголосили? де перевіряти?
Ахахаха, список із переможцями буде також протягом дня на сайті банку🤗 Але якщо хочете завітати до нас в Торонто - то ми тільки раді будемо))

Марі♥
Бонусы прилетели :)
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, переможців вже оголосили? де перевіряти?
Ахахаха, список із переможцями буде також протягом дня на сайті банку🤗 Але якщо хочете завітати до нас в Торонто - то ми тільки раді будемо))

Марі♥
Бонусы прилети
Прийміть наші вітаннячка👍

Марі♥
 

Baleks

Aleks
Реєстрація
08.01.21
Місто
Киев
Телефон
VIVO V21e
Всем доброго времени суток.
При перекладывании с карты Хамелеон на карты других банков выдает ошибку в приложении. Связался с поддержкой и там ответили, что исчерпан месячный лимит на перевод денег. По карте дается 25 платежей на месяц, как оказалось. И увеличить не возможно...
Кто-то сталкивался с такой проблемой?
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Всем доброго времени суток.
При перекладывании с карты Хамелеон на карты других банков выдает ошибку в приложении. Связался с поддержкой и там ответили, что исчерпан месячный лимит на перевод денег. По карте дается 25 платежей на месяц, как оказалось. И увеличить не возможно...
Кто-то сталкивался с такой проблемой?
Странно, в Сенс вроде редактируемое поле и он в зоне дневных редактируемых лимитов
Screenshot_20230527_200306_Sense SuperApp.jpg
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Всем доброго времени суток.
При перекладывании с карты Хамелеон на карты других банков выдает ошибку в приложении. Связался с поддержкой и там ответили, что исчерпан месячный лимит на перевод денег. По карте дается 25 платежей на месяц, как оказалось. И увеличить не возможно...
Кто-то сталкивался с такой проблемой?
Ліміти додатку діють саме на клієнта, 25 переказів за номером картки в інший банк та 100 в місяць, при цьому доступно переказати через інший ресурс(поповнити картку з картки іншого банку або інші сервіси р2р), детально про лміти додатку : https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360017189360. Ліміти додатку дійсно були зменшені з початку війсокого стану, та поступово збільшуються з боку банку, при цьому не доступні для редагування клієнтом(діють на всіх).
 

Baleks

Aleks
Реєстрація
08.01.21
Місто
Киев
Телефон
VIVO V21e
Всем доброго времени суток.
При перекладывании с карты Хамелеон на карты других банков выдает ошибку в приложении. Связался с поддержкой и там ответили, что исчерпан месячный лимит на перевод денег. По карте дается 25 платежей на месяц, как оказалось. И увеличить не возможно...
Кто-то сталкивался с такой проблемой?
Ліміти додатку діють саме на клієнта, 25 переказів за номером картки в інший банк та 100 в місяць, при цьому доступно переказати через інший ресурс(поповнити картку з картки іншого банку або інші сервіси р2р), детально про лміти додатку : https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360017189360. Ліміти додатку дійсно були зменшені з початку війсокого стану, та поступово збільшуються з боку банку, при цьому не доступні для редагування клієнтом(діють на всіх).
Я картой пользуюсь как обычно. И такое впечатление, что лимит появился только в этом месяце.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Я картой пользуюсь как обычно. И такое впечатление, что лимит появился только в этом месяце.
Та ні, що стосується лімітів додатку вони були завжди, але більше, знизили в початку березня 2022, поступопо лише збільшуються, також альтернатива також переказ за номером рахунку
 
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
Запросить увеличение кредитного лимита нет возможности в приложении?
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Запросить увеличение кредитного лимита нет возможности в приложении?
Нет. Алла/Сеня сами решают дать или увеличить лимит кому либо. Если у вас есть несколько кредиток с лимитами то можно в приложении лимит с одной перекинуть на другую. Но это не касается карт Хамелеон - на них банк я так понимаю сейчас не даёт лимиты вообще
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Запросить увеличение кредитного лимита нет возможности в приложении?
Нет. Алла/Сеня сами решают дать или увеличить лимит кому либо. Если у вас есть несколько кредиток с лимитами то можно в приложении лимит с одной перекинуть на другую. Но это не касается карт Хамелеон - на них банк я так понимаю сейчас не даёт лимиты вообще
Да не, почему такой вывод?
У меня на Хамелеоне 20к к.л., которые мне предоставили летом 2022.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
rezz, понимаете между понятием "сейчас" и "летом 2022" - как бы целая пропасть. Мой вывод основан на отзывах разных людей и общении с сотрудниками разных отделений банка и их поддержкой. Да и чего греха таить положение Альфы летом 2022 и Сенса сейчас тоже довольно сильно отличается - потому я как бы в своих словах уверен. Хотя признаю исключения могут быть в любых ситуациях. Но наличие отдельных исключений не означает, что правило не работает или оно не правильно. Просто так могли сойтись звёзды в определенный момент. Но при этом повторить то что получилось у кого-то в 9-11 месяцев назад - именно сейчас - практически невозможно.
 
  • Like
Реакції: cat

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
А взагалі яка цінність цього ліміту на хамелеоні, після введення щомісячної комісії за розрахунково-касове обслуговування (РКО) в розмірі 100 грн?
При витраті 30 тис грн. з картки хамелеон навіть з урахуванням 100 грн. Це дуже вигідно. :alien:
 
Зверху